reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Moni to zapraszaj mnie na FB :-p

Mmatysia ja też mam nadzieje, że to nie jednorazowy zryw postów

MNiki a Wiktorek mi na tym zdjęciu z profilu (w łóżeczku) na NK przypomina mi Niki :rofl2:

Samka po szczepieniu już kaszle i ma katar :baffled: ale to możliwy efekt poszczepienny na razie odciągam i obserwuje, a Sanka już wczoraj w p-lu nie była bo kaszle, mam nadzieje, że do poniedziałku przejdzie. Chodź jak jej pokazuje zdjęcia to od razu mówi, że lepiej się nie czuje i boli ją gardło. A to pewnie wynik tego, że w domu jest telewizor i bajki :crazy:
A ja właśnie zaprosiłam "ciocie" Sanki z p-la na FB i kurde, ale ta dziewczyna jest młodziutka (22 lata) :-p Kiedy ja tyle miałam:cool:
 
Witam w niedzielne południe;-)
w niedzielę mam zawsze wolne to odpoczywam,za oknem zaczynam dostrzegać pierwsze przebłyski wiosny (na szczęście) niestety przez ospę jesteśmy uziemieni :-(ale pogoda będzie tylko lepsza więc jeszcze się naspacerujemy :tak:
Zajrzałam na fb ale kompletnie nie umie się na nim poruszać także Matysia pochwal się tutaj swoimi zdolnościami:tak:
Miłego dnia laseczki;-)
 
Matysia, a jak Filipek. Belzebubek wyrósł ze swoich szalonych pomysłów?
Kasica ,22 lata piękny wiek. Kiedy to było?Brzmi jak prehistoria :szok:.
Jak malutka?

Kasiu, ja też czekam na wiosnę.Chociaż mi teraźniejsza pogoda nie przeszkadza.Zaprowadzałam starszaka do szkoły przy temperaturze -23.Nie wspomnę,ze brałam ze sobą Tomka.
Na FB też nie zaglądam zbyt często. Jakoś nie leży mi ten portal. Naszej klasy nie mam ale może założę jak mi się będzie nudziło.
MNicki, jak tam organizacja czasu? Radzisz sobie ze wszystkim?


Podjęłam decyzje ,że zacznę tu zaglądać częściej.Fajny wątek był z naszych majowych mam.Nigdy już tak nie będzie ale może nie dopuścimy do jego śmierci.
 
Moni Samka ma katar dalej, jak do czwartku będzie to w piątek do lekarza, Sanka dziś do przedszkola a mnie od wczoraj położyło - zatoki :wściekła/y: W środę mamy dzień otwarty w p-lu i idziemy zrobić rozeznanie, raczej pójdziemy jak mi będzie lepiej :baffled:

Kasia u nas na mieście panuje ospa, ciekawe czy Sanka złapie czy się uda jej nie przynieść cholerstwa do domu (choć moja doktor uważa, że im wcześniej tym lepiej).

MNiki jak się odnajdujesz we wszystkim?

Moni, Kasia a ja na FB cały czas siedzę - fajne gry mają :-p
 
Mikołaj miał ospę jak był malutki. Obyło się bez drapania i marudzenia.
Co do gier to ja od 1,5 roku gram w farmerame .Czasami to walnęłabym to bo mnie wkurza ale szkoda mi czasu i wysokiego poziomu.
Ja w czwartek idę do przedszkola po kartę zgłoszenia.Jakoś zbytnio nie wierze ,ze Tomek się dostanie. Durny przepis wstrzymuje przyjęcia 3latków na korzyść 5 i 6 latków. No rozumiem ,ze się chce zostawić 5 latka ale 6 latek już śmiało może chodzić do zerówki w szkole.W tamtym roku 60 trzylatków odpadło bo był trzeba przyjąć starsze dzieci.Polityka w tym kraju beznadziejna.Ciężko pomyśleć i dać dla maluchów przedszkole a starszym dzieciakom zapewnić opiekę w świetlicy szkolnej.
 
Oj tak te miejsca dla 6-latków w przedszkolu to mało przemyślane posunięcia :sorry2:ale z drugiej strony... rodzice,którzy mają posłać pociechę na 5 h do szkolnej zerówki,następnie dziecko ma spędzić prawie tyle samo czasu w świetlicy(źle mi się takie miejsca kojarzą),gdyż nie mam co z dzieckiem zrobić, to chyba bym wolała jednak 6-latka zostawić w płatnym przedszkolu.Ech nie ma dobrego rozwiązania:dry:
Ja nie gram w żadne gry dla mnie to kompletna strata czasu:-p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co do p-la to ja mam nadzieje, że się dostanie - mam I gr. inwalidztwa i nie zdolność do pracy. A i co innego płacić za p-le państwowe niż tak jak teraz prywatne. No i plus że staramy sie razem z bratową Zbyszka o miejsce i jakby się udało to pewnie Sanka byłaby z Nikim w grupie, a że się znają to byłoby łatwiej.

Kasia oj prawda gry strasznie pożerają czas
 
Kasiu, świetlica szkolna nie jest takim złym rozwiązaniem. Po pierwsze jest płatna na rok jakieś śmieszne pieniądze. Druga sprawa to dzieciaki z klas od 1-3 mają pomoc pedagoga . Zawsze taki nauczyciel choćby z nudów zobaczy co taki dzieciak robi w zeszycie.
Jak dzwoniłam do przedszkola to pytałam kobietkę ile osób nie dostało się do przedszkola w zeszłym roku.Ona mówi,ze przez to,ze 5,6 latki muszą przyjąć więc 3latków odpada sporo.Mówię jej ,ze ja posłałam 5 latka do szkoły więc mojego Tomka powinni przyjąć z automatu bo mu się należy miejsce za brata:-D.

Kasica, ja prywatnego w ogóle nie biorę pod uwagę bo mnie nie stac na taki rarytas.

Kasiu, ja ma na swojej farmie krowy a tak pięknych imionach. Pamiętasz jakich????????
 
reklama
Do góry