reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam kochane normalnie oczom nie wierze!!!!Dawno niezagladałam bo niebyło co czytać świeciło pustkami a tu taka niespodzianka!W sumie to niewiem czemu niezerknęłam przed świętami!

Ankzoc-kochana gratulacje!!!super!!!

U nas postaremu czas leci,bąble rosną Wiktorek ma już 10 miesięcy ,strasznie szybko mi to przeleciało już niebawem roczek będziemy świętować!Jest przekochany i mega grzeczny,płacze tylko jak jest głodny czy śpiący a tak to taki pogodny-do każdego się uśmiecha i odziwo nikogo obcego się nie boi!Fajnie się razem z Nicol bawią ,przytulają i młody chichra się na maxa jak Nicol robi głupotki ma świetny śmiech do reklamy by się nadał:)Nicol już grzeczniejsza i taka troskliwa jak mały płacze to podejdzie go przytuli mówi do niego -daje smoka i pociesza-super siostra zazdrosna wcale nie jest!jedynie teraz przyprawia mnie o zawał bo teraz już 2 razy złapałam ją na tym że wzięła małego na ręce i na łóżko.Dobrze że ona ma piętrowe wieć jest barierka zabezpiecająca także by niespał,ale w salonie wzieła go na narożnik dobrze że trzymała,normalnie zgroza traz to już do toalety musze ją z sobą zabierać!


Nic kochane musze zmykać zjeść szybko obiadek -odziwo jestem w cieżkim szoku bo mąż mi gotuje i poraz pierwszy sam zrobił kluski śląskie,niewiem co go tak tknęło na gotowanie,w każdy bądź razie miła niespodzianka!no a potem przyjeżdzają po mnie rodzice i jedziemy odmawiać różaniec -zmarł mój wujek ,jutro pogrzeb.

/pozdrawiam i strasznei się ciesze że coś się tu dzieje!!!oby tak częściej było!!!

No i zapomniałabym

Szczęśliwego Nowego Roku oby był lepszy od starego!
 
Witajcie :-)

Widzę, że ten wątek i całe forum maj 2009 śpi ;-)
Jestem tu zarejestrowana od 2008, ale daaaawno mnie nie było i chyba po urodzeniu córeczki nie dotarłam do majówek. W każdym razie ciepło piszę "cześć" i mam nadzieję, że się trochę tu ożywi i że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
hej
Ja też jestem mamą majowa z 2009 roku a teraz czekam na 2 bąbla i tak się zastanawiam jak sie dogada z Jula bo ona to istny tajfun i boje sie żeby maleństwu po narodzinach krzywdy nie zrobiła, może któraś z mam ma dzieci w podobnym przedziale?
pozdrawiam
 
Ja między dziewczynkami mam 24 m-ce, Roksana jest z maja 2009 a Samanta z września 2011, teraz mam termin na września z trzecim szkrabem. Jednak dziewczyny mają kontakt z maleństwem bo moja siostra rodziła we wrześniu 2013 i powiem Ci że myślałam, że gorzej będzie, a obie się zakochały i pięknie się opiekują małą, bawią się z nią itd.
 
reklama
reklama
Do góry