reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam się z rana :)


anoula strasznie Ci dziękuję za opowieść z pierwszej ręki. Nie była traumatyczna, więc uspokoiłaś mnie troszkę. Cudownie, że już jesteś w domku z ukochanymi mężczyznami, a Synuś cały i zdrowy. A jeszcze jak możesz spokojnie się nim zajmować i karmić, to już w ogóle bajka. Cieszę się Twoim szczęściem i trzymam kciuki za Waszą rodzinkę :)


iwona ja też mam ktg dzisiaj – ciekawe czy mi coś wyjdzie. Zaczynam dziś 38. t.c. Dzidzia donoszona, więc nie mogę się już doczekać, aby było po wszystkim.


Natalia jeśli coraz częściej masz te bóle, to chyba niebawem urodzisz. Mi chyba jeszcze brzuch się nie obniżył. Zapytam dziś mamę – niech spojrzy fachowym okiem :)
 
reklama
Witam Was i ja ciągle zapakowana!:-)
Wczoraj wieczorem myślałam ze to już , bo miałam skurcze co 10 minut przez godzine , ale w końcu przeszło:-(. Z jednej strony chciałabym żeby już było po , ale z drugiej boje sie troche. Najbardziej chyba tego jak zareaguje mój synek. Niby wie że bedzie miał siostre, ale boje sie ze sie rozczaruje bo ciągle mówi , że bedzie brał ją za ręke na spacer i pokaże jak bajki ogląda i gra w jakieś gierki. A tu mama przywiezie małą istotkę, z którą nic wogóle nie da sie zrobić:tak: Boję się strasznie!



7u229n73xrci349t.png
 
Gnosia mamy dokładnie te same odczucia!!! Mój synek ostatnio pyta kiedy się Ala urodzi a ja że nie wiem a dlaczego więc on odpowiada bo będę ją kochał a ja mu ona Ciebie też a on no co ty mama nie wiesz że ona nawet mówić nie będzie umaiła to jak ma mnie kochać...
 
Witamy się i my ciągle razem, właśnie zjedliśmy śniadanko a teraz leżymy. Niedługo bedziemy się zbierać na rehabilitacje. Gnosia może delikatnie wytłumacz synusiowi że ona bedzie bardzo maleńka i na takie zabawy trochę bedzie musiał zaczekać żeby nie był rozczarowany
 
My juz po wizycie. Godzina na ktg, a zadnego skurczu. mialam sie dogadac co do wywolania, ale z tego nic nie wyszlo bo jest 1,5cm rozwarcia :-D takze czekamy na rozwiniecie akcji, bo w kazdej chwili Maluszek moze byc z nami.
 
Iwona trzymam kciuki bardzo mocno bo wiem jak już każda pragnie być po wszystkim w domku. A w którym jesteś tygodniu bo nie ma suwaczka?
Gnosia może jak malutka się pojawi to mały zrozumie. Powiem ci że bardzo dużo zależy od rodziców czy pierwsze dziecko jest bardzo zazdrosne czy nie bo wykluczyć się tego na 100% nie da zwłaszcza gdy pierwsze dziecko jest już na tyle duże że pewne rzeczy rozumie. Ja nie mam dzieci ale dużo napatrzyłam się u mojej ciotki bo mieszkają bardzo blisko. Jak mały sie urodził jej starsza córka miała 5 lat i była strasznie zazdrosna ale uważam że poprostu została trochę za bardzo odsunięta:-)
 
reklama
Do góry