reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Mamamatysia witamy ty to potrafisz rekompensować sobie nieudane zakupy :-)
tsarina ja jakaś ciemna jestem , blondynka i parę jeszcze innych zdrobnień :dry: ale jak można wpychać korek- baterią ale żeby nie wpadł :shocked2:
 
Nie chce przyjść:sorry2: coś przymulona jestem dzisiaj:zawstydzona/y::baffled:

Mmatysiu...no co za facet...dlatego ja zawsze na zakupy sama jade...przynajmniej mam święty spokój...i chodze sobie ile chce:tak:
Zazwyczaj nie protestuje :sorry2:.Ja jak na złość nie wzięłam z domu swojej karty:wściekła/y:.
Muszę mu przypomnieć o pływaniu z delfinami to od razu wrócimy do tematu galerii-czasami potrzeba wstrząsu:blink:
 
reklama
Do góry