reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

o nalesniki z dzemem pychota...jutro sobie zrobie na kolacje bo teraz to już za póżno:p zjadlam sobie polowke bulki z serem i dzemem:) ale juz nie mowmy o jedzeniu bo mi sie chce jesc:p heheh...miłych snow dziewczynki bez skurczów i przygód, żeby zadna sie jeszcze nie rozpakowala...jeszcze mamy czas:)
 
reklama
Dziewczyny niestety ta końcówka jest najcięższa i to nie myślę tu o kg, tylko o całokształcie. Jest coraz ciężej i fizycznie i psychicznie, więc i ponarzekać trzeba :)

Mnie się chyba zaczął brzuch obniżać, ale do tp jeszcze miesiąc z hakiem. Wicie gniazda mi się nie włączyło, a tu jeszcze tyle do ogarnięcia...

Mąż dziś parę okien umył, więc muszę przyznać, że dobrego sobie uszukałam :)
 
Hej laseczki :) u mnie dziś lepiej z humorkiem. Oby nie zapeszać :)


Aniu jeszcze kilka tygodni bezkarnego objadania, czemu mamy z tego zrezygnować? :)


rojku masz rację, od wczorajszego narzekania lepiej mi dziś. I fajnego masz męża, jak myje okna i jeszcze nie trzeba po nim poprawiać :) nie znam się na obniżaniu brzucha, ale pewnie jeszcze kilka tygodni Cię czeka z brzuszkiem, także spokojnie :)


A miała być taka piękna pogoda... dziś znowu pochmurno. M śpi po nocce, potem do teściów na obiad jedziemy. Zaraz skończę prasowanie i oglądam Beethovena :)
Miłego dnia
 
Dzień dobry...
Mi się chyba włączyło wicie gniazda ;) wypucowałam łazienkę na błysk jest jak nowa :-D wyprałam resztę ubranek teraz tylko prasowanie - jak nic nie miałam tak teraz koleżanki mi poznosiły i mam wszystkiego chyba na cztery noworodki:eek: aż nie wiem gdzie to pomieścić:-p
Miłego dnia i proszę się nie dołować!!!! dziś będzie LEPIEJ :-):-):-)
 
witam;)
wczorajsza akcja uwolnić orkę od doła zakończyła się u mnie powodzeniem:)

ale te chłopy to mają z nami:) czasami czuję się jak osoba niespełna rozumu............właściwie to nie wiem o co chodzi;)

chyba ta pogoda też na nas trochę wpływa...........owszem lepiej niż upały ale słoneczko jakieś mogłoby poświecić............... synoptycy z tą wczorajszą prognozą pogoy trafili jak kurą w płot:)


udanego dnia dziewczynki.............

ja z mężem byczyć się pewnie będe cały dzień........... może do mamy mojej skoczymy na obiadek, skoro dziś lepiej się czuję:) fizycznie i psychicznie
 
No mój chłop to dziś też mnie zaskoczył od rana tak mieszkanie pucował a ja leżałam nic nie musiałam robić a w szoku jestem do tej pory bo nic mu słowem nie wspomniałam, potem poszliśmy na spacer ale chyba za długi bo prawie 3 godz i teraz tak mnie wszystko boliiiiiii ledwie chodzę jestem już zmeczona ciążą tak mnie kości bolą najbardziej spojenie łonowe nie dam rady się poruszać. I jeszcze dziś byliśmy na pizzy i tak mi na żołądku leży:eek::eek::eek:
 
A ja dzisiaj cały dzień sama w domu bo M w pracy :( Zauważyłam, że im bliżej końca ciąży tym mam więcej zachcianek co do jedzenia:p i stwierdzam, że bez karnie mogę to wykorzystać :)
Kika 3 godz... wow ja bym pewnie padła :p mi wystarczy 15 min po sklepie i muszę usiąść bo spojenie boli a brzuch mam twardy jak skała :p
 
reklama
Hejka,
ja dzis sie obudziłam z katarem:/ ehhhh....jak nie gardło to katar i tak w kółko...ja się chyba nigdy nie wyleczę:p akilegna ja tez juz tak mam ze jak dłużej pochodzę to mnie spojenie łonowe boli i chodzic nie mogę...i kolana mnie bola:/ więc staram się jak najmniej chodzic nie zapuszczac się....mi tez dzis sasiadka powiedziała że chyba już niedługo urodzę bo mi opadł brzuch...ja tego nie widze:p
ja dziś nawpierdzielałam się ciasta sernika, krakowiaka i pychotki bo moi rodzice z babcia byli u nas więc nakupiłam ciasta a że zostało trochę to korzystam:p trza korzystać puki można...
miłego wieczorka dziewczynki:)
 
Do góry