reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziękuje dziewczyny za mile słowa wsparcia

tikanis -śliczne zdjęcia

aneteczka- moze cos pomysle ;-)

aga- no szkoda............... do gdanska mam 100 km:-(jak juz doczytasz porady to daj znac, moze cos mi sie przyda;-)

tsarina- dokładnie tak jak piszesz.

mamamatysia- odp juz o zlobku do anetki przeczytaj "kazda z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i nie chce oddac w obce rece swojego malenstwa, nie wiem moze znajde kogos a jak nie to pozostaja tescie, nie ukrywam, ze byloby mi to na reke bo sa zakochani w malej, ale nie chce tez ich obarczac! A co do żłobka to napisze tyle mieszkam w miescie 40 tyś i jeste 1 żłobek wyobrażasz to sobie , co tam się dzieje :confused:, moja kumpela dała tam synka po 2 tygodniach go zabrała mały miał 9 m-cy a załapał wszystkie możliwe chorobska od dziciaczków, wydała wiecej na leczenie niz na żłobek, wiec u mnei ta kwestia odpada, wiesz sama się zastanawiam czy nie otworzyć jakiegos małego prywatnego "Nie no tesciowa oporostu jest bezbłedna , co za teksty:sorry2:

jola466- no bedziemy rozwazac jeszcze wszystkie opcje zobaczymy mam 3 tyg jeszcze

iwona100na- witaj kochana kurcze kupe czasu cie nie było :-) dobrzeze ma slad, gdyby nie mial to byloby gorzej

nina27- mi sie wydaje ze to zabki

m&ms- ja sobie wypraszam pisanie o pieknej pogodzie, spacerku i morzu :growl: u na wieje o malo glowy nie urwie, ponuro i do morza 100 km:-p
 
reklama
Iwona - u nas też jest to raczej mała plamka - nic się z nią nie robiło... Kurcze dziwne, ze dopiero teraz ta gula wyszła.. A może skonsultuj się z innym lekarzem? Dziewczyny ostatnio wkleiły link do jakiegos lekarza pediatry, który wirtualnie udziela porad. Postaram się go znaleźć.
 
Ankzoc - u nas to samo... 50 tys. miasto i jeden żlobek (publiczny), słyszałam też po kątach o jakims prywatnym (domowym) - musze koniecznie sprawdzic ten temat.

Ja nie za bardzo moge liczyc na mamę w opiece nad Małą, Teściowa ostatnio ostro choruje (poza tym mieszka na 3 pietrze bez windy, a Jaga sporo waży..), wiec najbardziej liczę na swoją babcię (73 lata - i najwiekszy okaz zdrowia w Rodzinie, pomimo ze haruje jak wół - 12 arowy ogródek całym jej światem) - juz nie moze doczekac się Jagódki, nawet pampersy jej nie są straszne - powiedziała, że jakby co to i tetrę bedzie jej zakladala i prała, hehe. No i mieszka 3 km od nas.
No zobaczymy jak to w "praniu" wyjdzie. Jutro kończy mi sie urlop wypoczynkowy, i bede pisala podanie o urlop wychowawczy - przynajmniej na 1 miesiąc. Nie odebrałam jeszcze becikowego, wiec jakaś tam dodatkowa kasa będzie na przyszły miesiąc..

Ja bym na Twoim miejscu zaangażowała Teściów - są we dwójkę, wiec spokojnie sobie z Majeczka poradzą. Poza tym lada chwila Majka bedzie raczkowała, stabilnie siedziała, a to już jakiś problem z głowy...
 
