reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Iwonko - super... ale ja bym się z randkowaniem chyba powstrzymała przed tą rozprawą.. Nie chciałabym aby Twój Ex wykorzystał tą sytuację przeciwko Tobie, i np. doszłoby do orzeczenia rozwodu za porozumieniem stron...:sorry2::baffled::-(
Ale cieszy mnie Twoja nowa znajomość - możeznajdziesz jakiś sposób na jej bezpieczne utrzymanie w tajemnicy :tak::-)
Mam nadzieję, że nie bedziesz na mnie zła za powyższe zdanie - ale naprawdę - życzę Ci wszystkiego najlepszego, i nie chciałabym aby Twój Ex w czymkolwiek Ci zaszkodził :happy2:
 
reklama
Wiecie co - poznałam dziś fajnego faceta (na zakupach :-D)
nawet sie na kawe umówiliśmy i w weekend mam randke
Pierwszą od 11lat :-D
Muszę sie trochę od stersować a co mi tam
Moim Iekarstwem na rowód i rozstanie z mężem był własnie mój obecny mąż.:-D
Zaczeło sie od kawki a skonczyło sie na dzieciach i śIubie. Fakt,ze długo nad tym sIubem mysIałam ŚIub wzieIismy trzy tygodnie przed urodzinami Tomka.
 
A ja dziś wpadam tylko z takim małym drobiazgiem...jakoś miło mi na sercu gdy tego słucham.....:biggrin2:
Może i WAM też będzie miło w te zimne dni, kiedy siedzimy w domu z naszymi Najukochańszymi Skarbami :biggrin2:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc&feature=related"]YouTube- Oficjalny Teledysk Jestem Mamą to Moja Kariera Natalia Niemen[/ame]

Buziaki!
 
hejka, wczoraj tradycyjnie internet odmówił posłuszeństwa i już nie mogłam się zalogować :-:)-(

roxy, monika, nina, kasia, tsarina, moniq, aga, jola, marzena, ankzoc, iwona, dziękuje dziewczynki za życzenia, przekaże Marcelkowi :tak:

tsarina, super że Iza Mirka już zdrowa :tak:

aga, nooo to niech tato też poczuje że ma się dziecko w domu :sorry2::szok::-D a tak serio tu kurcze nie zazdroszczę tego charakterku małej :shocked2: ja bym chyba ześwirowała gdyby dzień w dzień buszował mi do północy :baffled:
a do której ona ci rano śpi? może już wpadłaś na ten pomysł ...ale... może ty ją budź wcześnie rano - tak o 7, w ciągu dnia mało kładź ja na drzemki, to może wtedy nauczy się chodzić spać o jakies normalnej godzinie?....:blink:
bardzo dobrze zrobiłaś nie podając antybiotyku! :tak: na to zawsze jest czas, a warto spróbować leczyć czymś lżejszym, dziecko też samo musi uczyć się zwalczać infekcje.

m&m, ja w sprawie kremu nie pomogę..tak jak aga, mam ale używam nieregularnie :sorry2: a mam coś z Loreal.

jola, a na jak długo lecisz do Polski?
kurcze nie wiem co zrobić z tymi pobudkami w nocy u was :-( nie mam żadnego pomysłu...zgrzytania nie mamy, bo na razie jest tylko jeden ząbek..
niebawem polecicie do Polski, dzieciaczki podrzucicie do babć do pokoju a sami się wyśpicie :tak::sorry2::cool2:

roxy, ojj też nie wiem co zrobić u ciebie :-(

ankzoc, słońce, na nic na świecie bym się nie chciała z tobą zamienić miejscami :zawstydzona/y: ja jak się nie wyśpie to lepiej bez kija do mnie nie podchodź :wściekła/y::wściekła/y:
Aniu my nie dopytujemy, bo wiemy, że pracujesz... ale wierz mi, że myślimy! zresztą tak samo nie dopytujemy o Confi, bo wiemy, że niejednokrotnie nie ma czasu... ale jak tylko znajdzie chwilkę to do nas wpada i Ty też czasmi do nas wpadnij... zawsze ciepło o Tobie myślimy:tak: muaaaa***
dokładnie zgadzam się z powyższą wypowiedzią :tak::tak:

iwona, no padłam normalnie - na randkę się umówiła :-):-) super, brawo... należy ci się chwilka relaxu, odpoczynku, nie myśelnia o problemach... a masz z kim dzieci zostawić?
jednakże aga ma rację, nie obraź się iwonko :no: a pomyślałaś o tym że to może twój ex go nasłała? a potem będzie chciał zwalić winę na ciebie?
no nie wiem, ja tam taka strasznie podejrzliwa jestem jeśłi chodzi o takiego typu zatarczki... ludziom różne rzeczy do głowy przychodzą...

no to zmykam się ogarnąć trochę i uciekam na spacerek....
 
Dzien dobry majoweczki!!!!!!
No i teraz potzrzebuje Waszej rady......co ja mam zrobic....moze wiecie ..juz nie dajemy rady z mezem...dziewczyny od dwoch tygodni budza sie wtspane w nocy

A no i czy Wasze szkraby tez tak zgrzytaja zebami.....:baffled::baffled::baffled:...no poprostu nie moge ..rano, wieczor....jeszcze zniesiemy ale najgorzej jest w nocy......:baffled::baffled:

do zgrzytania sie przywyczaj, bo juz tak będzie długo, Iza zgrzyta zebiskami, zwłaszcza wśrodku nocy... jakby ja nagrać to i w horrorach mogła głos zombiakom podkładać... a co spania, może od wcześniejszej godziny staraj się je przetrzymać, no nie wiem, może od 14? i długie kąpiele... a próbowaliście spać razem, tzn. rodzinnie?

Wiecie co - poznałam dziś fajnego faceta (na zakupach :-D)
nawet sie na kawe umówiliśmy i w weekend mam randke
Pierwszą od 11lat :-D
Muszę sie trochę od stersować a co mi tam

Iwonko - super... ale ja bym się z randkowaniem chyba powstrzymała przed tą rozprawą.. Nie chciałabym aby Twój Ex wykorzystał tą sytuację przeciwko Tobie, i np. doszłoby do orzeczenia rozwodu za porozumieniem stron...:sorry2::baffled::-(
Ale cieszy mnie Twoja nowa znajomość - możeznajdziesz jakiś sposób na jej bezpieczne utrzymanie w tajemnicy :tak::-)
Mam nadzieję, że nie bedziesz na mnie zła za powyższe zdanie - ale naprawdę - życzę Ci wszystkiego najlepszego, i nie chciałabym aby Twój Ex w czymkolwiek Ci zaszkodził :happy2:

własnie miałam to pisać, wiesz zawsze może wpaść z WIZYta w sobotę do dzieci, skoro w środku nocy potrafił Was odwiedzić... podejrzewam, że to niesamowite uczucie wyjść na randkę z kimś "innym"...
 
i jeszcze tak...cieplutko:sorry2:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE&feature=related"]YouTube- Seweryn Krajewski - Kołysanka Dla Okruszka[/ame]
 
reklama
i dziękjemy za wszystkie miłe słowa dla Izy Mirki... buziaki Majóweczki!


aga_k_m dołączyłam zdjęcia Wzgórza Mordoru, żebyś wiedziała w co się pakujesz... no i mnie mąż zmusił, żebyście mu racje przyznały że nazwa trafiona
 
Do góry