reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Forum teraz jest dla mnie srodkiem zeby nie zwariowac:-)
Pozniej bedzie mniej czasu napewno ale mam nadzieje ze chociaz kwadrans dziennie uda sie jakos wygospodarowac na rozerwanie sie :-p

No wlasnie natalia zadalas dobre pytanie. Jak to potem wszystko wyglada nasze skarbnice wiedzy?:zawstydzona/y:
Ja taki swiezak ze nawet nie wiem o co pytac. Ide na zywiol na porod......
 
kaskalecza ja tez swiezynka i niemam pojecia jak to wszystko bedzie wygladalo po porodzie, moze pojecie troszke mam ale jakos nie idzie mi sobie tego wyobrazic

maagsiaa
wydaje mi sie ze juz jutro bedziesz miala swoja Kruszynke w ramionach i zycze Ci tego z calego serducha bo wiem jak bardzo juz bys tak chciala!!!!
 
reklama
Natalia tez nie moge tego mentalnie ogarnac, ale chyba mi tak lepiej. Nie wiedziec do konca co mnie czeka-tylko przy pierwszym porodzie mozna sobie pozwolic na taki luksus:-)
No ale cos tam warto sie dowiedziec od bardziej doswiadczonych forumowiczek;-)
 
Do góry