Witam w ten zimowy dzien - u nas spadlo troszke sniegu :-) i nawet calkiem sporo przymrozilo. Juz chyba z 5 raz zabieram sie do odwiedzenia forum bo za kazdym razem maly sie budzi i krzyk okrutny, jest taki marudny od kilku dni ze az trudno z nim wytrzymac. Nawet w nocy jeczy przez sen co nigdy mu sie nie zdazalo. Dzis o 4 nad ranem wyladowal pierwszy raz w naszym luzku, ale byz zdziwiony jak sie obudzil ( bo na spiaco go przenioslam) mam nadzieje ze mu sie to nie spodoba spanie z nami bo ja jakos szczesliwa z tego powodu nie jestem, troche wygieta spalam :dry:

Florencjo przecudny jest Twoj synus

Confi ja tez uwielbiam szpinak mam nadzieje ze Wiktorek rowniez go polubi:-)

anetka super ta Toja gadulka :tak::-D co do szamponu to mi zawsze pomaga Fructis do wlosow przetluszczajacych sie

m&m witaj spowrotem, milego nadrabiania :-)

tsarina przykro mi z powodu smierci wujka, to takie okropne jak ktos odchodzi. Ja bardzo przezaylam smierc mojego dziadziusia zmarl w szpitalu na moich rekach 5 dni przed moja matura, totalnie sie zalamalam :-(

A mialam isc na spacer a za oknem sypie snieg, zostalo mi jeszcze z jakies 10 stron wiec nadrabiam :-D
 
Tsarina - wyrazy współczucia ['] ['] ['] i dla cioci też oraz dużo zdrowia by się nie załamała..
dzieki dzieki malinko:):-) macius ostatnio nam powiedzial ze chce byc przy tym jak bedziemy robic seks czyli rodzenstwo:) oczywiscie on wie ska sie biora dzieci
buahaha - dzieci mają zajefajne teksty..teraz cieszę się każdą sylabą, która wychodzi z buziolka mojego dzidziulka a niedługo będę rehoczeć z pełnych słów i zdań.. a takie teksty to zdecydowanie warte są wpisania do kroniki :tak: potem sam będzie się śmiał :-D
(...)
Jutro rano musze jechac do Gdanska do kliniki na kontrole, mam od jakiegos czasu torbiel ( przy dziąśle) i mialam miec operacje, ale skonczyly sie punkty i musze czekac do nowego roku. (...)
Malgoss - jakie punkty się skończyły?
(...)Wiadomo przecież, że syna wychowuje się dla innej kobiety.(...)
Dokładnie mam takie samo zdanie! Póki w Patryczkowym świecie nie ma miejsca na laski...jest zdecydowanie mami syneczkiem :tak: oczywiście przystopuję w odpowiednim czasie z mamisyństwem..mam zamiar go wychować na mężczyznę szanującym kobiety a już na pewno nie będę się wtrącać w jego związek jak już znajdzie sobie wybrankę.. A ja jak sobie coś postanowię to trzymam się tego na amen... Tak jak kiedyś obiecałam sobie, że nigdy nie będę palić - i nie palę, skończyć studia za wszelką cenę - i ukończyłam, itd..
Trzymam się moich zasad..i tyle w tym temacie..;-)
Ankzoc - nie zazdroszczę Wszystkim mamom powrotu do pracy..rozstanie z dziećmi nie należy do przyjemności..ja sobie wręcz tego nie wyobrażam..a tu jeszcze masz problem z nianią.. Ale masz 3 tygodnie, więc trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniej osoby :happy2:
Tsarina - ciekawy artykuł..eh..właśnie boje się stycznia w PL - tzn. wybicia z rytmu..nowego otoczenia..nowych ludzi..ciekawe jak zniesie to Patryk..:eek:
A jeśli chodzi o materacyk płaski...czy Wy majóweczki nadal kładziecie dziecko bez podusi? :confused::confused::confused::confused::confused::confused: bo tak sobie myślę czy właśnie nie czas na położenie mu podusi...hmm..
Tikanis - fajna sesja :-):-)
No i Patryk wstał..idę dać mu papu i na spacerek :happy2::happy2:
 
