reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
maagsiaa nie wiesz jak sie ciesze razem z Toba ojej jak czytalam wczesniej post to prawie lezki poszly ale sie powstrzymalam jakos:)
wiem ze bardzo chcialas juz Malutka miec i widzisz i juz jest z Toba i pewnie slodko teraz sobie spi.

No Dziewczyny ktora nastepna???
 
heyy laseczki no ja dzisiaj po porannym USG wszystko oki potem wieczorem na KTG + badanie rozwarcie na jeden palec troszke sie szyjka skróciła ale nie za wiele także dużo spacerów i jutro powtórka a teraz szokk :szok: brązowy sluz na wkładce czyżby to juz sie zaczeło??? bo z tego co mówił to mały w kanał jeszcze nie wszedł no zobaczymy po nocce

GRATULACJEEEEEE kolejnymmm mamusią dużo zdrówka i mlekaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rzekaaaaa :D:D:-D:-D
 
maagsiaa! gratulacje:) no nareszcie, a nam kobietom w ciąży mówią odpoczywajcie bo potem nici z tego a ja proszę bardzo 4:30 i spac nie mogę taki głód mnie obudził, że musiałam wstać i pilnie coś zjeść, myslalam ze mnie z bólu skręci....ech weź i śpij jak nie dam rady to coś boli, to coś skrzypi :)
 
reklama
Dziekujemy! :-*
Wlasnie leze z Milenka przy piersi i az lezka sie zakrecila czytajac Wasze gratki :-) :-* noc super, przed chwila sie wykapalam i czekamy na obchod :-)

Ciekawe kiedy pojdziemy do domku, ja ciagle latam, polozne sie smieja, ze nie widac, ze wgl rodzilam hehe

Czekamy na nastepna Mamusie! Ciekawe ktora to bedzie :-)
 
Do góry