reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dziewczyny, u mnie się chyba zaczyna to najgorsze...
Że tak powiem naciaga mnie od rana, narazie powstrzymuje mnie tylko fakt ze jestem w pracy... Ale myslę ze w najblizszych dniach moge juz nie dac rady... :)
Mocno reaguje na zapachy, otwarcie lodówki zwłaszcza w pracy jest dla mnie teraz czymś strasznym. Głodna jestem, ale jak o pomyślę zeby coś zjeść to mi niedobrze.
Ratunku! :laugh2:

Kurcze a ja sie dziwie bo wsumie jak mam mdlosci to delikatne i raz mam a raz nie mam a co do wyczulenia na zapachy to zalezy co smaze albo gotuje ale tak to nie...
Az sie dziewie ze w prawie jestem w 7 tc i nic zero wymiotow
 
Witam cię ortica w imiemiu wszystkich majówek. Ciesze sie ze dołączyłas do nas . Musze sprawdzic na liscie ile nas juz jest
 
Kurcze a ja sie dziwie bo wsumie jak mam mdlosci to delikatne i raz mam a raz nie mam a co do wyczulenia na zapachy to zalezy co smaze albo gotuje ale tak to nie...
Az sie dziewie ze w prawie jestem w 7 tc i nic zero wymiotow

A u mnie mdłosci zaczęły sie od niedzieli. Stopniowo coraz czesciej i coraz bardziej mi niedobrze. Nie wymiotuję tylko cały czas mnie mdli. Zaczyna mi wszystko śmierdziec łącznie z moim mężem :-D tzn. jego dezodorant jest teraz ochydny i czuję zapach jego skóry. POWAŻNIE. :crazy:. Poprzednio tez tak miałam. I oczywiście cały czas jestem zmęczona i chce mi sie spac,spac,spac.
 
Hej Orlica, witam! I gatuluje wytrwalosci w staraniach !

Kaka, chyba podejscie Norwesko-Irlandzkie jest zgodne z natura:-) Ja wybiore sie prywatnie juz niedlugo na USG, bo ciekawa jestem czy to nie moze blizniaki! Poza tym staram sie wybrac odpowiedni szpital i tak jakos sie nie moge zdecydowac....Ech..
 
Witam, jestem tu całkiem nowa. Cieszę się że mogę do Was dołączyć ,wkraczam w 6 tydzień ciąży a w czwarty podobno od zapłodnienia:baffled: potwierdzone badaniem usg pęcherzyk wielkości 9,1mm z widocznym echem zarodka.
Pozdrawiam majóweczki mój termin to ponoć 11 maj.
 
Ostatnia edycja:
:tak:Witam serdecznie i goraco w gronie majowek.. ciesze sie ze jest nas coraz wiecej...pozdrawiam i zycze spokojnej ciazy:tak:
 
Madzia_Singh

Moje cykle sterowane były tabletkami do 2 miesiące temu, po tym @ był tak jak i przy nich czyli co 29 dni.
Dzięki za ten link - według niego to 5 tydzień - tak jak pisałaś.

Byle tylko podróż nas nie rozdzieliła. Będę dobrej myśli.

Zawsze chciałam dowiedzieć sie jak najpóźniej - żeby nie przeżywać tego strachu co teraz, ale oczywiście nie wytrzymałam. A teraz trudno oprzeć się radości.

Nie martw sie bedzie dobrze...a co lekarz mowil na wyjazd i fasolke??
 
reklama
Do góry