reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

CZESC MAMUSIE :-) ostatnio troszke zabiegana jestem bylam odwiedzic siostre, a nastepnego dnia bylismy wyrobic paszport dla Diany. w lutym planujem wyjazd do Polski.juz sie nie moge doczekac bo strasznie sie stesknilam... niestety jeszcze Was nie nadrobilam... i poki co nie dam rady dopiero jak Diana pojdzie spac... ale chcialam Wam dac znac ze jestem (obiecalam sobie od nowego roku udzielac sie czesciej na forum, mam nadzieje ze wytrwam..)
POKI CO POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE :-)
PS. CZY KTOS WIE KIEDY BARMANKA WRACA?
 
reklama
Kornasiu - Barmanka planowo dzisiaj miała wyjeżdżać z PL:happy2:
a Twoje noworoczne postanowienie bardzo nas cieszy - udzielaj się ile wlezie!!!:tak::-D:-D:-D
 
Nie mam pojecia. Ja wIasnie zrezygnowaIam z abonamentu. Wydaje mi się,ze oferta na karte ma wiecej promocji na poIączenia.
no ja nie mam na abonament tylko w mix plusie, kończy mi się umowa ( na doładowania) i muszę wymienić telefon
MaIinko, Tomuś spaI od 20.30 do 9 rano . ObudziI sie o 4 na butIe. DostaI 150 wody +jedna Iyzka mIeka-wypiI 70 i padI.
no to wyspałaś się co ?:blink:

nieistety podczytam Was Babole Moje dopiero może w nadchodzący weekend - papiery łypią na mnie groźnie, stos ich rośnie:-( i zaległości księgowe też wiec trzymajcie kciukasy za moją wenę i wytrwałość oby mało słomianą.
Kochana dużo weny życzę, trzymam kciukasy :tak::tak::tak:
No i ja sie pochwale bum-em w 3 dni !!!! Zosia krzyczy "mamamamma", raczkuje, prawie siedzi i wylazł jej 1 zabek i przespała cała noc (raz):baffled: ale to zawsze cos....:dry:
Brawo dla Zosi- zdolna dziewczynka:tak::tak::tak::tak::tak:
Pewmie ,ze będziemy tęsknic.Pewnie nie tak jak sie spodziewasz aIe będziemy:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Marzenko dziękuję za odpowiedź (poza Monią) jako jedyna mi odpisałaś :hmm:
Fajna Nokia, muszę sprawdzić ile kosztuje w mojej taryfie, mi też nie potrzebne są jakieś dodatkowe bajery,ważne tylko by aparat był git :tak:
 
Witam sie z Wami mamusie moje kochane...oj stesknilam sie za Wami...:tak::tak::tak:

Dziekuje ze o mnie pamietalyscie .....bardzo mi milo sie zrobilo...:tak::tak::tak:
Nadrobilam poprzednie stronki a troszke tego mialam....u nas niestety bez zmian...dziewczyny nadal przechodza chyba jakis kryzys osobowosci bo nie poznaje swoich dzieci....:shocked2::shocked2::shocked2:
Ze spaniem jest tak ze jednej nocy jedna spi dobrze a druga sie budzi lub wstaje calkiem wyspana okolo 4 rano a nastepnej nocki z kolei zeby mamaie i tacie nie umilac zycia wymieniaja sie...i tak w kolko....:baffled::baffled::baffled:

Wczoraj np. polozylam sie spac po 1 szej bo kilkalam z Moniqsan a o 3ciej obudzila sie Alicja i nie spala do 5.30....:szok::szok::szok:

No i zaczela sie u nas faza bicia, ciagniecia za ubranka, z wloski, uszy....itp....tyle tylko ze ta bijaca jest Amelia a pokrzywdzona Ala...do tego doszlo ze jak Amelia podpelza do Ali to ta juz placze...

A z fajnych zeczy to Alicja swiadomnie wola mama....za kazdym razem jak mnie zobaczy lub cos chce ....:-):-):-):-)..takim cudnym glosikeim...no a Przemkowi zeby nie bylo smutno to Amelia caly czas nadaja tata...tata....:tak::tak::tak:

Wczoraj odwiedzila na health visitor..no i poogladala dziewczyny , zwazyla , zmiezyla...co sie okazalo Amelci ucieka jedno oczko no i troche niepoprawnie stawia lewa stope....a no i slicznie przybraly na wadze...
Mamy miec kontrole tego oczka i stopki w marcu......

