reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczynki,

ja tylko na chwilkę. Skurczowe ciężarówki trzymajcie się, maagsiaa - może to już? :)
anoula dotrwasz do cc, a histeria chyba normalnym objawem jest :) w końcu to już, już... noc przed cc zleci szybko, będziesz pewnie rozmyślała, co i jak to będzie i ani się obejrzysz, a dzidzia będzie z Tobą.

Zaraz wyjeżdżam - mam lekarza, badania i ... fryzjera - w końcu. Potem napiszę i mam nadzieję same dobre wieści zobaczyć :)
 
reklama
Dobry dzień...
ale pogoda się popsuła... my byliśmy całą niedzielę na dworze pojechaliśmy na obiadek później spacerek a na koniec plac zabaw :) junior się wyszalał :) a teraz mamy problem zażyczył sobie na urodzinki sanki z kierownicą i zrobiliśmy zrzutkę ale teraz kupić trzeba a ja nie bardzo wiem gdzie :O no bo na allegro nie chciałam bo wolałabym żeby zobaczył na żywo...

Mała w brzuchu siedzi grzecznie, jakoś nie widzi jej się z niego wychodzić, powiem tak czasami mnie to cieszy niech siedzi a czasami wolałabym żeby było już po...

Co do torby ja spakowana nie jestem nawet nie wiem czy wszystko mam :eek: mój lekarz mówi tak mam przyjechać z koszulką do porodu ręcznikiem mydłem i koszulką na zmianę a resztę na bieżąco mąż przywiezie... dzieciaczki w czasie pobytu są w szpitalnych ubrankach...

Justynka gratulacje, Domisia próbuj i się nie zniechęcaj mam nadzieję że wyjdziecie :tak: faktycznie może coś pomoże doradca trzymam kciuki :)
 
No tak ze skrajności w skrajność czas rodzić drogie Panie bo my już chyba fiksujemy delikatnie....ja na pewno a jeszcze miesiąc. Już nei mogę doczekać się wizyty czwartkowej jak ten mój maluch rosnie czy mnie pokroją czy sama urodzę jeju czy ten mały jest zdrowy czy mu tam nie za ciasno ech..........ratunku, nie ukrywam można popaść w paranoje, czasem to nawet myśle sobie jejku do tej pory wszystkie myśli codziennie ze 100 razy były skupione na maluchu na porodzie i ten czas leci błyskawicznie o czym ja będę myśleć jak maluch się urodzi. Nudno będzie:-):-):-)
 
reklama
Witam Was i ja !
U mnie pogoda paskudna i humor podobny. Nie wiem czemu ale czuje sie beznadziejnie! Nic mnie nie boli żadnych skurczy ani nic w tym stylu, ale po prostu jest źle. SMUTNO MI BARDZO!:-:)-:)-(
Przepraszam za dołujący wpis, ale gdzieś muszę to napisać!





7u229n73xrci349t.png
 
Do góry