reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ten kup K na urodziny
d46b.jpg

No, ja już parę takich samolotowych widziałam. M by się ucieszył maksymalnie :tak:
 
Dzień Dobry:-)
Och...jaka ja dzisiaj niewyspana....moje dziecko jadło w nocy znowu 2 razy,żarłok mały:baffled::baffled::baffled: No i od 6:30 już na nogach...brrrr
Lece po drugą kawke....ale żeśće poszalały w nocy,szalone kobity:-D:tak:
 
U mnie super. Jestem wyspana. Tomek wstał o ósmej i przespał noc.Mam nadzieje,ze tak już będzie codziennie.


Moniq ,ja naprawde pamietam ten tort.Jak napisałas to mi sie przypomniało.No i tak sobie mysIę,że niedługo będziesz miała urodziny. Obstawiam Iuty aIbo marzec.
 
Ja wczoraj bez pożegnania bo usnełam z Julem i mąż skończył impreze z kompem.

Ale dziś witam się z rana.
No i od razu życzenia składam dla Marcelka.
Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej mamy

Moje dziecko wczoraj zaskoczyło mnie: spało ciągiem 5 godzin, co dla niego jest nie lada wyczynem.

No i gdzie moja kultura - dziękuje Marzenko za komplement.
 
reklama
ty nie zolzuj mi tutaj. :-p:-p:-p

a tak szczerze, to jakby coś było to tragedii jakiejś by nie było, Mikołaj by padł ze szczęścia, już mnie pytał ostatnio kiedy ten drugi dzidziuś będzie bo on chce pani w szkole powiedzieć. :baffled::baffled::baffled:
jedynie szkodaby mi było ślubu.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

He, he, he :-)
W sylwestra moje wątpliwości minęły i @ dostałam więc sobie nieźle procentów podałam. A wczoraj jajeczkowałam (dobrze, ze M przeziębiony więc spał w piżamie;-) więc nie rzuciłam się an niego w celu konsumpcji a dodam, że w czasie owulacji mam dużą ochotę:tak:). No i moja Gaba wczoraj zapytała się dla czego nie mam mleka w piersiach i kiedy będę miała. Ja na to ,że musiałabym dziecko urodzić, na co Gaba ucieszona i szybko zamówienie złożyła na brata Artura i siostrę Kingę:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:.
 
Do góry