reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Bosz jaką wy wenę macie:szok::-). Niestety widzę że od rana raczej przygnębiajace tematy się przewijają.:zawstydzona/y:

Po pierwsze jolu, zgadzam się z agą_k_m, przestań ty takie głupoty sobie do głowy wkładać jak wyrzuty sumienia i obwinianie siebie!! nosz naprawdę nie masz co robić!!!
Ja na szczęście teściową mam fajną, ale moja babcia (od strony ojca) to taka zołza że aż słów brak:wściekła/y::wściekła/y:. Opisze może kiedyś na zamkniętym, bo to zbyt osobiste. Ale powiem tylko że niestety nie miałam innego wyjścia niż po prostu kompletnie i całkowicie zerwać z nią kontakt. Przykre to, ale przynajmniej dla mnie zdrowsze.

Co do spania, to bardzo współczuje wszystkim których maluchy wstają po kilka a nawet kilkanaście razy w ciągu nocy:zawstydzona/y::-(. Maja tak miała do 4 miesiąca! i wiem jaki to koszmar.:no::no:

i trzymać się dzielnie kobiety!!:-):-):-):-):tak::tak::tak:
u Mnie dziś pogoda cudna!! słoneczko takie świeci że szok. Czekam na Mikołaja i pójdziemy o szkole nad morze. Juhuski.:-):-)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi...i powiem że mnie uspokoiłyście bo to chyba faktycznie przez "idące ząbki"
ostatnio w ogóle wszystko by ładowała do buźki:eek:
 
To na pewno ząbki
Mój mały ma już dwa na dole (może po prostu zajrzyj do buzi:-)) i będzie wszystko jasne
Mój wszystko gryzie i okropnie się ślini :-D

Mam pytanko w innej "beczki"
czy wasze maleństwa maja tzw. ślady poszczepienne na ramieniu - chodzi o gruźlice
Bo mój ma dosyć dużą, czerwona gulę na ramieniu średnicy ok 1cm
Byłam u lekarza i powiedział że to jest właśnie blizna poszczepienna, ale on był (tak jak i wszystkie inne niemowlaki) szczepiony zaraz po urodzeniu, a gula dopiero teraz mu wyszła
więc sama nie wiem
 

mamamatysia - fajne masz te babcie.. Takie szczerozłotoustne... i pomocne... nie ma co... współczuje... bo skoro One się tak wpieprz...ją w Wasze zycie i wychowanie Dzieci, to nawet nie pytam co sie dzieje, gdy cos gotujesz, ubierzesz sie/umalujesz, bądź rozwiesisz bieliznę (pewnie jak zobacza stringi to przez tydzien dojść do siebie nie mogą...)
Przykre - bo kiedys te babcie były pewnie najukochańsze pod słońcem...

Tak, T strasznie sie wpieprza do naszego życia, ale babcia mojego M(90 letnia) obecnie jest przykuta do łózka więc większej szkody nie robi (wcześniej przez 4 lata życie nam uprzykrzała tak ja piszesz) jest tylko straaaasznie marudna. Co do stylu ubierania czy malowania moja T nie odważny mi się zwrócić uwagi ale nadrabia na moich synach:-(.

Po tej rannej sytuacji to jestem jakaś zakręcona kosmitka:dry:.Zęby chciałam umyć pianką do golenia mojego M a we włosy zamiast jedwab wtarłam antyperspirant:sorry:Tsarinko-Dowcip pierwsza klasa.Muszę go babci sprzedać tak żeby moja T słyszała;-)
Nino27-Filip pcha do buzi wszystko_Od swoich palców( nawet 4) po pieluchy, koce,komórki,piloty wszystko co jest w zasięgu jego małych łapek:sorry:
M&m's-Zabierz mnie ze sobą nad to morze:wink:
 
Iwona
to oczywiste, że zaglądam małej do buźki


dziewczyny ja wiem kochane, że dzieci w pewnym wieku wszystko chcą spróbować w dosłownym tego słowa znaczeniu:-) tylko mnie niepokoi to, to ssanie tych paluszków to się zrobił dla Kasi taki uspokajacz..no ostatnio inaczej nie zaśnie:confused: i tak się zastanawiam właśnie czy to narazie przeczekać:confused: czy coś działać. (Smoczków nie chce kupiłam różne silikonowe gumowe o różnych kształtach i nie chce ma odruch wymiotny)
 
ponawiam swoje zapytanie:

czy wasze maleństwa maja tzw. ślady poszczepienne na ramieniu ?- chodzi o gruźlice
Bo mój ma dosyć dużą, czerwona gulę na ramieniu średnicy ok 1cm
Byłam u lekarza i powiedział że to jest właśnie blizna poszczepienna, ale on był (tak jak i wszystkie inne niemowlaki) szczepiony zaraz po urodzeniu, a gula dopiero teraz mu wyszła
więc sama nie wiem
 
reklama
Do góry