Dzis wybralismy sie na zakupki....no i dziewczyn garderoba znow powiekszyla sie o kilka rzeczy....:tak::tak:..jak nie jestescie znudzone to wstawie fotki....:tak::tak:

a wogole to tak puuusto sie tu zrobilo....:-:)-:)-(

a no i jeszcze chcialam zlozyc naj...naj....naj...lepsze zyczonka z okazji osmiu miesiaczkow zycia...NATASZCE i GUCIOWI.....badzcie zawsze aniolkami dla swoich rodzicow....:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam wczoraj mnie nie było byłam na komisji z moją mamą na szczeście dostała rente bez żadnych problemów ale bez jednego płuca jakby jej nie dali to chyba bym ich tam rozniosła
Powiem wam że Ci lekarze tam są tak wredni że szok ja nie wiem czy oni są specjalnie szkoleni na wredote czy co szkoda gadać...
Jolu bardzo się ciesze że dziewczynki tak ładnie rosną i gratuluje świadomego mama Kamilek też woła mama jak płacze i tylko wtedy :-)
Mój mały też nie śpi po nocach myśle że nasze dzieci mają jakiś taki okres w życiu dziwny
A co do oczka nam też ucieka ale okulistka nam powiedziała że do 2 roku życia tak sie może dziać i że to nic poważego podobno jest bardzo dobrą okulistką hmm zobaczyymy...
Życze miłego dnia i Wszystkiego Najlepszego wszystkim dzieciaczkom które kończą 8 miesięcy buziaki
 
Witajcie...jejku ja mi sie nic nie chce....
Dobrze ze wczoraj mało napisałyście...
Jolu współczuje...masz Ty biedulko urwanie głowy
U Ciebie Amelia dokucza Ali a u mnie Zosia zneca sie nad mama (drapanie targanie itp.)
No i ja na Twoim miejscu od czasu do czasu poszła bym spac razem z dziewczynkami. Czasami kłade sie o 20.00 z Zosia i budze o 4 rano wyspana jak młody bóg. Na pewno troszke zregenerowałabys siły, człowiek nie wyspany to człowiek zły.

Madziu....dobrze ze w ZUS-ie załatwiłas wszystko, fakt wredni sa tam lekarze, jak w grudniu czekałam na męza połozyłam kurtki na parapecie okna (bo wieszak był zawalony kurtkami) i oczywiscie dostałam ochrzan od lekarza bo chciał by mu pacjent na parapecie podpisał dokumenty, chamstwo straszne.
Ja mam teorie ze tam sa lekarze których nikt nigdzie nie chiał przyjac.
Sorrry ale co to za lekarz który przyjmuje osoby z chorym narzadem ruchu, zawałowców, udarowców i innych chorych?

Zosi tez ucieka oczko ale poczekam z wizyta u okulisty....

DziekujeMy za gratulacje :tak:
Ja mam dzis kolede:baffled::baffled::baffled:
I musze jechac do Gdanska zrobic rtg klatki piersiowej (do pracy) a tak mi sie nie chce. :-(

A na dzien Babci kupuje kubek ze zdjeciem Zosi.....bo ramek ze zdjeciami Babcie maja duzo
 
Jolu współczuje...masz Ty biedulko urwanie głowy
U Ciebie Amelia dokucza Ali a u mnie Zosia zneca sie nad mama (drapanie targanie itp.)

No i ja na Twoim miejscu od czasu do czasu poszła bym spac razem z dziewczynkami. Czasami kłade sie o 20.00 z Zosia i budze o 4 rano wyspana jak młody bóg. Na pewno troszke zregenerowałabys siły, człowiek nie wyspany to człowiek zły.



A na dzien Babci kupuje kubek ze zdjeciem Zosi.....bo ramek ze zdjeciami Babcie maja duzo

Witamy! AgA zabrałas mi treśc posta do joli, tez miałam radzić wspólne nocowanie, dziecko spokojniejsze, mniej marudne a i mozna pospać, dzieci wpakować do środka, rodzice po bokach i do spania!

A na dzień Dziadka i Babci planujemy magiczne kubki ze zdjęciami Izy Mirki...

Bosz, wiecie co się wczoraj dowiedziałam? Że zaprosiłam na styczeń teścia z żoną do nas na dwa dni! ale po ich ostatniej wizycie miałam tak serdecznie dość, że to niemożliwe, mieszkamy w trójkę w małym pokoju, każde wprowadzenie mebla czy nawet konika na biegunach dla Izy to układanka logistyczna, a oni chcą nocować z nami w pokoju na podłodze! Ale gdzie? Iza, nawet gdyby potrafiła, to i tak nie ma gdzie raczkować, a co dopiero mówić o nocowaniu dwóch dorosłych osób! Dobrze, że mąż szybko zareagował, że my w lutym do Sandomierza na dwa tygodnie jedziemy, to ich wizyta będzie bez sensu...
 
reklama
Confi musimy swoje @ wyregulowac zeby miec w jednym terminie :-D
Chociaz ja z @ basen zaliczylam nie bylo źle;-) Czekam na znak...., koniecznie pisz kiedy mozemy ruszac
No i moze pojedziemy w 3 .....tzn ja, M. i Zofik własnym autkiem:tak:
A Damis....- Gratulacje....superowy chłopak...możesz byc dumna:tak:
jak super...fajnie będzie Was zobaczyć w komplecie :tak:
my mamy bardzo mało wolnego razem bo albo ja jestem w pracy albo M,ale patrzę teraz na grafik i ....masakra....:baffled: mamy wolne razem dopiero 27 stycznia.( sroda)..ale jakby pasował Wam ten termin to chetnie pojedziemy :tak:

