reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
mamamatysia,malinka,monika,moniqsan,roxy- dziekuje wam dziewczynki za pamiec, jest ciezko a mi czasami z tej bezradnosci zmeczenia chce sie plakac... ale co przeciez urlopu sobie od kubusia nie wezme,,, chodze do pracy ale jestem tak pitoma ze az straszne by opowiadac.. zasypiam w autobusach,, od tego ciaglego zmeczenia i braku mozliwosci odespania zaczelo mnie serce bolec, glowa i oczy coraz bardziej pieka i sa zmeczone.. a kubus raczkuje zaczyna wstawac wspina sie mowi tata a jak czegos chce albos ie zeslosci to mama... heheheh:) zabka zadnego narazie nie ma... buziaki wam dziewczynki
roxy- buziol od kubusia dla nadusi

Co do umierania, to ja umieram ze zmęczenia. Jestem wykończona. Głowę mam ciężką jak nie wiem, jakby mi miała wybuchnąć za chwilę. walnęla bym sobie piwko, ale wczoraj coś mi żołądek odmówił posłuszeństwa i boję się trochę że znów mnie coś trzepnie. :dry::dry::dry:
Myślę że kryzys ósmego miesiąca odbija się na forum.:oo::oo: :baffled::baffled:
Dziewczyny była już jedna słuszna rada dla zmęczonych mam, kładźcie się spać wcześniej !!! bo tak długo nie dacie rady !!!! Już mi do łóżek a nie na forum :-p
;-)
A kryzys 8 miesiąca chyba tylko mi jest nie znany :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czy ktoś jeszcze ma anioła nie dziecko ???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Boże nie widzialam żadnego z tych filmów!!! :szok::szok::szok: :baffled::baffled::baffled: :ninja2::ninja2::ninja2:
ja też :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hellloooo...melduje się z piwkiem w dłoni...upadła alkoholiczka ze mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
Dziec zasnął..nie wiadomo na jak długo ale zawsze coś:baffled:

Martalis...moja ma narazie jednego zęba...pije normalnie ale przegryzła smoczka:szok::baffled::-D
Tikanis...całuski dla Kubusia od Nadusi:-D:tak:

Hej...czy ktoś jeszcze cos pije czy tylko ja:zawstydzona/y::sorry2:

Marzenko...ja też jeszcze tych filmów nie ogladałam...a mam wszystkie na kompie ale weny nie mam ani do czytania ani do oglądania:baffled:
 
Dziewczyny była już jedna słuszna rada dla zmęczonych mam, kładźcie się spać wcześniej !!! bo tak długo nie dacie rady !!!! Już mi do łóżek a nie na forum :-p
;-)
A kryzys 8 miesiąca chyba tylko mi jest nie znany :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czy ktoś jeszcze ma anioła nie dziecko ???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

ja też :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Malinko...moje dziecie nie jest aniołem niestety....ale Ci dobrze:tak::-)
 
Dziewczyny była już jedna słuszna rada dla zmęczonych mam, kładźcie się spać wcześniej !!! bo tak długo nie dacie rady !!!! Już mi do łóżek a nie na forum :-p
;-)
A kryzys 8 miesiąca chyba tylko mi jest nie znany :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czy ktoś jeszcze ma anioła nie dziecko ???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

ja też :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Malinka masz rację, lecę się myć i kłaść.
Ostatniej nocy Maja stwierdziła że to świetna zabawa stać w łózku i wołać mamamamammamammamammaa, przez godzinę między 2 a 3 nad ranem. :dry::dry::dry::dry:
 
no m&m`s to śpij spokojnie i rano melduj jak nocka :blink:muaaaa :***

Roxy ja niestety dziś nic nie pije ale jutro chętnie.

Znikam chyba pod kołderkę bo ostro dziś w dupcie dostałam w pracy :-(trzeba odpocząć.
buziaki
 
M&m,s...Malinko....dobrej nocki,wyśpijcie się,muuuaaaa

Paula...ależ nie ma za co,w pełni zasłużone:tak::-)

To ja chyba jakaś wypoczęta dzisiaj..byłam u mamy która zajęła sie małą a ja relaksowałam się na zakupkach:zawstydzona/y::tak:
 
malinko kolorowych. a mi sie przysnelo przed kompem i macius mnie obudzil mowiac " mowilas ze siedzenie przed komputerewm jest nie zdrowe i co ja mam teraz myslec no cooooooooo , a ty spisz na nim " i poszedl daej spac :-) madrala.
kobitki jezeli zasne jeszcze raz\to zycze WAm wszystkich kolorowych snow
 
reklama
Do góry