reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

gnosia zielonakredka gratulujemy Wam we trójkę;)!!!!!!!!!!

lefkowa mój synio też nie płacze śpi i najada się.......... je średnio co 4 dodziny-najwyraźniej tak potrzebuje...karmię go na żądanie....
dzisiaj godzinkę leżał koło mnie i patrzył mi się w oczy:) zasnęliśmy tak i jego rączka trzymała cały czas mój palec...........
dla takich chwil warto było cierpieć po porodzie......
 
reklama
Witam was dziewczyny ja po wizycie niestety bez dobrych wieści, dostałam skierowanie do szpitala. Mała się za mało rusza, wód mało lekarz powiedział że może być niewydolne łożysko pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za szybkie porody dla nierozpakowanych, a mamusiom życzę wytrwałości. Pewnie odezwę się już po wszystkim bo nie będę mieć neta papa;-(
 
Ostatnia edycja:
ewelina trzymaj się i daj znać po wszystkim.
kaskaleczna na takie chwile właśnie czekam, cieszę się ogromnie, że już Twój Maluszek taki komunikatywny - na pewno tyle radości to daje. Trzymaj się :)
 
Ewelina trzymajcie się !!!
Gratuluję rozpakowanym, my z córcią trafiłyśmy na oddział w czwartek (po wizycie ponieważ zapisy ktg były zawężone) na oddziale mała była monitorowana co kilka godzin i w niedzielę (mała się mało ruszała) podano mi oxytocynę po 1/3 kroplówki brzuszek jak to pani dr stwierdziła zachowywał się bardzo dziwnie a tętno było trudno namierzane w związku z czym o 11,50 podjęto decyzję o cięciu a godzina urodzenia Alicji to 12,10 szczęśliwie znalazła się po drugiej stronie dziewczyny lekarze to profesjonaliści i robią cuda w ciągu kilku minut miałam znieczulenie ogólne bo szybciej ale najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło:) Karmimy się naturalnie, mała bardzo spokojna ma 56 cm i 3020g :)))))
 
gratuluje kolejnym rozpakowanym mamusiom:) mój też jest bardzo grzeczny tylko śpi i je. Ale już też jest coraz bardziej kontaktowy patrzy się na obrazki co mu dałam do łóżeczka jak urzeczony o takie:
Tiny Love książeczka interaktywna dwustronna (3632894040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
super sprawa. Polecam 1 część jest dla maluchów od 0-3 a druga powyżej. No i mały cwaniaczek nad ranem wymusza spanie z nami w łóżku:p A patrzyć na niego mogłabym godzinami i się nie mogę nadziwić że był u mnie w brzuchu i sobie rósł taki mały człowieczek, dla takich chwil warto się trochę pomęczyć przy porodzie:)
 
niki serdeczne gratulacje:)
ewelina trzymamy za Was kciukasy

ania ja dotej pory nie wierze ze mój mały skarb był we mnie ............to to szok............taki cud............... i teZ W nocy lubi kolo mamy na lozku spac:) polozna kazala mi go bardzo duzo przytulac bo to wczesniaczek i ze niby jak najdluzej kolo mojego serduszka powinien przebywac...............
no i w ciagu dnia lezy na mnie na brzuszku:)
a w nocy do lozka biore go dla wlasnej wygody.......... mysle ze nie wykorzysta tego w przyszlosci:) i ze jek podrosnie do lozeczka sie przeniesie bez protestow....... ze 3 godziny spi z nami w nocy......
mam taka obstawe ze szok...............maz po lewej, syn po prawej:) juz sie nauczylam spac obok Jakuba bo wczesniej sie balam...........
instynkt sam sie wlaczyl............

aaga juz niedługo i Ty oraz pozostałe nierozpakowane dziewczyny bedziecie takie cuda mialy obok siebie:)

zgadzam sie ze stwierdzeniem ze macierzynstwo to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety:)


dzisiaj byla u nas polozna i potwierdzila moje obawy ze moj synek dalej zolty jest....................a juz 10 dni w domu jestesmy:(
 
Ostatnia edycja:
synus w porzadku tyle ze zolty dalej jest......... w srode do lekarza mam z nim pojechac i jak nie zejdzie badania zrobic.........
niby taka zoltaczka z jaka wypuscili nas ze szpitala to nic groznego tyle ze juz powinna zejsc.......
chociaz u wzesniakow moze trwac to dluzej.
lepiej spradzic:)

o pierwszy skurcz..gratuluje aga:) juz coraz blizej.............
 
Czesc Dziewczyny, my wczorajsza wizyte u poloznej zakonczylismy pobytem w szpitalu...
Ze wzgledu na to moje swedzenie pokazalam cialo poloznej i stwierdzila ze musze jechac do szpitala, Synus jeszcze mniej sie ruszal i odrazu go monitorowali. Podejrzewali cho;lestaze ale badania wyszly ok i wieczoram wrocilismy do domu.
Dzis mam silne bole zaraz 39 tydzien takze mam nadzieje ze Maly zacznie wychhodzic bo juz kazdy ma dosc tych dolegliwosci ktore sie mnie czepiaja. Na swedzenie ciala nie dali mi nic bo stwiedzili ze najlepiej chlodne oklady, woda polewac cialo takze tak tez robimy.. Na brzuszku juz niemam ranek ale najgorzej teraz stopy i uda. P musi mi rece trzymac nieraz bo bym skore zdarla.
Ojej juz niemoge sie doczekac Malenstwa Naszego Kochanego. Dzis kupilismy maliny ( niby rozkurczowe) P wroci z popoludniowki to zjem, moze sie ruszy.. Bo bole sa silne:)
 
reklama
Maliny nie są rozkurczowe, absolutnie! Wręcz przeciwnie :)

Kaskaleczna błagam ogranicz kropki. Co czytam Twój post to aż mi oczy skaczą.

U nas było wczoraj ktg, skurcz jakiś tam się zapisał. Śmiałam się do mojej Pani Doktor,żeby w nocy mnie pod to magiczne urządzenie podpięła, wtedy by miała skurcz za skurczem :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry