reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam.
Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantów. Gabrysiu ,Filipku, Kamilku życzymy moc prezentów!!!
Matko, jak ten czas leci:szok:.Szkrabiki obchodzą trzecie urodziny:tak:.

MNniki,jutro mnie nie będzie więc już dzisiaj 100 lat dla Twojej niuni:tak:.

Dziewczynki pochwalcie się prezentami dzieci. My mamy jeszcze trochę czasu to może coś podpatrzę.
 
reklama
monika dziękuję za życzenia w imieniu Gabci!:-) I oczywiście ślę Kamilkowi i Filipkowi całuski z okazji ich urodzin (a tak a propos ciekawe jak dzidzia m@dzi)

Imprezka urodzinowa jutro, a w prezencie Mała dostanie konika pony przytulankę - raczej Wam się nie przyda:-D, grę planszową żabki, a reszty nie wiem.
 
Gabrysiu Filipciu Kamilku i Nicolko ciocia Kasia pamięta o Was moc buziaczków :-) oj zleciało zleciało.Filip na urodzinki dostanie rower.Pozdrawiam wszystkie majowe mamusie;-)
 
Witam się i biegnę składać życzenia.
Naszym współ-urodzonym Gabrysi i Kamilkowi sto lat!!!
Nikol dla ciebie buziaczki i również najlepsze życzonka:-).
Pozdrowienia również dla jutrzejszych jubilatów Majeczki(M&m,s) oraz Szymonka (Malgoss). U nas już po imprezie i FIlip wzbogacił sie o domek ogrodowy:-).Jeszcze tylko huśtawka i mamy cały "park rozrywki" we własnym ogrodzie.
M@dziu daj znać co u Ciebie.

Wszystkim ciociom dziękujemy za bzyczenia i te forumowe i sms-owe.Buziaki dla Was
 
Wszystkiego naj dla kolejnych solenizantów - Majeczki, Szymonka i Filipka:tak:.
Na jutro buziaczek dla następnych w kolejce- Nataszki i Gucia:-D.
 
Dziękuje bardzo za pamięć i życzenia dla Kamilka ja również reszcie solenizantów życzę wszystkiego naj najlepszego spóźnione ale szczere. Jeśli chodzi o mnie to ja jeszcze dwupak moja dziewczynka się tym razem zbuntowała i ma do góry główkę więc jeszcze nie wiadomo czy nie będzie cc ja jednak cały czas żyję nadzieją że w ostatniej chwili się odwróci :-). Pozdrawiam was wszystkie buziole
 
Dziękuje kochane w imieniu Nicol za życzonka!!!Waszym pocieszkom też życzymy wsztstkiego najlepszego!!!!samych radosnych i słonecznych dni!!!Życzonka spóźnione ale szczere.Nie zaglądałam tu na wątek bo stwierdziłam że tylko byłó chwilowe pisanie a potem i tak nikomu się niechce tu zajrzeć -a tu prosze życzonka.

A tak co u Was babolki moje kochane słychać???unas czas leci ucieka dzień za dniem zresztą prz 2-jce bąbli to czas ucieka bardzo szybko.Nicol teraz chora więc siedzi w domkiu i gra mamusi na nerwach:)Jutro ide z nią na kontrol to zobaczymy co lekarka powie-cuągle ją kaszel menczy.

Madzia-życze ażeby maleństwo grzecznie się obruciło główką do dołu!!!trzymam kciuki ażeby wszystko poszło szybko sprawnie i bez komplikacji,ciekawe jak Kamilek zareaguje na rodzeństwo? u nas Nicol nic tylko by małego tuliła i całówała ,zazdrosna nie jest ale jednak zrobiła się bardzo niedobra i nic nie słucha -to taka jej reakcja odkąd Wiktorek jest z nami!!!!

A swoją drogą to dziś przez przypadek się dowiedziałam że ponad miesiąc temu Barmanka urodziła -nawet nie wiedziałam że jest w ciaży!wszystkiego dobrego dla maleńsrtwa!!!!
 
widzę, że wątek majowych mam 2009 umarł śmiercią naturalną ech szkoda... teraz mnie naszła taka nostalgia... może któraś się tu zjawi i przeczyta w każdym razie jestem w ciąży 9 tydzień, termin mam na 22 kwietnia...
pozdrawiam was serdecznie i ucałowania dla maluchów
 
reklama
pomyślałam sobie ,że zajrzę i zdmuchnę kurz a tu niespodzianka:-D


Aniu, gratulacje!!!!!!Spokojnej ciąży bez komplikacji życzę.Mnie też czasami nachodzi nostalgia za starymi dobrymi czasami na BB.Niestety nikt u nie zagląda .Nawet MamaNiki dała sobie spokój choć długo walczyła o posty .

Kasiu, jak tam u was? Jak to się stało,ze zaszczepiłaś Sankę?Dobrze pamiętam,że miałaś ją nie szczepić?

Spadam spać bo jutro starszak ma na 8 do szkoły.Najgorsze,ze wstają ze mną o 6 i nie mogę się wyrobić w czasie.Plączą się pod nogami i marudzą . Chyba zacznę wstawać o 5 żeby spokojnie wypić kawkę.

dobrej nocki:tak:
 
Do góry