Kamil też ma slad z taka mała białą kropką tak jakby ropka ale sucha jak pytała dr to powiedział że to tak jest i im dłużej się blizna nie goi tym lepiej bo organizm produkuje przeciwciała
A co do złobkow ja chce taki otworzyć ale nie żłobek tylko klub malucha będę starać sie z siostra o dotacje dla niepełnosprawnych bo ona ma stopień niepełnosprawności ale boję sie tego mam nadzieje ze to wypali:-)
 
Tomciowi ,ranka po szczepieniu już się zagoiła- nie pamiam kiedy.
Nina ,u nas też są rączki w buzi ale na razie nie robię z tego problemu. Zauważyłam ,ze Tomciu wkłada je wtedy jak mu się nudzi.
Mamamatysia,cały grudzień będziesz musiała sie znieczulac w wieczornym klubie AA. Przyjemne zjednej strony a z drugiej niebezpieczne.Popadnie w nałóg przez tesciówke.:-D
Ankzoc,ja bym skorzystała z pomocy teściów.Jeśli bardzo kochają małą to będzie jej tam najlepiej a wy w międzyczasie znajdziecie kogoś zaufanego.
Tsarina,kawał już sprzedany.
Witam resztę majóweczk.
 
Witajcie !
Jak zwykle wena Was nie opuszcza...czy u Was też spadł śnieg?zima się zbliża wielkimi krokami:-(, a ja z utęsknieniem myślę już o lecie. Ten śnieg za oknem zmusił mnie do poszperania na allegro za sankami dla Hanusi. Kupujecie dla Waszych maluszków? Ze spaceru u nas nici, ja nadal trochę przeziębiona :-( Nie chcę się doprawić bo jutro jedziemy do rodziny, moja mama będzie odprawiała swoje urodzinki, no i wspólnie będziemy świętować pół roczku Hanusi:-)
teraz Was trochę ponadrabiam a jest co;-):tak:
 
ankzoc to oplaca sie Tobie isc do pracy skoro tak duzo trzeba zaplacic za nianie?I jeszcze jedno czy ty karmisz corcie cycem,ze tak czesto sie Tobie budzi?:szok:
 
reklama
M&m widze ze tez szykujecie slub na przyszly rok zupelnie jak ja. Jak na razie mamy tylko sale i orkiestre jakos nie moge sie zabrac do tego :eek: Ślicze obraczki wybraliscie :-)

Moniqsan super ze wrocilyscie cale i zdrowe

Jolu okropna macie tam sytacje z tesciowa faktycznie az sie chce wyc. Ona naprawde zachowuje sie jak psychicznie chora, musze zapytac mojej mamuski co to za choroba bo ona sie na tym zna .... Juz znam odpowiedz to sa urojenia ksobne, spokojnie przedstawilam tylko przypadek Pani X i zapytalam jaka bedzie diagnoza....Moja babcia tez na to cierpi..... straszna choroba a z czasem jest coraz gorzej .....

Nina27, anetka buziaczki dla corci !!!

AgA Wiktorek tez ostatnio odkryl ze mozna piszczec, wczoraj tak piszczal ze pod wieczor ochrypl :szok:

ankzoc przykro mi ze Twoja corcia nie spi w nocy, nawet nie mam pojecia co Ci poradzic w tej sprawie, nawet glupio mi napisac musisz to przetrzymac jak Ty juz padnieta pewnie jestes i ja to wytrzymac ...... Ze te prawo u nas takie okrutne jest przynajmniej rok macierzynskiego powinno byc ....

tikanis sliczne foteczki

mamomatysia wspolczuje te tesciowe chyba poszalay na koniec roku

Iwona u nas tez raczej plamka nie ma zadnej grudki, i mniej wiecej takie samo od jakiegos czasu

Jak pisalam wczesniej ze spadlo troszke sniegu to teraz jest ista zamiec sniezna bialo i sypie caly czas, a mialam isc na sapcer i chyba dzis nic z tego nie wyjdzie .... szkoda
 
Do góry