No i....jestem dumna , dziękuję :sorry2:

No i ja sie pochwale bum-em w 3 dni !!!! Zosia krzyczy "mamamamma", raczkuje, prawie siedzi i wylazł jej 1 zabek i przespała cała noc (raz):baffled: ale to zawsze cos....:dry:
woooow tyle postepów na raz..mamuśka Ty tez pewnie pękasz z dumy :-)
tym bardziej ze Zofijka wyprzedziła Damiana w ząbkach...tych to się cholercia doczekać jakoś nie możemy. Nawet żartujemy sobie ,że prędzej będzie chodził niz miał zeby :-D:-D


Confi...w końcu obejrzałam filmik...Damiś to jest debeściak mały:tak:;-):-)
dziękuję bardzo :tak:

Kasiu to jest tort pieIuszkowy:-).PieIuszki i skarpetki maja jesć ?:-D
:-D:-D:-D:-D:-D ja tez się prawie ostatnio nabrałam na te "torty"

My dzisiaj poszliśmy spać o czwartej bo Filip miał atak siniał cały a do tego jeszcze zaczął wymiotować.Poszły trzy komplety pościeli w naszym łóżku i dwa w jego.
Ręce mi juz opadają.Lekarka po wczorajszym badaniu stwierdziła,że gardło ma czyste tylko jest zasmarkany.No ale z czego ten kaszel:szok::szok::szok: a akurat z nosa ani kropla kataru nie wypływa.Nawet jak porządnie zalejemy nochal to nie jesteśmy w stanie niczego odciągnąć.
ojej współczuję ...faktycznie ta lekarka jakas dziwna ,że bagatelizuje taaakie wymioty. Ja bym się poradziła kogoś innego. A z noskiem to znamy te przeboje...my się męczymy prawie tydzień już...

Witam się i ja - śpioch nr jeden. Wcale nie wstałam teraz (tylko o 10:30), zrobiłam szybkie śnadanko (jajka z majonezem i szczypiorkiem - miłość mojego dzieciństwa), wyprawiłam M na rehabilitację, potem ma pojechać do firmy na jakieś przymiarki do nowych garniturów, rozliczyć delegacje ... a to znaczy że wrócą do domu nie wcześniej niż 14-14:30 :cool2: (mam tylko nadzieję że Lili nie zgłodnieje i nie będzie robiła mu awantury o cyca) :sorry2:
Czyli mam czas dla siebie .... gdyby nie nauka, to pewnie bym coś fajnego sobie wymyśliła ... a tak :hmm:

aaaale masz fajnego tego męża....mój niestety nie pomyśli o czymś takim jak jestesmy razem w domu :-(

witam:) prosze o rade mam używającyh butelek Canpol Balonik,otóz nie wiem jaki smoczek bardziej nadaje sie do mleka z kaszka,troszke zageszczone,czy trójprzpeływowy bedzie lepszy czy ten typowo do kaszki z krzyżykiem? czy z tego z krzyżykiem lepiej leci niz z trojprzpeływowego?synek ma prawie 9 m,dziekuje za rady
ja tez Ci nie pomogę bo uzywam NUK...

Confi - no patrz... przez ten wczesniej zapodany filmik... nie odpisałam na "a bu" - wstyd mi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Ale... od dzisiejszego poranka i ja szkolę Jadźkę w "a bu", " a bum", "buuum" .. Ale póki co wychodzi nam "a prrrrrr" :-D:-D:-D
Naprawdę Damiś w lot pojmuje nowe umięjętności i słowa:tak::-):-):-) Brawa dla WAS!!!
ojjj daj spoookój ... nie ma przeciez obowiązku :-p:sorry2:
ale dzięki :-)
no i mogłabys tez uwiecznić Jagodowe zmagania ...chciałabym ją zobaczyć jak robi prrrr :-D


No bo Lilianka taki jadek jak widać :unsure:
Chociaż jak jest pożądnie głodna to niczym się nie da jej uspokoić (dlatego się tak bałam). No, ale chyba atrakcje wzięły górę nad głodem :yes:
Na szczęście w samochodzie zawsze śpi, więc droga powrotna będzie spokojna (a już wracają)

No i w ogóle zapomniałam was poinformować, że jedziemy dziś do Radomia, także nie będzie mnie około 3 dni. Mam nadzieję że będziecie tęsknić :confused:

jasne ,ze będziemy...ja już tęsknię :-)



a ja wczoraj siedziałam cały dzien w pracy i znów nie w temacie jestem. Jednak zauważyłam ze coś ostatnio obijacie się wieczorami:-p

i jeszcze NATASZCE i GUCIOWI składam najserdeczniejsze zyczenia :tak::tak::tak:

54bu9z.jpg
 
Do góry