reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja staralam sie o dotacje z urzedu pracy z kolezanka na otwarcie domowego przedszkola i nie dostalysmy wielka szkoda do teraz nie moge tego przerzyc a mialysmy juz umowe z gmina na dzierzawe lokalu och:-(
 
Ewka82 śliczny kombinezonik:-) no i jak widać synek w nim na pewno nie zmarznie, przykro mi z powodu babci, niech jak najszybciej nabiera sil po operacji
slonkoonline ale Ty masz przeprawę ze swoją Juleczką, życzę Ci wytrwałości no i cudownej przemiany zachowania Julki, oj będziesz miała co wspominać jak już podrośnie, a co do noszenia na rekach, jeśli nie chcesz żeby ja inni nosili to powiedz to stanowczo ze mają tak nie robić, w końcu to najwięcej czasu z nią spędzasz i jak zostajesz sama to masz problem
confi ach ten szpinak, a Damian jaki zadowolony z siebie :-D
florencja przystojniak z Twojego Krzysia, a jakie ma niebieskie oczy:tak::tak:
anetka551 sto lat dla Zuzi niech rośnie zdrowo i przynosi jak najwięcej radości! Filmik rewelacja – pięknie już opowiada!
 
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy:happy2:.

Wpadłam na piekielny pomysł:evil:.Może "spichniemy się" wrzucimy wszystkie "jęczydupy" do jednego pokoju i zamkniemy drzwi.Niech wrzeszczą do siebie nawzajem:evil: .Pewnie po kilku minutach byłaby cisza jak makiem zasiał:dry: .

Piję herbatę i pluję pianką do golenia chyba dzisiaj nie pozbędę się tego smaku:baffled:
 
Witajcie:-)
cały dzień próbuję was nadrobić, Adrian nie bardzo mi na to pozwalał a i stron ciągle przybywa;-)

Wszystkiego najlepszego dla Kasi i Zuzi życzy Adrian!!!:-D

tikanis, patik - dzięki, śpiworek robiony na drutach
jolu - ale teściowa ma zagrania, może u baby klimakterium i nie panuje nad sobą?
ankzoc - no ciocia nie niepoważna, jakby mąż nie zadzwonił to by pewnie nic nie powiedziała:-( no nie zazdroszczę wam tych powrotów do pracy, nie wyobrażam jakbym mogła teraz zostawić małego
florencja - śliczny synek
nina - Adrian też rączki ssie i nie tylko rączki zresztą, myślę że to ząbki
no i mały już się obudził:no:
 
no to z kawałów apteczno-babcinych ja znam:

Stoi chłopak w aptece, za nim kolejka... przychodzi jego kolej i mówi:
- Poproszę prezerwatywy truskawkowe... i jeszcze wiśniowe! Hmm, niech będą jeszcze malinowe!
Na to babcia stojąca za nim:
- Synku, Ty będziesz pierd*lił czy kompot gotował? :-D
 
no to z kawałów apteczno-babcinych ja znam:

Stoi chłopak w aptece, za nim kolejka... Przychodzi jego kolej i mówi:
- poproszę prezerwatywy truskawkowe... I jeszcze wiśniowe! Hmm, niech będą jeszcze malinowe!
Na to babcia stojąca za nim:
- synku, ty będziesz pierd*lił czy kompot gotował? :-d

:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
ankzoc,owca,florencja,anetka,aneteczka,joann- dzzieki kochane za komplementa, to nie byla sesja ot kilka zdjatek kolezanka mi zrobila a ja jej:tak:

aga- wiesz co ja tez w staje dosc czesto w nocy nawet do 10 razy sie zdarza ale ostaytnio zaczelam robic tak ze kapie sie zanim malego kapiemy,, pozniej malego kapie a jak go uspie to ja tez ide spac i tym sposobem pospie choc pelne 2 godzinki.. moze tez powinnas isc z swoim maluszkiem spac to jednak do tej 23 bys pospala te 2,3 godzinki...

ewka- ales ty zdolna jest:szok::-D

a kubus chory,, zas katar i lekko pokasluje.. :/// ehh jutro zas do lekarza musze isc..
 
mamomatysia na swietny pomysl wpadlas, jestem za !!! to gdzie podeslac mojego marudnika :-D

tikanis zdrowka dla Kubusia

moniqsan swietny kawal, usmialam sie :-D

Ja ostatnio przestalam, za kazdym razem jak maly poplakuje w nocy, reagowac na to albo poprostu wsadzam malemu smoka glaszcze po glowce i zasypia ponownie, zawsze robie to przy zgaszonym swietle bo jak tylko zapale to koniec spania. Oczywiscie nie podzialalo to od razu ale po tygodniu sie nauczyl zeby nie budzic sie co godzinke. Jeszcze czasem postekuje ale jest coraz lepiej.
 
reklama
no to z kawałów apteczno-babcinych ja znam:

Stoi chłopak w aptece, za nim kolejka... przychodzi jego kolej i mówi:
- Poproszę prezerwatywy truskawkowe... i jeszcze wiśniowe! Hmm, niech będą jeszcze malinowe!
Na to babcia stojąca za nim:
- Synku, Ty będziesz pierd*lił czy kompot gotował? :-D

ukłony.... zajefajny dowcipas!
 
Do góry