reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Marcelu, widziałam jaki już poważny młodzieniec z Ciebie, więc i na 8 miesiąc będzie poważniejszy tort...
tort5ti1qe4.png


A Julo nie wiem co może ten ząb co przedwczoraj wyszedł.

Właśnie czy jak już zęba widać to jeszcze boli dziecko jak dalej wychodzi?

oj, wtedy swędzą i bola najbardziej... dopóki nie są widoczne tak na wysokość ok. 2mm to są bardzo wkurzające...
Moniq, Marzeno gratuluje rocznic...
 
Jeny, niewyspałam się dzisiaj :baffled: Lili wstała o 6:45, zjadła cycka i maltretowała mi twarz do 9. Udawanie że śpię nic nie dało. Jezu, dlaczego ona do ojca nie pójdzie i nie wyrywa mu włosów, nie dłubie w nosie i nie roluje warg ??? On sobie smacznie chrapie a ja cierpię :oo2:


Kasiu ,żałuj!!! Nawet nie wiesz jak sie uśmiałam. Już dziś czekam na 3000 post Moniqsan. Każda jej rocznica doprowadza mnie do łez.:-D


Dobrze że to łzy śmiechu są
 
tsarina, dobrze że Iza już zdrowa.:tak::tak:

wiecie co, bylam 2 dni temu u kosmetyczki na konsultacji, tak co by tu przed ślubem można zrobić. I patrzy tak na mnie ogląda i pośród różnych rzeczy mówi że koniecznie jakiś kresm pod oczy na zmarszczki, bo mi się kurze łapiki robią. :errr::errr::oo::oo: w końcu 26 mi stukneło. :dry::dry::dry:
Cisnęlo mi się na usta że jakbym się pozbyła moich kochanych dzieci na miesiąc wyspala i odpoczęla to by mi wszytskie zmarszczki od razu zniknęły.:dry::dry::dry:

ale wracając do tematu, wy czegoś takiego używacie? może coś mi polecicie.:confused::confused::confused:
 
Marcelku - Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 8 miesiąca!!!
Duzio, duzio zdróweczka, samych radosnych dni, możliwości poznawania nowych smaków .... i wiecznie "pozytywnie zakręconej" mamusi ;-):tak::tak::tak:- bo dzięki niej nigdy nie będzie Ci smutno i nudno
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


A tak w ogóle to helllooł :tak::-)
Boże... a ja naiwna myślałam, że Wy juz wczoraj (jak sie żegnałam) - też idziecie spać.... A tu prawie 10 stron nadrabiania o tortilli (ubije Cie moniq:-p), zupach (kocham wszystkie wymienione - ale krupniku bym wczoraj nie przełkła - bo miałam go we wtorek :tak::-D), dunga-dunga, testach po dunga-dunga, bloku czekoladowym (Monia - teraz to Ciebie ubije - bo ja przed świetami juz nigdzie nie dostałam mleka w proszku :wściekła/y:- a teraz dietka :dry::dry::dry:), pączki i snickersy jakoś mnie nie pociągały - więc te winy odpuszczone:-p

Mój M zaspał do pracy :-D:-D:-D Przez Jagodzie i jej nocne figle - naprawdę mam niewyżyte dziecko...No normalnie wieczorem wystarcza jej 1 godz. snu po kapieli... a później "heja" z zabawkami i nami do północy :-:)-:)-(


Tsarino - ale mnie ucieszyła informacja o zdrówku Izy - super!!! Ucaluj ją ode mnie.
My nadal mamy jakieś kaszle (ale słabsze), no i dzisiaj troszkę katarku ma :dry: Najgorsze to to, że dopiero w poniedziałek mogę się wstawić z nią u lekarza - bo kuźwa mój doktorek przejął wszystkie dyżury w przychodni... A do innej lekarki mogę się zapisac dopiero w poniedziałek. Dobrze, że stan Jagodzi pozwala mi na to czekanie... W sumie zależy mi na osłuchaniu jej - czy oskrzela są czyste, itd...
 
Tsarina super, że Iza już zdrowa.
Jagoda tez niech szybko zdrowieje.

M&Ms co do kremu pod oczy to ja używam, ale taki dotleniający skórę, żeby cieni nie było i podków, bo ja zawsze miałam podkowy(taka juz moja uroda).O przeciw zmarszczkowym jeszcze nie myślałam.
Jesteś rocznik 1983? cz 1982?
 
Dzien dobry majoweczki!!!!!!

Tsarino....swietnie ze nareszcie Iza zdrowa...teraz tylko tak trzymac kilka tygodni i moze wkoncu zostaniecie zaszczepieni...:-):-):-):-)

Moniqsan...u nas to samo...zawsze dziewczyny maltretuja moja twarz ..nie wspomne o wlosach....:baffled::baffled::baffled:

m&m's....oj te paczusie z karmelem....ja tez chce....:-):-):-):-).....a jaka zupke gotujesz bo u mnie dzis fasolowka z wedzonym bekonem.....i duza iloscia majeranku...pyyyyyycha...:-):-):-)

Marzenko.....piekne to co napisalas w Swoim 3000 tysiecznym poscie....:tak::tak::tak:

Dziewczyny...a tak wogole to sie usmialam z wczorajszych waszych konwersacji....:-D:-D:-D:-D:-D:-D


No i teraz potzrzebuje Waszej rady......co ja mam zrobic....moze wiecie ..juz nie dajemy rady z mezem...dziewczyny od dwoch tygodni budza sie wtspane w nocy tzn miedzy 1 a 3 i nie spia po 2-3 godziny...jeszcze moze bysmy to zniesli te 2-3 godzinki tylko ze one nie budza sie w tym samym czasie i czas bez snu wydluza sie od 1 do 6 zazwyczaj...ja juz naprawde nie daje rady.....:-:)-:)-(
Dzis nie spalam od 3-6.30.....:-:)-:)-:)-(...Nie wiem co mam zrobic.....

A no i czy Wasze szkraby tez tak zgrzytaja zebami.....:baffled::baffled::baffled:...no poprostu nie moge ..rano, wieczor....jeszcze zniesiemy ale najgorzej jest w nocy......:baffled::baffled:

Ufffff...wyzalilam sie...mam nadzieje ze Was znow nie zanudzam....:tak::tak:


A wlasnie sobie pomyslalam ze za tydzien o tej porze bedziemy po odprawie....:-):-)
 
reklama
Boziu...juz sie poprawiam.....zapomnialam o naszym kawalerze Marcelku.....

Kochany szkrabie...wszystkiego najlepszego z okazji 8 miesiaczkow.......bys byl zawsze takim uroczym chlopcem i wszedzie i wszystkim pokazywal te przepiekne niebieskie oczka.....:-):-):-):-):-)


a no i chcialam teze podziekowac za zyczonka dla moich dziewczyn.....:tak::tak:...kochane jestescie...


Aga.k.m....ja to mysle i mam nadzieje ze Jagodka to do poniedzialku bedzie calkowicie zdrowiotka......caluski dla Jagodzianeczki...:tak::tak::tak:

m&m's...ja uzywam takiego z Olay na zmarszczki mimiczne, worki pod oczami ....jest taki leciutki tylko cena nie jest taka fajna...no ale coz......
a i jeszcze z Olay tez sa swietne te poduszeczki takie ktore sie otwiera i masuje wokol oczu...:tak::tak::tak:
 
Do góry