reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Też troszkę "zazdroszcze" tych wymiotów, bo ciagle brak mi dowodów ze jestm w ciązy a badanie usg tak daleko.

nie ma co zazdroscic. heheh moja kolezanka tez "oooo nie wymiotuje cos nie tak. jak ja wzielo od 3 miesiaca to wymiotowala cala ciaze"

ja nie wymiotuje, troche mdli czasami ale za to jak pisalam cholernie swedza cycunie i brzuchol....i apetyt, siusianie, ech
 
reklama
hahahah
wlasnie przegladam szczegolowo moje wyniki i kurcze teraz sie poglebilam w tym ze lekarze to dupki...

np. USG
29.08.2008 5 tc TP 01.05.2009
W jamie macicy pęcherzyk ciążowy z pojedynczym zarodkiem i echo zarodka
GS 10 mm CRL 3mm YS 3mm
FHR nie uwidoczniono (zbyt wczesna ciąża)
Zatoka Douglasa wolna
Dr. n. med. Ewa Surynt

Krzysztof Kucharski - ginekolog
Usg 01.09.2008 wd. kucharskiego 6tc i 5 dni
ciąża pojedyncza GS 14 mm Z widocznym prawidlowym pęcherzykiem żółtkowym 3,4 mm
w lewym jajniku cialko ciążowe.(od kiedy ciaza w jajniku)

wedlug zdjecia usg i konsultacji z polozna opis powinien byc nastepujacy:
5 tc i 4 dni
W jamie macicy pęcherzyk ciążowy z pojedynczym zarodkiem i echo zarodka
GS 14 mm CRL 3,4mm YS 3,4mm
FHR nie uwidoczniono (zbyt wczesna ciąża)
Zatoka Douglasa wolna

i jak tu sie nie zabic wlasna reka?
 
wlasnie dociagnelam e-booka i co i prosze oto co na poczatku autor napisal

"Zwyczaj liczenia wieku ciazy od pierwszego dnia OM pochodzi z czasow, kiedy wierzono, ze w ciaze zachodzi sie podczas okresu.
Dlatego termin jest bardzo orientacyjny, szczegolnie w przypadku nieregularnych miesiaczek - wtedy dokladniejszy wiek ciazy i termin porodu ustala sie na podstawie USG (zreszta w kazdej ciazy to sie robi i dane sa bardziej wiarygodne). "
 
no wlasnie czemu sie nie chwalilas....nu nu nu nie dobra kobitka ;-)

Ej Kina - kochana co ty tak skromnie, nic sie nie chwalisz!!!! GRatuluje kochana i wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia :-D:-D:-D:-D
Podekscytowana slubem ?
Co do samoopalacza, to mozesz spokojnie uzyc, ja teraz bylam na weseleu i tez sie wysmarowalam i zyje:-p

No troszkę podekscytowana, ale bardzo zdenerwowana:-( mam takie stresy w pracy do tego po pracy latam i zpinam wszystko na ostatni guzik, a do tego jestem na podtrzymaniu ciazy.

No a tak poza tym fajny prezent dostałam na ślub ( ciąża) super nie :tak:
 
ja dostałam podobny ..w sobotę ślubowałam a w środę dowiedziałam się o ciąży, w czwartek pobieranie krwi, w piątek potwierdzające usg. I jest na świecie Nasz Hubert 2 latka 7 miesięcy...hihi
 
hej
Madzia dzięki za wyjaśnienia co do wyznania...
ja powinnam każdy mój post zaczynać
DZIEŃ BEZ WYMIOTÓW DNIEM STRACONYM.... koszmarnie się czuję.....
Pamiętajcie że w ciąży tez nie wolno za duzo przy kompie siedzieć...
 
hej!!!

kina-Gratulacje slubu:-)

Justyna_0- o kurcze to dobrze ze trafilas na dobrego lekarza, a lekarstwa nie tylko sa za darmo dlaciebie przez cala ciaze, ale jak urodzi sie malenstwo to lekarstwa na recepte sa za darmo do 16roku zycia , pozatym masz opieke dentystyczna darmowa przez cala ciaze i rok po porodzie :-), profilaktyka w angli jest najwazniejsza i to mi sie podoba:-)

Moja Martusia chora jest od 3 dni tzn o dziwo dzis jest jej lepiej i mam nadzieje ze zwalczyla infekcje, juz niedlugo wakacje wiec mam nadzieje ze wydobrzeje do konca. Przez ostatie dwa dni miala ponad 39.5 stopni goraczki szok:-( ale juz dzis ma 37:tak:

co do zwolnienia z pracy ja o ironio staram sie dostac mam nadzieje ze mi sie uda trzyajcie w piatek kciuki:laugh2:
 
reklama
widze ze strasznie nie mozecie sie doczekac swoich malenstw :) na wymioty sa czopki ktore je hamuja ale mozna je "swobodnie" brac dopiero po trzecim miesiacu, wczesniej jest zalecane unikac ich jak tylko sie da..
 
Do góry