reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Anoula -:-)Gartulacje!
Aż mi się łezka w oku zakręciła, a z resztą tak jest przy każdej wiadomości o nowym dzieciaczku na naszym forum.
Czekam na wiadomośc od Maagisii :)
Ja byłam u lekarza: Niunia nisko, ale wszystko pozamykane. Na jego oko spotkamy się za 3 tygodnie na wizycie :) Więc narazie czekam i trzymam kciuki za Was.
 
no i my po obiadku ale jakos sie nie najadlam.. musze jeszcze zajac sie wypalaniem plyty na jutrzejsza droge bo juz mi sie w aucie wszystko znudzilo... o 19 35 siadamy przed tv i top chefa ogladamy, zawsze jak leci to mija tydzien i co tydzien jest to samo ojej jak to minal ten tydzien jeszcze troszeczke i bedziemy mialy swoje Maluszki w ramionach...:-)
 
Anoula Gratuluję z całego serca :) życzę szybkiej i bezbolesnej pionizacji, no i super że ani Ty ani Malutki nie macie problemu z karmieniem!!! oby tak dalej :)
 
Anoula-gratulacje! duzo, duzo zdrowka. :-)

jejku jak ten czas leci co rusz nastepna sie rozpakowuje ;) mojemu synkowi sie nie spieszy, chociaz termin juz na 4.11 :)
 
Anoula gratulacje!
Dziewczyny, jak tak czekacie na wiesci,to powiem Wam,ze sa CUDOWNE! Milenka dzis wyszla na swiat o g. 15. Waga 3420 i 54 cm. Jest czarnowlosa Kruszynka! Po tatusiu krecone wloski, natomiast po mnie bezsprzecznie oczy! :-) Ssala od poczatku bez najmniejszych problemow, najpierw lewa piers, potem prawa i ciagnela, nie chciala puscic glodomorek maly! :-)
Porod po oksy, 7godzinny silami natury, bylo warto!
Czekam az wszystkie sie rozpakujecie! Wiem, jakie bedziecie szczesliwe, wiec bede plakac ze szczescia razem z Wami! :-*
 
reklama
Do góry