reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
No już pisałam właśnie. Ale to w wigilię było, więc pewnie nikt mojego posta nie zauważył, że wyszedł mi taki miękki, gumowaty jakby. Generalnie zrobił furorę i na wigilii rodzinka się nim zachwycała (ciocia zjadła z 5 kawałków!!!). No ale ja do końca nie byłam zadowolona. Bo ja dążyłam do ideału - czyli tego co pamiętam sprzed lat - kruchy "strzelający" pod zębami. Tutaj ciastka się rozmiękły i nie było kruchości :no:
Wczoraj byłam na zakupach i już miałam w ręce mleko w proszku ... powstrzymałam się i odłożyłam pierona :sorry2:
Pamietam,ze pisałas o konsystencji.Nie pamietałam czy pisałas o smaku.
Ja nawet woIe taki miękki.Masa była za ciepła i dIatego wyszedł taki gumowy.
Chce bIok czekoIadowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Testy się czasami mylą :-p

ty nie zolzuj mi tutaj. :-p:-p:-p

a tak szczerze, to jakby coś było to tragedii jakiejś by nie było, Mikołaj by padł ze szczęścia, już mnie pytał ostatnio kiedy ten drugi dzidziuś będzie bo on chce pani w szkole powiedzieć. :baffled::baffled::baffled:
jedynie szkodaby mi było ślubu.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja nawet woIe taki miękki.Masa była za ciepła i dIatego wyszedł taki gumowy.

No widzisz!!!!!!!
To by się zgadzało :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Nawet tak sobie pomyślałam, bo wrzuciłam te ciastka z wafelkami do bardzo ciepłej masy

Nosz kurna !!!!!!! Narobiłaś mi nadziei na kruchość :baffled: Chyba jutro po mleko jadę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

no a w smaku to bajka :tak:
Niestety zgubna bajka :zawstydzona/y:
 
reklama
o jeny a one są takie pyszne. ciasto jest takie leciutki, niezbite. jak puszek, a do tego w srodku jest karmel i BITA ŚMIETANA!!!!!!!!!
Uspokój się!!!
uuuuu, teraz ta się mści :baffled:

no ale .... nie ma to jak pączki od cieślikowskiego :tak: Monia, znasz?
Znam. Zastanawiam sie nad zamówieniem u nich tortu na urodziny Mikołaja.Moja siostra mieszka bIisko carrefoura na bemowie wiec by go przywiozła.
 
Do góry