reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Lekarz powiedział, że długa podróż, makabryczny upał i huragany nie są najlepszą rzeczą, ale dlatego że ja będę bardziej zmęczona, że mam się nie opalać i odpoczywać.
Powiedział, że równie dobrze mogę się podknąć w domu i coś się może stać, więc on nie może zabronić wyjazdu.
Będzie dobrze :-)
Tez tak uwazam, wszedzie moze sie cos stac!! i jezeli masz mozliwosc lecenia gdzies - lec.Ciaza to nie choroba.
Ja w tym miesiacu latam 6 razy samolotem w ta i z powrotem.Majac nadzieje ze wszytsko bedzie ok, jedyne co wyczytalam to ze nie mozesz przechodzic przez bramki na lotnisku, bo promieniowanie zle dzialala na dzidzie,w szczegolnosci teraz kiedy to powstaja wszytskie najwazniejsze organy.
Tak wiec zycze powodzenia i milych wakacji :-D

Witam cię ortica w imiemiu wszystkich majówek. Ciesze sie ze dołączyłas do nas . Musze sprawdzic na liscie ile nas juz jest
Czesc Ortica sporo nas juz jest- dopiesz cie do listy majowek. Pewnie wiesz ze "staraczek" jeszcze kilka dziewczyn powinno niedlugo dolaczyc do nas, bo szczesliwie zafasolkowaly:-D
A u mnie mdłosci zaczęły sie od niedzieli. Stopniowo coraz czesciej i coraz bardziej mi niedobrze. Nie wymiotuję tylko cały czas mnie mdli. Zaczyna mi wszystko śmierdziec łącznie z moim mężem :-D tzn. jego dezodorant jest teraz ochydny i czuję zapach jego skóry. POWAŻNIE. :crazy:. Poprzednio tez tak miałam. I oczywiście cały czas jestem zmęczona i chce mi sie spac,spac,spac.
Hihihihihi ja tak mialam w poprzedniej ciazy, moje ulubione perfumy byly niedosniesienia, mezusia perfumy jeszcze gorsze. Wszytsko mi smierdzialo i nonstop wymiotowalam.
Teraz jestem prawie w 6 tyg i nic, lekkie mdlosci poranne ale prawie co nic, i tyle tylko tempka powyzej 37

Kaka, chyba podejscie Norwesko-Irlandzkie jest zgodne z natura:-) Ja wybiore sie prywatnie juz niedlugo na USG, bo ciekawa jestem czy to nie moze blizniaki! Poza tym staram sie wybrac odpowiedni szpital i tak jakos sie nie moge zdecydowac....Ech..
Chcialabys miec blizniaki?

Witam, jestem tu całkiem nowa. Cieszę się że mogę do Was dołączyć ,wkraczam w 6 tydzień ciąży a w czwarty podobno od zapłodnienia:baffled: potwierdzone badaniem usg pęcherzyk wielkości 9,1mm z widocznym echem zarodka.
Pozdrawiam majóweczki mój termin to ponoć 11 maj.
Witaj serdecznie:-D

A ja bylam wczoraj u lekarza i przyjela mnie pielegniarka i zrobila wywiad :baffled:
Wizyte z lekarzem mam wyznaczona na poniedzialek :-(
Jutro jade na kilka dni do Polski na wesele kolezanki, i w piatek odwiedze ginka wiec w koncu dowiem sie :-(bo ja narazie to ja jestem jedyna co jeszcze z lekarzem sie nie widziala.

Pewnie odezwe sie dopiero za kilka dni ale caluje was goraco i milego weekendu.
 
Bylam dzis na pierwszej wizycie u lekarza. Powiem Wam, ze jestem conajmniej rozczarowana! Podejscie irlandzkie jest chyba nie dla mnie... Tak wiec wizyta trwala moze z trzy minuty, pani zapytala o date ostatniej miesiaczki, spytala czy sie ciesze i powiedziala, ze wysle list do szpitala, a oni mnie zaprosza na USG w 14 tygodniu!!! I to wszystko. Na dobra sprawe nawet nie mam potwierdzenia, ze jestem w ciazy, choc dalam im mocz do badania, to dzis ani slowa na ten temat nie bylo. Masakra jakas.
 
Bylam dzis na pierwszej wizycie u lekarza. Powiem Wam, ze jestem conajmniej rozczarowana! Podejscie irlandzkie jest chyba nie dla mnie... Tak wiec wizyta trwala moze z trzy minuty, pani zapytala o date ostatniej miesiaczki, spytala czy sie ciesze i powiedziala, ze wysle list do szpitala, a oni mnie zaprosza na USG w 14 tygodniu!!! I to wszystko. Na dobra sprawe nawet nie mam potwierdzenia, ze jestem w ciazy, choc dalam im mocz do badania, to dzis ani slowa na ten temat nie bylo. Masakra jakas.

sprubuj wymusic usg albo bedziesz musiala isc na wlasny rachunek

A u mnie jak zazcely sie mdlosci od pon tak do dzis (rano i wieczorem) i teraz tez....a juz sie cieszylam ze bede przechodzila spokojnie....ale wsumie to znak ze wszystko ok. jak cos zjem nie halo dla malego to odrazu mam mdlosci....

