reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

M

maja33

Gość
Witajcie wszystkie mamusie 2009
serdecznie witam i z przyjemnością otwieram nasz nowy wątek:-)
mam termin na 1 maja :-)
 
reklama
Panie przy nadzieji oczekujące na narodziny dziecka, spokojnej ciąży, wspaniałych doznań przez te 9 magicznych miesięcy, cudownych kopniaczków życzę Wam kochane.
Przybywajcie :-):-):-)
Ten czas szybko leci, 3 miesiące temu urodziłam moją Haneczkę :)
Pozdrawiam
Majowa mama 2008
 
Ale ten czas leci! Przyszedł już na majowe mamy - wszystkim Wam życzę pogodnej ciąży i wiele dobrego :))) Pozdrawiam - mama marcowa 09
 
ojeja!!!
Już majowe mamusie! Maju33 i reszcie mamuś ktore napewno dołączą, życze spokoju, zdrowka,i kopniaczkow maluszkoow!!!
 
reklama
dobry wieczor:tak:

bardzo mozliwe, ze tez bede mama majowa, po raz kolejny:tak: pan Doktor nie byl do konca pewny, czy termin na koniec kwietnia, czy na poczatek maja:tak: Wiec do wyjasnienia sie sprawy bede pisala i tu i tu :)

maja33 gratuuje Ci serdecznie i zycze spokojnych 9-ciu miesiecy:-) wyglada na to, ze jestesmy tu na razie w dwojke...poczekamy az reszta majowych mamus zacznie sie ujawniac:-)
 
Do góry