reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Helllołłł Mamuśki :-),

Joleńko - hmmm - dobrze, że obie na raz nie płaczą. Trzymam kciuki aby zfolgowały juz troszkę z tym wieczorno - nocnym płaczem.
Cieszę się bardzo z przyrostu wagowego.
Ale martwia mnie te uciekające oczka...

Nam nic na temat oczek nikt nic nie mówił...ale chyba i tak pojde na wizytę okulistyczną - tak dla kontroli

Madziu - kontrole ZUS-owskie to prawdziwe skur....stwo... Gratuluję Wam pozytywnego załatwienia renty - w końcu należało się to twojej mamie bez żadnego "ale"

Tsarina... hahaha - jestem ciekawa jak doszło do tego zaproszenia Tesciów do Krakowa, hahaha??
Ale 2 tygodniowy pobyt u nich też jakoś nie brzmi super-extra. Zyczę Wam aby aby wszystko odbyło się w miłej i spokojnej atmosferze.

a teraz składam życzonka dla Diany - Wszystkiego najlepszego Maleńka z okazji ukończenia 8 miesięcy!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

1zba0s7.jpg

Kornasiu - dla Ciebie również wszystkiego naj!!! buziole :************ od Agi i Jagodzi
 
reklama
No nie wierzę własnym oczom :szok: Przychodzę tu do Was z nadzieją że zaległości bajońskie a tu taka bryndza. Co Wy wczoraj wieczorem robiłyście :confused:
Ja jestem już u rodziców (przyjechaliśmy wczoraj wieczorem). Spakowałam męźowi Lilię i pojechał do teściów. Zobaczymy jak długo mała tam bez cysia wytrzyma. Dostał tylko kaszkę do wymieszania z deserkiem .... i picie w niekapku (z którego i tak Lili nie pije ... ale to już wiecie :sorry2:)

Aga, mam jeszcze około miesiąca, ale to taki egzamin do którego w obecnych warunkach (dziecko aktywne cały dzień) powinnam zacząć się uczyć chyba w lipcu :baffled:

No dobra, zmykam stąd, bo w końcu M wróci a ja będę w czarnej d.pie :cool:
 
Tsarina... hahaha - jestem ciekawa jak doszło do tego zaproszenia Tesciów do Krakowa, hahaha??
Ale 2 tygodniowy pobyt u nich też jakoś nie brzmi super-extra. Zyczę Wam aby aby wszystko odbyło się w miłej i spokojnej atmosferze.

no wiesz mówiłam, ze fajnie, że miło, że ok, to może się zasugerowali... my nie do nich jedziemy na szczęście, przecież bym osiwiała...

tam jest mieszkanie mojego męża i teściowej i stoi puste, babcia (kochana kobieta) pewnie je dla nas ogarnie i tam się zabunkrujemy.. oj będzie miło, ja nawet lubie tam jeździć
 
AGA KM dziekujemy za zyczonka i odpowiedz w sprawie BARMANKI :****(mam nadzieje ze odezwie sie niedlugo) :-)
JOLU nie wiem co Ci doradzic w sprawie dziewczynek A&A , ale trzymam kciuki zeby zrozumialy ze fajnie sobie przespac cala nocke...
Czy HV uprzedzial Cie o wizycie? ostatnio do mojej kolezanki tez przyszla ale bez umowionej wizyty i troszke sie zdenerwowala bo ona byla w pracy a jej M tylko byl, a chciala z nia tez pogadac... tez powiedziala ze jej oczko ucieka, ale nie dala jej rzadnego skierowania?! my wczoraj tez bylysmy na malych zakupkach. Achh uwielbiam przeceny :-)
AGA widze ze zapracowany dzien dzis macie... ciekawe jak Zofik zareaguje na ksiedza... :-)
 
to ja jeszcze odpowiem malince w temacie telefonu:-):
Malinko - ja mam abonament w Plusie. 1,5 miesiąca temu przedłużalam umowę i ... wybrałam tel. Samsung Ultra Style GT - S7350i (duży ekran, rozsuwana klawiatura, aparat 5 Mpix (taki sobie, ale mi on nie przeszkadza - bo ja i tak rzadko fotki robie telefonem), dyktafon, radio, i takie tam...). Brakuje mi w nim trybu głośnomówiącego. No i wadą tego telefonu jest to, ze co 2-3 dni muszę go ładować (ale ja naprawdę sporo rozmawiam). Ale jak dla mnie jest on wystarczajacy. Telefon kosztował 1zł.
Z droższych podobała mi się Nokia E52.
 