a wogole to polecam stronki z darmowymi probkami pieluch i innych rzeczy dla bobasow:

www.pieluchy.net (wysylaja pieluchy 6 szt)
http://www.nutricia.pl/klub_przylacz_sie.php (nie wiem co sla czekam)
http://www.pieluszki.pl/register/
http://www.hipp.pl/
http://www.jelp.pl/?s=2
http://www.ziololek.pl/
http://dziecko.nestle.pl/kontakt.asp
 
Ostatnia edycja:
Bylam dzis na pierwszej wizycie u lekarza. Powiem Wam, ze jestem conajmniej rozczarowana! Podejscie irlandzkie jest chyba nie dla mnie... Tak wiec wizyta trwala moze z trzy minuty, pani zapytala o date ostatniej miesiaczki, spytala czy sie ciesze i powiedziala, ze wysle list do szpitala, a oni mnie zaprosza na USG w 14 tygodniu!!! I to wszystko. Na dobra sprawe nawet nie mam potwierdzenia, ze jestem w ciazy, choc dalam im mocz do badania, to dzis ani slowa na ten temat nie bylo. Masakra jakas.
No niestety tu tak jest:-( dlatego ja Ciesze sie ze do polski jade i pojde do ginka, a kiedy ty wracasz do polski? Moze wtedy tez sie zapisz gdzies prywatnie i dowiesz sie co i jak i bedziesz spokojniejsza.Glowa do gory ;-)

Madzia_- Super te stronki :) Napewno skorzystam :) Juz przekazalam je mojej przyjaciolce ktora ma 2 tyg boberka :)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za rady, ale chyba sie po prostu musze pogodzic z tutejszym systemem i tyle. Do Polski planujemy leciec dopiero w marcu, o ile to bedzie wtedy jeszcze mozliwe ze wzgledu na zaawansowana ciaze.
 
No wymiata to....Musze swojego za 2 miesiace naciagnac na to

LICZNIK RUCHÓW PŁODU

  • Pierwszy innowacyjny kalendarz ciążowy oraz cyfrowe rozwiązanie do liczenia ruchów płodowych, zaprojektowany przez położników dla przyszłych mam.
  • BabyKick to bezpieczne urządzenie kieszonkowe typu 3 w 1 stworzone, aby zapewnić tobie oraz twojemu dziecku spokój i bezpieczeństwo.
  • Używanie BabyKick do wyśledzenia ruchów Twojego dziecka zepewni Tobie oraz twojemu lekarzowi poczucie bezpieczeństwa, że płód rozwija się prawidłowo.

BabyStyle.pl sklep dla dzieci - artykuły dla dzieci, odzież dziecięca, odzież dla niemowląt, akcesoria dziecięce - Licznik ruchów płodowych, BabyKick


Wisiorek dla ciężarnej kobiety - różne modele, Bola

  • Meksykańskie dzwoneczki bola albo jeśli ktoś woli dzwoneczki ciążowe są orygialną biżuterią dla ciężarnych kobiet.
  • W środku małej kulki znajduje się dzwoneczek wydający cichy dźwięk tańcząc na powiększającym się brzuszku.
  • Od mniej więcej 20 tygodnia maleńki lokator brzuszka słyszy już dźwięki z zewnątrz brzucha.
  • Nosząc regularnie dzwoneczek nisko na brzuszku przyzwyczaisz dziecko do jego dźwięku.
  • Dziecko będzie kojarzyć ten dźwięk także po narodzinach - dzięki czemu pomoże Ci on uspokoić Maleństwo.

http://www.babystyle.pl/Wisiorek+dla+ciezarnej+kobiety++rozne+modele+Bola_p7976.html
 
Ostatnia edycja:
hej mamusie:-)

justyna_0 - ja ide dopiero jutro do lekarza ale tez nie spodziewam sie niczego wielkiego mysle ze zdolam wymusic usc bo plamie i dodam cos od siebie wiec powinnam miec usc szybciej niz w 12tyg:-)

witam nowe mamusie serdecznie

IRL- dodam do irlandii i norwegii jeszcze anglie:-D, natura gora

pozdrawiam
 
Czesc Maja :-D no wlasnie pamietam ze masz jutro ta wizyte.A te plamienia to mialas w ciazy z martusia? No ciekawe co zalatwisz. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. odezwij sie jutro jak tam bylo.

Dorota - Wszytsko bedzie ok !!! faktycznie ze to odlegly czas do powrotu do Polski.

Buziaczki
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Mam na imię Basia, mam 32 lata, jestem według moich obliczen w 6 tyg ciązy:tak: i mam termin na 10 maja.
Mieszkam z mężem w Warszawie, mamy rocznego synka Mikołaja. Cieszę się strasznie z drugiej ciązy, choć nie była w planach:-(..głupio mi troszkę się dopisywac..już macie tyle postów..a ja na forum pierwszy raz:-(Mam nadzieję, że poznam Was wszystkie i wspólnie jakoś przejdziemy przez tą ciąże:-) Pozdrawiam serdecznie, postaram się być jak najczęściej, choć synek za bardzo mi pewnie nie będzie na to pozwalał.
 
Do góry