reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

i fotki:happy: DSC00929.jpgDSC00927.jpgDSC00928.jpg
 
reklama
U nas też uIubioną zabawką są foIiowe torebki,piIot i kabeIki.Tomuś bardz Iubi jeszczę taką zabawkę. Porusza się ona na boki,świeci i gra. Najfajniejsze są w niej oczy,które się ruszają.
 
dobra synuś śpi , córcia czyta jest w 1 klasie i tak bardzo spodobało jej się samodzielkne czytanie książek aż jestem z niej dumna woli czytać niż się bawić :-),a ja robie kawkę i posiedzę chwilkę z wami ;-)
 
dobra synuś śpi , córcia czyta jest w 1 klasie i tak bardzo spodobało jej się samodzielkne czytanie książek aż jestem z niej dumna woli czytać niż się bawić :-),a ja robie kawkę i posiedzę chwilkę z wami ;-)
No to zazdroszczę ja Mateusza muszę siła do książek zaganiać.Zawsze ma milion innych rzeczy do zrobienia:crazy:.
Fifio ma fajną zabawę:-D:-D:-D
Moniqsan-Tak myślałam, ze jesteś u rodziców jak się nie odzywałaś.Fajnie, ze wróciłaś i znów będziesz z nami:-)

Spadam na wywiadówkę do Mateusza.Zaglądnę później.Ni na klikajcie za dużo.
Papatki;-)
 
Witam Was....cos nieduzy tu "ruch" dzisjaj...:shocked2:

Widze ze pisalyscie o szczepieniach....my sie nie szczepimy pomimo tego ze szczepionke mamay za darmo.....
Teraz tak postanowilismy...ale jak przeszlo dwa miesiace panowala taka epidemia w Londynie to jak ktos by mi wtedy ta szczepionke zaproponowal to pewnie bym sie zgodzila....
a tak to zamierzam szczepic tak jak w kalendarzu szczepien a do tej pory dziewczyny mialy 6w1 + pneumokoki mononokoki (chyba dobrze napisalam:confused2::confused2::confused2::confused2:)

Moniqsan...dobrze ze jestes.....
wiesz...co do jedzonka..to jak na tydzien to Lili bardzo ladnie zjada...daj jej czas...:tak:...a jesli chodzi o szpinak to ja radze sie zabawic w przygotowanie kremu ze szpinaku tego wedlug przepisu ktory umiescilam w odpowiednim dziale.....u mnie bylo to samo...szpinak ze sloiczka byl blee zreszta sie nie dziwie bo jak sprobowalam to az mnie wykrzywilo, natomiast ten krem co ja robie dziewczyny worost uwielbiaja....zreszta z tego co pamietam to Tsarina tez go robila i z duzym sukcesem....


A u nas dzis paskudna pogoda...siedzimu w domku...no i nawet obiadku nie pichce tylko dzis sobie robimy wyzerke w postaci talerza serow, winogron, selera, oliwek i mix z grzybkami i pomidorkami suszonymi w ziolach prowansalskich.....do tego maz przygotowal talerz z chorizo i jakimis wedlinkami...:tak::tak::tak:


Dziewczyny sa straszne marudne...moze to w koncu zabki...juz sama nie wiem,:confused2::confused2:
 
reklama
a moj maly cos dzis nie chce wogole mleka.. musze dawac mu sloiczki..:/ hmmm mam nadzieje ze mu przejdzie i znow butle z checia bedzie pil..:/
 
Do góry