No nie wierzę własnym oczom :szok: Przychodzę tu do Was z nadzieją że zaległości bajońskie a tu taka bryndza. Co Wy wczoraj wieczorem robiłyście :confused:
koniecznie chcesz wiedzieć :-p
ale widze że ty bez nas ani chwilki nie możesz wytrzymać :-)
Jolu fajnie że się odezwałaś widać że u ciebie kryzysu ciąg dalszy :-(a to że teraz jedna przed drugą będzie uciekać to chyba niestety na porządku dziennym będzie przez jakiś czas :sorry2:no i też cię podziwiam za to że tak często do późna siedzisz i prasujesz przed północą ja bym padała o 20 jak dziewczyny radzą :tak:
I koniecznie skonsultujcie dziewczyny te oczka ja ze względu na swoją dużą wadę kontroluje dzieci na bieżąco , na szczęście wzrok puki co mają po tatusiu;-)a mi tak właśnie uciekało oczko od malutkiego :-(
 
jak super...fajnie będzie Was zobaczyć w komplecie :tak:
my mamy bardzo mało wolnego razem bo albo ja jestem w pracy albo M,ale patrzę teraz na grafik i ....masakra....:baffled: mamy wolne razem dopiero 27 stycznia.( sroda)..ale jakby pasował Wam ten termin to chetnie pojedziemy :tak:

No i....jestem dumna , dziękuję :sorry2:

woooow tyle postepów na raz..mamuśka Ty tez pewnie pękasz z dumy :-)
tym bardziej ze Zofijka wyprzedziła Damiana w ząbkach...tych to się cholercia doczekać jakoś nie możemy. Nawet żartujemy sobie ,że prędzej będzie chodził niz miał zeby :-D:-D


dziękuję bardzo :tak:

My tez dziekujemy, a zabek ..nawet nie wiedziałam ze wychodzi poprostu przypadek....patrze i jest....:-D
A basen ...pasuje 27.01 fajnie byłoby popluskac sie...no ale nic na siłe...jak nie dacie rady to trudno....nic nam nie ucieknie:tak:

AGA widze ze zapracowany dzien dzis macie... ciekawe jak Zofik zareaguje na ksiedza... :-)

Do nas zawsze na koncu przychodzi ok 21.00 wiec Zofik bedzie spała.
Bardziej boje sie o męża:-D on z tych co to maja uczulenie na krzyz i wode swiecona.
Jak raz mu ksiadz podał reke na przywitanie to potem spojrzał na dłon i mówi zdziwiony "i nie poparzyło mnie?"


Taaaaa....i w koncu nie pojechałam na rtg....bedzie ochrzan od kadrowej bo juz pracuje prawie m-c bez aktaulnych badan
 
Do nas zawsze na koncu przychodzi ok 21.00 wiec Zofik bedzie spała.
Bardziej boje sie o męża:-D on z tych co to maja uczulenie na krzyz i wode swiecona.
Jak raz mu ksiadz podał reke na przywitanie to potem spojrzał na dłon i mówi zdziwiony "i nie poparzyło mnie?"

hahahha - to tak jak MÓJ!!! Ateista i juz... Nasz slub, chrzciny...to tylko ze względu na mnie :sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do nas zawsze na koncu przychodzi ok 21.00 wiec Zofik bedzie spała.
Bardziej boje sie o męża:-D on z tych co to maja uczulenie na krzyz i wode swiecona.
Jak raz mu ksiadz podał reke na przywitanie to potem spojrzał na dłon i mówi zdziwiony "i nie poparzyło mnie?"

to tak jak u mnie, dokładnie... ale mój jest w załobie, wczoraj dowiedział się o zaręczynach Dody i Nergala... nawet nie miałam serca mu dokuczać...
 
Do góry