reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
No dobra juz działa, pytanie nieaktualne:ninja2:.
Ze względu na to,że dziecko moje oglada bajkę i dało mi chwilę oddechu pomęczę was trochę swoją osobą:yes:. My o dzidzię staraliśmy sie przez 4 cylke i w tym ostatnim nie wiezryłam, że może dojść do zapłodnienia. Według mnie było już po owulacji 3 dni kiedy doszło do zbliżenia, bo mam niedzielnego męża póki co niestety :-(. A tu taka niespodzianka. Pierwsza ciąża była totalna wpadką:tak: wtedy byłam przerażona ale była to najcudowniejsza wpadka na świecie.
Czas szybko leci zanim się obejrzymy bedziemy tuliły nasze skarby :happy:
Rety a wydaje mi się jakby to było wczoraj jak pierwszy raz szłam do ginekologa, gdy pierwszy raz dowiedziałam się że jestem w ciąży a tu już druga.
No dobra już was nie męczę. jak za duzo to krzyczeć na mnie;-)
 
ayra- Witaj serdecznie i GRATULUJE fasolinki ja mam coreczke rok i 10 miesiecy podobny wiek :-), wiem o czym mowisz maluchy sa niezmordowane w tym wieku hahhaha:-D, ale to super wkoncu sa drzemki tez:-), lub bajki

milego dnia
 
Witam dziewczyny, Basia z tej strony :-)
Ja mam synka Huberta 2 lata i 7 miesięcy. Staraliśmy się od 5 cykli i jest!! Nie mogę przestać się uśmiechać.....Zobaczymy co powiem za parę tygodni :).. Mąż Szymon. Ja pracuje w przedszkolu.
 
to super ciesze sie z toba tez bede miala drugiego dzidziusia. pierwszy to synek 3.5 roku straszny rozrabiaka ale jest zachwycony ze bedzie mial rodzenstwo a ja koleje sloneczko w domu. POZDRAWIAM GORACO
 
Witam wszystkie majowe mamy!
3 dni temu dowiedziałam się że będę mamą. Jesteśmy z moim ukochanym przeszczęśliwi, chociaż ta ciąża była dla nas lekkim za
skoczeniem.
Życzę wszystkim mamusiom wspaniałych 9 miesięcy!! Dużo zdrowia!
 
wydaje mi sie ze za duzo czytam i potem wyczytuje jakies glupie rzeczy zaczynam ryczec i wogole ale postanowilam napisac do poloznej apropos kiedy bije serduszko i kiedy pierwsze usg. oto odpowiedz


Usg potwierdzające ciąże najlepiej zrobić w 6 tygodniu od daty ostatniej miesiączki.
Lekarz wtedy może stwierdzić obecność pęcherzyka ciążowego w jamie macicy, możliwe, że (ale niekoniecznie) będzie już widoczny zarodek z bijącym serduszkiem.
Jeśli nie ma żadnych komplikacji można poczekać z pierwszym badaniem do 10-12 tygodnia od daty ostatniej miesiączki wtedy to powinno być już widać małego człowieka z bijącym serduszkiem.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Likas-położna
 
ja znalazłam coś takiego na necie. Można sobie poczytytać jako ciekawostkę,
Forum u axxy :: Zobacz temat - Pierwsze symptomy wczesnej ciąży

Coś nie możemy zgrać zeby sobie pogadać w wiekszej grupie. :crazy:Szkoda.

Ja dzisiaj poszłam pod prysznic i oczywiscie byłam krociutko ale tak sie zmęczyłam jakbym pracowała fizycznie przez cały dzień. Szybko sie ostatnio mecze. To jest narazie mój jedyny objaw ze mały człowieczek zamieszkał pod moim sercem. Jeszcze od czasu do czasu czuje ciągnięcie jajników. Naszczescie piersi mi jeczze nie rosna. Ale pewnie jak zaczną............

Pozdawiam wszystkie mamy.
 
reklama
Cudowne prawdę wzruszajace. Nie wszystko widziałam jeszcze. Pooglądam sobie potem. Mam nadzieje ze nie ma tam jakis ciezkich porodów bo wiesz Madzia ja nowalijka w sprawach rodzenia.

I jeszcze coś ebrzuszek.pl - Ci
 
Do góry