reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lub przyszłe mamy z Rzeszowa Pomocy !

Dołączył(a)
18 Listopad 2016
Postów
11
Miasto
rzeszów
Pracuje na produkcji praca ciężka . 3 zmianowa , toksyny itp ... Właściciel wie , że jestm w ciązy - i mam wybór albo iść na bezpłatne - ponieważ nie ma innej pracy tylko na ( tej produkcji) albo zwolnienie ...iPOTRZEBUJE ginekologa z Rzeszowa który wypisze mi bezz problemu.. POMOCY !!!
 
reklama
Chodze prywatnie .. i z łaską mi teraz wypisał ..
Szukam takiego co wypisze mi bez problemów
dodam ze jestem w 10 tyg .. i nie uśmiecha mi sie tam pracować
 
I jeszcze jedno- jak zgłaszasz, że jesteś w ciąży to on nie ma prawa zmuszać cię do bezpłatnego urlopu. Jego za przeproszeniem zasranym obowiązkiem jest dać ci taką pracę, którą może wykonywać ciężarna
 
super_mysz Tylko wszystko pięknie i ładnie wygląda na papierze. A potem taki pracodawca robi problemy np. nie dostarczając Twoich zwolnień do ZUS (bo nie ma określonego terminu, w którym ma to zrobić)... A ty siedzisz bez pieniędzy...
 
mam problem z tym zwolnieniem i wypisują z łaską .. - W mojej pracy noo nie ma .... możliwośći zeby coś innego robić ... To jest produkcja .-- wiec mam tylko małe pole manewru ... A jeśli nie dostane zwolnienia siedze na bezpłatnym ...... Wiec dziewczyny z Rzeszowa pomocy polećcie dobrego ginekologa
 
reklama
dziewczyny trafiłam tu przypadkiem, potrzebuję namiarów na naprawdę dobrego ginekologa który zajmuje sie kobietami po przejściach poronieniach, skracających szyjkach. Znacie jakiegoś takiego z Rzeszowa ?
 
reklama
Do góry