Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
na rynku jest strasznie duży wybór..lekarz mi powiedział że moge łykac bo mi brzuszek się stawia ale nie wiem jaki kupić..żeby było bezpiecznie....
.
.
u mnie w szpitalu nie oferują takiego, a bardzo bym chciała.
na okno nie wejdę bo jest dość wysoko i trochę bym się bała jakiegoś upadku. A poza tym ... od niedawna mieszkam u "teściów" i jakos nie jestem jeszcze tu do końca zaklimatyzowana - umyła bym podłogę w naszym pokoiku, bo ta strasznie sie brudzi, ale nie wiem co i jak
tzn. nie wiem gdzie znajde potrzebne mi do tego sprzęty.
Teraz znow moge do Was popisac troszke... Nawet zrobilam z siostra motyki i kwatki z krepiny i papieru kolorowego
Dlatego daje zdjecia z aparatu....
Duze zdjecia odpowiednio nazwalam wiec bedziecie wiedzialy o co chodzi.
Chociaz swoich otworow w lusterku nie chce widziec
Wystarczyloby mi chyba, zebym dotknela reka glowki (czasem powalaja).