reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja sie dolaczam, nie ma co sie denerwowac, skoro nie musisz zostawac w szpitalu, a z dzidzia jest wszytsko ok, takze uszy do gory, malenstwo czuje to co ty:]
 
reklama
Kurcze, Wy juz tu o kolejnych badaniach, USG, itd, a ja nawet jeszcze u lekarza nie bylam! Dopiero na srode mam pierwsza wizyte. Tu w Irlandii chyba faktycznie jakies inne podejscie jest. Kolezanka mowila mi, ze lekarz pewnie zrobi tylko ogolny wywiad i skieruje mnie do poloznej do szpitala. Ciekawe jak to wszystko bedzie przebiegac? Na razie mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze, bo nic mi nie dolega. Ale w sumie kto wie? Przerazajacy jest dla mnie troche fakt, ze w sumie zadnych badan, nawet takich podstawowych nie mialam robionych od niepamietnych czasow :(
 
Hej Laski:-)
A u nas w domu oddział zamknięty:baffled:
Ja nawet wstać nie mogę, bo mnie wszystko boli, tak się przeziębiłam. Mój mąż tak samo. Synio mój u mamy mojej, bo Robaczek pod żadnym pozorem nie może teraz zachorować przed operacją.
Kaka78- ja jestem z Chełma i w Chełmie mieszkam. A bardzo dużo ludzi z naszego miasta w Norwegii przebywa- sama znam kilka osób. Z jakiego osiedla jesteś??
 
Kurcze, Wy juz tu o kolejnych badaniach, USG, itd, a ja nawet jeszcze u lekarza nie bylam! Dopiero na srode mam pierwsza wizyte. Tu w Irlandii chyba faktycznie jakies inne podejscie jest. Kolezanka mowila mi, ze lekarz pewnie zrobi tylko ogolny wywiad i skieruje mnie do poloznej do szpitala. Ciekawe jak to wszystko bedzie przebiegac? Na razie mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze, bo nic mi nie dolega. Ale w sumie kto wie? Przerazajacy jest dla mnie troche fakt, ze w sumie zadnych badan, nawet takich podstawowych nie mialam robionych od niepamietnych czasow :(

Wiem, ze jestes z Irlandii Pln wiec ci nie poradze, ale na necie jest duzo infomacji. Sprawdz rollercoster.ie tylko nie wiem czy dotyczy tylko Irlandii czy tez polnocnej.
 
:tak:ja mialam jedynie rozmowe i zrobiony test ciazowy na pierwszej wizycie... dzis byla kolejna gdyrz bolal mnie brzuch i poszlam same wyniki nie sa najlepsze... ale polozna powinna sie z toba skontaktowac w ciagu 10 tygodni od pierwszej wizyty.. badanie USG powinnas miec w 12 tygodniu ciazy jezeli wszystko bedzie ok... kolejne w 20 i to ostatnie.. polozna bedzie cie odwiedzac co miesiac w twoim domu i sprawdzac twoj stan zdrowia..jezeli chcesz wiedziec wiecej jutro postaram sie cos dowiedziec na temat polskich lekarzy w polnocnej irlandii.... POZDRAWIAM GORACO I ZYCZE POWODZENIA:happy:
 
Cześć dziewczyny:-)
U nas dziś ciągle pada i jest zimno a mi chce sie tylko spać a tu jeszcze szkoła językowa przede mną.;-)
Zyta ja jestem z dolnej Dyrekcji a z Chełma wyprowadziłam sie juz kilka dobrych lat temu jak wyjeżdżałam na studia w 1999roku:tak:i teraz wracam tam kilka razy do roku odwiedzić moją kochaną rodzinkę:-)

Jak tak czytam o tym, jak wygląda opieka w Irlandii to jakbym widziała Norwegię. Tutaj opieka do 3 miesiąca życia dzidzi jest praktycznie żadna, odnoszę wrażenie, że tutejsi lekarze chcieliby aby przychodzic do nich dopiero w 12 tyg ciązy nie wczesniej, a to smutne, bo przecież chciałybysmy wczesniej dowiedzieć się czy wszystko jest ok.
Nic to musimy sobie jakoś radzić, ja niedługo lece do Polski zrobic badania:-)
pozdrawiam Was babeczki
 
Dziewczyny, u mnie się chyba zaczyna to najgorsze...
Że tak powiem naciaga mnie od rana, narazie powstrzymuje mnie tylko fakt ze jestem w pracy... Ale myslę ze w najblizszych dniach moge juz nie dac rady... :)
Mocno reaguje na zapachy, otwarcie lodówki zwłaszcza w pracy jest dla mnie teraz czymś strasznym. Głodna jestem, ale jak o pomyślę zeby coś zjeść to mi niedobrze.
Ratunku! :laugh2:
 
reklama
Witam. Nie jestem pewna, ale skoro miałam ostatni @ 10 sierpnia a teraz wyszły dwie kreseczki, to chyba jak się wszystko uda to będzie maj 2009 prawda?

Narazie byłam u lekarza ze strachyu, że za 4 dni lecę na dwa tygodnie na Kubę i czy coś mam robić, żeby było wszystko OK.

Powiedziała mi że nie może jeszcze zbadać ciąży więc narazie jest potwierdzenie testem tylko, a jak wrócę ( koniec września) to porobimy badania i USG.

Czy ja jestem w 4 tygodniu teraz? Czy są jakieś rady na długą podróż samolotem i wielkie upały żeby nie narazić fasolki?

Wedlug mnie jestes w 5tc
Pytanie co ile masz cykle? to wtedy latwiej jeszcze sprawdzic
 
Do góry