reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gusiak witam w klubie przyszlych mam w guzem niezlosliwym !
Ciesze sie bardzo ze jest lagodny doskonale wiem przez co musialas przechodzic ! Dobrze ze masz juz to z glowy :):tak:
 
reklama
Witam mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona;) Wczoraj zrobiliśmy test i wyszedł pozytywny, ale jeszcze nie otrząsnęłam się z szoku i nawet nie umówiłam się na wizytę do ginka. Termin porodu obliczyłam sobie na 16 listopada (mój dwuletni synek urodził się również 16 tylko, że grudnia;) )
Poczytam co do tej pory napisałyście i postaram się być na bieżąco;)
 
remember.me czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jeden lekarzy powiedział mi, że te guzy często w ciąży się wchłaniają i nie trzeba usuwać. Mój jest duży i bolesny, chciałam się go pozbyć, ale zaskoczyła mnie wiadomość o Maleństwie i teraz chyba sama się przekonam, czy rzeczywiście się wchłonie.
 
witam!
Dzisiaj powtorzyłam test i oczywiście pozytywny!!
Bylismy dziś z mężulkiem na zakupach w markecie i szczerze zaczęło mnie mdlić na widok jedzenia pierwszy raz.
troszkę apetyt mi szwankuje tzn chce mi się jeśc ale nie wiem co..Też mam problem z pozycją do spania ale cóż zarzucam nogę na męza i tak też mozna.
Pogoda dziś okropna tak mi się ciepełko marzy. Wy piszecie o spaniu w dzień a ja to i w dzień bym spala i w nocy z Wenią tak nie miałam a ten fasolek to jakiś inny będzie mam nadzieję, że nie takie małe ADHD jak moja córa od urodzenia do teraz absorbcji uwagi 100% niemalże, jedynie co to chodzi spać o 20 godzinie.
Witam nowe mamusie!!!
 
Witam Was Ciężaróweczki....mam do Was pytanie, pracuje jako pomoc w przedszkolu, i w moich obowiązakch jest rownież sprzątanie sal,po zajeciach...nosze tez, w miare ciezkie garnki z jedzeniem,czy myslicie , ze bedąc u lekarza powinnam go poprosic o jakies zalecenia co do zmiany moich obowiązków w pracy,pracowac chce do czerwa,poniewaz umowa i tak sie konczy mi w lipcu..wiec od lipca chce isc juz na zwolnienie, ale do tego czasu chce popracowac, ale nie kosztem fasolki oczywiscie,moze Wy mi cos doradzicie...u mnie nadal,tylko rozdraznienie, tez płaczliwosc, i bolesnosc sutków..bo piersi mnie nie bolą...juz nie moge doczekac sie 1 usg..i pojawiającego sie brzuszka,kochane napawajcie sie tymi miesiącami jak sie da, wiem co mówie, juz dwie ciąze przeszłam, i jest to okres za ktorym tak zawsze teskniłam...mimo dolegliwosci jakie sa..czesto uciązliwe i bolesne,nie ma w zyciu kobiety piękniejszego okresu,nie licząc narodzin malenstwa oczywiscie...oczywiscie są to moje odczucia, Wy mozecie myslec inaczej....:)
 
Gusiak ja sobie guzka w piersi wybadalam w rutynowym comiesiecznym badaniu po kapieli :) tak sobie srednio raz w miesiacu badalam sama piersi. We wrzesniu w zeszlym roku zdiagnozowano gruczolakowlokniaka. Nie usuwalam bo jest to guz nie zlosliwy i podobno ze moze rosnac tylko do menopauzy. Podobno ze jest bardzo zalezny od hormonow i niestety akurat ten ktorego ja mam moze urosnac w trakcie ciazy a napewno sie nie zmniejszy.... Ale glowa do gory :) wazne ze to nic zlosliwego :)

Kinga nie wiem jak w pl ale w uk albo daja zwolnienie albo zapisuja w takim formularzu ze mozna pracowac ale : i tu sie wymienia jakich rzeczy nie wolno nam pod zadnym pozorem robic. Musialabys sie zorientowac u swojego lekarza czy moze cos takiego wystawic :)
 
Ostatnia edycja:
DZiewczyny leżę... mój synuś 5 l.. od piątku w nocy narzekał na ból zęba... mleczak z próchnicą nie chciał wyleczyc więc ma... wyladowalismy w sobote na całodobówce.. tam mu wyczyszczono i nie kazano zatykać tylko czyścić z jedzenia.. a dziś.. telefon z przedszkola - myslalam ze to zab- pani chciała dostać zawału bo.. wylądował policzkiem na krześle - milimetr od oka! na szczescie nic strasznego się nie stało no może lekkie zaczerwienienie ... a potem... ząb się odezwał.. już siedział z męzem na fotelu u dentysty.. i co... wrócili z wielkim bekiem... bo on do mamusi.. po wielkich bojach w koncu pozwolił mi oczyscic zabką i .. właśnie usnął... mąż i ja... stres ogromny.. wrzaski w domu jak przy noworodku.. ;)jednak przy pierwszej ciąży było inaczej ;-) no i leże... by ten stres odlezeć.. mam nadzieję że z dzidziusiem wszystko dobrze... już naprawde liczę dni do usg i wizyty ...dopiero po świętach..

 
Witam mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona;) Wczoraj zrobiliśmy test i wyszedł pozytywny, ale jeszcze nie otrząsnęłam się z szoku i nawet nie umówiłam się na wizytę do ginka. Termin porodu obliczyłam sobie na 16 listopada (mój dwuletni synek urodził się również 16 tylko, że grudnia;) )
Poczytam co do tej pory napisałyście i postaram się być na bieżąco;)

witaj..mamy ten sam termin ! :)

 
Niedawno wróciłam z roboty. Listę robię. Już ją przerabiałam kilka razy, bo taka mi się zabałaganiona wydaje, ale może już niedługo :)
Jak jeszcze któraś chce się dopisać, to na priva prosze mi podac imie wiek tp i liczba cykli staran

Ide sie zdrzemnac...:sorry2:

Zrzut ekranu 2013-03-18 o 18.23.48.jpg
Widać coś? Takie coś może być? Można podkolorować ewentualnie :)
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2013-03-18 o 18.23.48.jpg
    Zrzut ekranu 2013-03-18 o 18.23.48.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witajcie kolezanki!!!!
zapraszam ponownie na moje aukcje,dla kolezanek z bb daje rabat 5% na wszytsko!!!!
wystarczy,ze po zakonczeniu aukcji napiszesz do mnie ze jestes z bb a dolicze rabat na koncu!!!!



ponadto zapraszam na inne moje aukcje-mam super levisy na czas "po ciazy",nówki jedynie za 40zl...wysoki stan zakrywa brzuch,a marki tez nie musze reklamowac...rozmiar 40-42...zapraszam

popatrzcie tez na inne moje ciuszki,robie mega mocne zblizenia zebyscie zobaczyly jakosc ubranek,a mam ich naprawde bardzo duzo

99% z USA...


zapraszam drogie kolezanki,wiele mam z bb juz kupowało u mnie ciuszki i nadal kupuje

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry