reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

czy synek ma faze wzrostu, po prostu nie wiem :zawstydzona/y:

Dziekuje za wsparcie...
U nas ta faza trwalaby juz miesiac, gdyby tak bylo. :baffled:
Masakra normalnie. Mam wrazenie, ze cycki sa puste. :eek:
Najgorsze jest to, ze ten lekarz teraz ma do mnie takie podejscie, jakbym byla wyrodna matka z powodu, ze chce dokarmiac.
Ja poprostu nie chce, zeby ona sie meczyla. Cale dnie wogole nie spi. Jak zasnie, to na 15min maxymalnie na 30. Widac, ze ona zmeczona jest i ja jednoczesnie sie stresuje.
Niedlugo zarosne, albo zapuszcze korzenie w lozku. :confused2:
 
reklama
Dziekuje za wsparcie...
U nas ta faza trwalaby juz miesiac, gdyby tak bylo. :baffled:
Masakra normalnie. Mam wrazenie, ze cycki sa puste. :eek:
Najgorsze jest to, ze ten lekarz teraz ma do mnie takie podejscie, jakbym byla wyrodna matka z powodu, ze chce dokarmiac.
Ja poprostu nie chce, zeby ona sie meczyla. Cale dnie wogole nie spi. Jak zasnie, to na 15min maxymalnie na 30. Widac, ze ona zmeczona jest i ja jednoczesnie sie stresuje.
Niedlugo zarosne, albo zapuszcze korzenie w lozku. :confused2:

SLONKO ,ja karmię butlą i nie czuję się przez to wyrodną matką.Moje maleństwo jest wcześniakiem i wiem,że moje mleko by było dla niego najlepsze ale nie dało rady karmić piersia i trudno.Za to jestem spokojna bo wiem ile Tomek zjada i nie mam stresu czy tego pokarmu nie jest za mało. Ja na twoim miejscu jednak nie rezygnowałabym z cycka a dodatkowo tylko dokarmiała mieszanką.
Oczywiście najlepsze życzenia z okazji urodzin.
 
Slonko ja też karmię butelką i też nie czuję się przez to gorszą Mamą. Jeśli raz dziennie nakarmisz Julkę mieszanką to nic jej nie będzie, a Ty chwile odpoczniesz, bo np. to może zrobić mąż. Absolutnie do niczego Cię nie namawiam i sama zdecydujesz...
 
Slonko, ja też uważam że nie powinnaś sie maltretować, jak możesz być wyrodną matką skoro po prostu chcesz żeby Twoje Dziecko nie było głodne!? to bezsensu!!
 
Witaj słonko
ja też miałam kryzys laktacyjny, dziecko wyło z głodu a ja nic poradzić nie mogłam jak tylko przystawiać ją cały czas, miałam już się poddać ale musiałabym iść najpierw do lekarza po receptę na mleko, tak więc zwlekałam i karmiłam...
ak wreszcie dotarliśmy do lekarza to po zważeniu okazało się że z wagą jest
w porządku tylko dzidzia lubi cycusia :tak:
tak więc życzę ci wytrwałości i poczekaj z decyzją na wizytę lekarską:-)
 
Słonko mój maluszek na cycu w dzień potrafi być co pół godziny:sorry: śpi tak jak twoja po pół godzinki max:sorry: z 10 razy dziennie a cyca ssie 5-10 minut cyce puste tak mi się wydaje ale chyba tak im właśnie potrzeba za to noce ostatnio przesypia mi całe od 21 do 5 rano cyc i spanie do 8 mam nadzieje że mu już tak zostanie :tak:
 
widzę, że znowu pojawił się temat kryzysu laktacyjnego, ja też mam ostatnio podobny problem. Wydaje mi się, że mam coraz mniej mleka... W przyszłym tygodniu kolejne szczepienie, ważenie i mierzenie - mam nadzieję, że mała przybiera prawidłowo.
 
Oczywiscie poczekam do wizyty u lekarza. Idziemy w czwartek, jednoczesnie bedziemy sie szczepic. Te kilka dni mnie nie zbawi.
Jezeli wogole zastosujemu mieszanke, to napewno tylko raz-dwa dziennie. Nie bede rezygnowala z cyca. Dziwi mnie jednak, ze najadajac sie na noc potrafi spac do godz. 4 a nawet 5. A przeciez je normalnie z takiego "pustaka" (jak na moje oko).
Dzis bylismy w aptece po szczepionki, wiec skorzystalam z okazji i obkupilam sie w herbatki na laktacje. Kupilam Hippa i Fito Mix (dziewczyny na watku o laktacji chwalily).
Oczywiscie Julcia cale dwie godziny zakupow rodzicow przespala. Na koniec tylko obudzila sie jak spotkalismy wujostwo. Najsmieszniejsze, ze w jednym sklepie spokalismy sie z bracmi meza (z zonami).
Bardzo ciesze sie jednak, ze butelka z piciem i moim mlekiem przeszla.

Bardzo dziekuje za porady i wsparcie.
Pozdrawiam!
 
reklama
oczywiscie poczekam do wizyty u lekarza. Idziemy w czwartek, jednoczesnie bedziemy sie szczepic. Te kilka dni mnie nie zbawi.
Jezeli wogole zastosujemu mieszanke, to napewno tylko raz-dwa dziennie. Nie bede rezygnowala z cyca. Dziwi mnie jednak, ze najadajac sie na noc potrafi spac do godz. 4 a nawet 5. A przeciez je normalnie z takiego "pustaka" (jak na moje oko).
Dzis bylismy w aptece po szczepionki, wiec skorzystalam z okazji i obkupilam sie w herbatki na laktacje. Kupilam hippa i fito mix (dziewczyny na watku o laktacji chwalily).
Oczywiscie julcia cale dwie godziny zakupow rodzicow przespala. Na koniec tylko obudzila sie jak spotkalismy wujostwo. Najsmieszniejsze, ze w jednym sklepie spokalismy sie z bracmi meza (z zonami).
Bardzo ciesze sie jednak, ze butelka z piciem i moim mlekiem przeszla.

Bardzo dziekuje za porady i wsparcie.
Pozdrawiam!
a może jesteś deko zestresowana?jeśli julcia ładnie śpi w nocy to moim zdaniem jest najedzona a w dzień nadrabia.mamusia niech na parę godzin zostawi mleczko w butli i wyskoczy na porządne ploty z koleżankami.
 
Do góry