reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Joannn ,wydzieliny po porodzie w 6 miesiącu życia dziecka?Dziwne to jakieś. Mi wygląda na jakąs bakterie . Nie stresuj sie tylko bo ja jestem zwykłym laikiem a nie specjalista.Wykasowałam link do doktora z poradami wirtualnymi bo byś do niego napisała.Ankzoc chyba go ma . Jak masz czas przejzyj forum wstecz to go znajdziesz. Doktor udziela porady w przeciagu godziny.
Przejrzeć forum to nie lada sztuka...ale link by się przydał...więc jeśli ktoś ma to poproszę...a jutro pójdę do lekarza bo kaszle dziś strasznie :-( dopytam o ten katar - nie dam się zbyć..:tak:
O dzięki Aneteczka.
 
reklama
Mój ma teraz katar zielono-żółty i biedaczkowi ciężko się oddycha
Lekarka przepisała mu disne mar/ wodę morską (psikać 4-6x na dobę) oraz kropelki na noc Nasivin 0.01% (dla niemowląt od 3-go miesiąca) - po 1 kropelce do każdej dziurki przed spaniem
No i oczywiście oczyszczanie noska gruszką - czego mój mały nienawidzi i wrzeszczy niemiłosiernie
Ale katarek jest już mniejszy :-)
 
monika1977- mój wrzeszczy jak oszalały jak tylko z czyms zbliże się do jego noska :-D
nawet psiknięcie mu wody morskiej graniczy z cudem, bo wrzeszczy, macha rękami i kręci głową wielce protestując

Jak mu tłumacze że to dla jego dobra - to mnie nie słucha - prawdziwy facet hehehehe
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
dzisiaj byłam z dziewczynkami na spacerku, ładna pogoda:-), Małgosia usnęła twardo i to bez kciuka a Gaba po 1,5h chciała już wracać bo niby zmęczona, no ale w domu zaraz siły witalne wróciły. Pozwoliłam Jej wybrać bajkę w wypożyczalni Trzy Muszkieterki - jaka energia Ją później rozpierała:szok::szok::szok:. Następnym razem ta bajka przed spacerem;-).

m&m's - sukienka prześliczna, będziesz powabną panną młodą.

Wszystkiego dobrego dla kolejnych 6 miesięczniaków: Majki, Julci, Szymonka i Hani.
Rośnijcie dzieciaczki ku radości swych rodziców i nocki czasem przesypiajcie całe coby rodzice mieli siły na wygłupy:-)
 
Mamomatysia ostatnio czytałam, że czytasz forum od początku. Dalej czytasz? Na której stronie jesteś???
Utkwiłam na 86 z braku czasu:zawstydzona/y:.Po pierwsze dziewczyny za szybko piszecie a chcę być na bieżąco:-) a po drugie buszuje po stronach z przepisami bo zamierzam przez cały weekend leżeć i jeść:tak::tak::tak:.Żeby zrealizować punkt drugi muszę zrobić listę zakupów i pojechać do sklepu bo w lodówce znowu tylko światło:sorry:
 
Nie będę mówićm co Lili teraz robi (nie chcę zapeszać) :tak:

Mam siostrę, 13 lat (córka mojej mamy siostry), bardzo mądra, inteligentna i rezolutna dziewczyna. Ma bzika na punkcie ubrań i dodatków. Kupuje sobie każdy numer gazety Avanti i uczy się na pamięć jakiej marki jest każde ubranie, buty :szok: Wie co z danej strony jest najdrożdze a co najtańsze :rofl2: Wariatka normalnie.
Na ostatnim świątecznym spotkaniu u naszej (wspólnej) babci powiedziałam jej, żeby przyjechała do mnie do Wawy to pójdziemy do galerii i zaszalejemy :-). W naszym Radomiu nie ma 3/4 sklepów które wymieniane są w tej gazetce. Długo nie musiałam czekać - tata przywozi ją jutro :-D

Najgorzej że ona jest strasznie wybredna, czymś karmić ją muszę, a nie wiem co takie wybredne dzieciaki lubią :sorry:
Może jakieś sugestie :confused2:
 
reklama
Moniqsan, jutro zjedzcie coś na mieście. Reszte potraw zróbcie już razem i problem sie rozwiąze .
Miałam zapytać,gdzie wypatrzyłas sklep next?
 
Do góry