reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Cześć dziewczyny:-)
Mam na imię Basia, mam 32 lata, jestem według moich obliczen w 6 tyg ciązy:tak: i mam termin na 10 maja.
Mieszkam z mężem w Warszawie, mamy rocznego synka Mikołaja. Cieszę się strasznie z drugiej ciązy, choć nie była w planach:-(..głupio mi troszkę się dopisywac..już macie tyle postów..a ja na forum pierwszy raz:-(Mam nadzieję, że poznam Was wszystkie i wspólnie jakoś przejdziemy przez tą ciąże:-) Pozdrawiam serdecznie, postaram się być jak najczęściej, choć synek za bardzo mi pewnie nie będzie na to pozwalał.

Witamy Cie serdecznie w naszym gronie i gratulujemy fasolki:-)
A to, że późno, to się nie przejmuj, bo to wcale nie jest późno:-) jeszcze na pewno sporo dziewczyn dołączy:-D a im nas więcej tym lepiej- większe możliwości do wymiany poglądów, doświadczeń:tak:

U mnie nieciekawie:-( Jestem w szpitalu, bo mam zapalenie gardła i anemie. Dzisiaj rano się obudziłam w masakrycznym stanie i idąc do toalety zasłabłam:baffled: Z maleństwem na szczęście wszystko ok. A mój Synuś u babci, bo mąż też podziębiony i Niuńka trzeba było od nas odseparować, żeby jego nic nie złapało. Tęskni mi się za nim:-(
pozdrawiam Mamuśki i Fasoleczki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej
Witam nowe mamusie! Im wiecej, tym razniej:-) Ale duzo dzis postow! Trzeba nadrobic.

Madzia - widze, ze nie nudzi ci sie i niezle serfujesz po necie.

Znalazlam fajny kalkulator, ktory wszystko wylicza
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko

Justyna, z ktorey Irlandii jestes? Pln tak jak Xatia?
Zawsze jak sie chce USG wczesniej mozna zrobic to prywatnie.
 
I jeszcze cos...Patrze na wasze suwaczki i zastanawiam sie czemu jedne pokazuje 6 tygodni i ponad 240 dni do porodu jak Madzi czy Xatii, a inne jak moj czy Justyny pokazuja 186 dni do porodu???:crazy:
 
:-)staram sie i cos mi nie wychodzi... nie moge rozszyfrowac tego chorego laptopa jutro poprosze mez no napewno cos wklei:-) wiem ze jest tu u mnie troszke pusto w porownaniu z waszymi stronkami... ale postaram sie jak najszybciej wypelnic zaleglosci... buziaki
 
I jeszcze cos...Patrze na wasze suwaczki i zastanawiam sie czemu jedne pokazuje 6 tygodni i ponad 240 dni do porodu jak Madzi czy Xatii, a inne jak moj czy Justyny pokazuja 186 dni do porodu???:crazy:

no ja klikajac w twoj i robiac moj to normalnie wyszlo 233 dni.
zrob jeszcze raz i wklej i wpisz termin porodu

co do tego kalkulatora to kurcze stwierdzam ze jest super
 
Cześć dziewczyny:-)
Witam nowe przyszłe mamusie:tak: widzę, że rośnie nasze grono forumowiczek,
oby tak dalej:-D
Narazie mam mało czasu, więc rzadko tu zaglądam ale jeszcze kilka tygodni i będę codziennie i będę miała co nadrabiać. Dorota wstawiłaś fajną stronkę z kalkulatorami:tak:dzięki, przydała się.

Widzę, że u Was mamusie różnie jest niektóre maja te mdłości, niektóre inne dolegliwości a ja wciąż nie mam mdłości i się narazie z tego cieszę. Tymczasem rośnie mi tylko apetyt hihi.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.
 
Madzia to szybka jesteś:tak:
Ja też nie moge przejśc obok sklepu dla dzieciaczków bez oglądania, ale jeszcze nic nie kupiłam choć to pewnie kwestia czasu:-)
 
reklama
Fajnie, ze jestescie kobietki :) Milo jest wejsc i poczytac nowe posciki :) Musimy sie powoli rozkrecac i dodawac nowe temaciki. Skoro juz Madzia zrobila pierwsze zakupy, to moze watek o zakupach dla nas i dla dzidzi. Ja jeszcze nic nie kupilam, ale juz sie ostro rozgladam, jak tylko chodze po miescie, to obowiazkowo ogladam rzeczy dla malenstw, ciuszki, wozki, lozeczka itd... Ach, rozplywam sie patrzac na te male ciuszki :)
 
Do góry