reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

nie - nie sadzilam, że mój 3000 post będzie poświecony Dodzie ;-):-D:-D:-D
ale... Wszystkiego dobrego dla tej parki zyczę - bedzie Im to potrzebne ;-):tak::-)

a tak na serio - to dedykuję te 3000:
- mojej Niuni (bez której nie trafiłabym na forum),
- Wam moje Kochane Przyjaciółeczki,
- 1 rocznicy na BB, bo zaczelam pisac z Wami ok. połowy stycznia 2009r. (szukałam dzis przez godzine swojego powitalnego postu na BB...ale wcielo/wycieło go gdzies:baffled: ale znalazłam się na stronie 536;-) )
- no i mojemu M, który ma dzis urodziny (Jezusowe 33):-D



Aguś, jak wzruszająco.
ale zapomniałaś urzyć właściwego rozpoczęcia:
"ehehem... chcialabym podziękować Akademii (oscary ;-) ) mamie, tacie .... " :-D:-D :-p:-p ;-);-)
 
reklama
nie - nie sadzilam, że mój 3000 post będzie poświecony Dodzie ;-):-D:-D:-D
ale... Wszystkiego dobrego dla tej parki zyczę - bedzie Im to potrzebne ;-):tak::-)

a tak na serio - to dedykuję te 3000:
- mojej Niuni (bez której nie trafiłabym na forum),
- Wam moje Kochane Przyjaciółeczki,
- 1 rocznicy na BB, bo zaczelam pisac z Wami ok. połowy stycznia 2009r. (szukałam dzis przez godzine swojego powitalnego postu na BB...ale wcielo/wycieło go gdzies:baffled: ale znalazłam się na stronie 536;-) )
- no i mojemu M, który ma dzis urodziny (Jezusowe 33):-D

chwała Tobie i Twojemu 3000 postowi!

Dużo zdrowia dla męża...
tort_213.jpg
 
rybę dusiłam w folii i troche sos pociekł w piekarniku, bo już myślałam, że spaliłam całego pstrąga... ale jest dobrze, a do tego gotowane brukselki, a mąż ma jeszcze ziemniaki... Zapraszam serdecznie!
pstrąga bym zjadła... chyba wpadnę...

- no i mojemu M, który ma dzis urodziny (Jezusowe 33):-D
właśnie miałam zapytać czy On ma dziś urodziny... Wszystkiego najlepszego dla zazdrośnika Marczo!!!
Mój dokładnie za miesiąc ma 33...
 
Aguś, jak wzruszająco.
ale zapomniałaś urzyć właściwego rozpoczęcia:
"ehehem... chcialabym podziękować Akademii (oscary ;-) ) mamie, tacie .... " :-D:-D :-p:-p ;-);-)

no widzisz... Rodzicom nie podziekuje... chociaż powinnam - bo sporo postów dotyczyło scysji z nimi ;-):-p:-D

Kurcze niedługo stuknie roczek z Wami - szok :-):-):-)
no i chyba zapowiada się c.d. ;-)
 
reklama
Do góry