reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

guska35 - witam, jeszcze sie nie znamy. Pochodzisz z Chełma:-). Ja urodziłam sie w Krasnymstawie czyli niedaleko, tam mieszka rodzina mojej mamy i taty więc dziadków, wujków i ciocie oraz całą rzesze kuzynów widuję najwyżej raz w roku:-(.

Przepraszam Was wszystkie, bo ja tak ciągle z doskoku... ani się nie przywitałam, ani nic. Podczytuję Was prawie codzennie, ale żeby tak pisać... może się poprawię :-)
Także witam wszystkie majowe mamusie. Wiedzcie, że Was podczytuję... i czasem o coś pytam.

Tak jestem z Chełma. Miło "widzieć" kogoś ze swoich stron.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane:-)

No właśnie,
Ankzoc,
myślałam właśnie o tym, (jak Confi napisała, że może byśmy następnym razem dołączyły do nich na basen:tak::rofl2:), że może byśmy się spotkały w mieście rodzinnym naszych rodziców:laugh2:. Ja tam jestem 2 razy w tygodniu, a Ty masz niedaleko ( 30 km?) No i nie trzeba wtedy angazować kajaka, żeby się przeprawić przez Wisłę:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Confi,
ja baaardzo chętnie dołączę do was następnym razem:tak:. Wsiadam w samochód i jestem. :happy:. zawsze lubiłam spontaniczne wyjazdy, bardzo lubię jeździć autem, uwielbiam pływać, Szymonek pewnie też, bo pluszcze się zawsze z zachwytem w wanience:rofl2:, no ale przede wszystkim poznałabym Ciebie z Damiankiem i Agę z Zofikiem. No i Aga k m by była spokojna o swoją Jagódkę, że Damianek nie będzie sam na sam z Zosią;-);-);-). A jeszcze jakby Ankzoc z Majeczką przyjechała, to juz w ogóle by było super:tak:.
ANo i Confi,
powtarzam się - Twój syn jest the best:rofl2:

Aneteczko,
wiesz, chyba ta karpatka z firmy Dlecta - ale nie jestem pewna, bo szybko skonfiskowałam opakowanie:-D:-D:-D.
Jest proste. na pewno sobie porad:-Disz. Widziałam w Carrfurze wiele innych ciast - może też będą smaczne i proste. Kurcze, zabrzmiało jak z reklamy;-).

Aga k m,
hmmm.... szkoda, że Jaga tak źle zasypia. A jak sie położysz z nią i po jej zaśnięciu wstaniesz, to ona się obudzi? Ja tak robiłam z Szymonkiem i teraz juz ładnie zasypia, o 20 bez wiekszego problemu i juz się nie wybudza co chwilę jak kiedyś. Dopiero po 3 h, a potem już częściej, na cycusia:sorry:. dzisiaj przeszedł sam siebie. Spał do 10.00:szok::-D.

M@DZIU,
tak mi szkoda Ciebie, że musisz wczesnie wstawać:-(. Ściskamy Cię z szymonkiem:happy:

Malinko,
wracaj szybko do zdrowia i do nas:happy:

Muszę kończyc, bo jadę zaraz do miasta z Szymonkiem i M. A mam mokra głowę.
Miłego dnia:happy:
 
Witajcie Majóweczki
Ja też was podczytuje, już nie raz obiecywałam, że będę pisac ale na obietnicach się skończyło:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Confi ja się chciałam wybrać na basen z Kubą, powiedz mi czy w Sopocie jest woda chlorowana i jaka jest temperatura wody???
Bohaciewka a może Ty znasz jakiś basen, gdzie można byłoby wybrać się z dzieckiem, blisko naszego miasta (widzę, że też jesteś z Wejherowa:-):-):-))
Pozdrawiam serdecznie
 
A Twój M. ma racje ...gonic chłopow...a szczegolnie wagi piórkowej, facet powinien obronic kobiete a nie na odwrót:-D


AgA - Jagódka wagowo wyglaąa podobnie jak ten 11-sto miesięczny Oluś, ale wzrostowo przerosla go już pod koniec września (30.09 Jaga miała 75 cm, a Oluś 72 cm - dodam, że oboje należą do tej samej przychodni i te same położne ich mierzą, haha:laugh2:).

A mój M ma też wielkie plany względem córeczki - ale najbardziej przeraża go myśl, że kiedyś nie On bedzie najważniejszym Mężczyzną jej zycia... Dlatego już robi selekcje;-):-D:-D:-D
 
witam mamusie my już po zabiegu podcięcia więzidełka nie wiem czy pamiętacie, nawet nie było tak strasznie , trwało to może pół minutki ale jak znieczulenie przestało działać to już kolorowo nie było teraz śpi zobaczymy jak wstanie trochę się obawiam
 
witam mamusie my już po zabiegu podcięcia więzidełka nie wiem czy pamiętacie, nawet nie było tak strasznie , trwało to może pół minutki ale jak znieczulenie przestało działać to już kolorowo nie było teraz śpi zobaczymy jak wstanie trochę się obawiam

Ojej, współczuję Filipkowi. Biedny mały :-( Na szczęście w jamie ustnej rany szybko się regenerują, dlatego za parę dni na pewno o wszystkim zapomnicie. Wycałuj bidulinka :tak:
 
Witam dziewczyny prawie wieczorowa porą.
Confi-Niezłego masz geniusza:-).Przegonił sprytem chyba wszystkie majowe dzieci.Wpadu na basen zazdroszczę.My jeździmy odkąd Fifi skończył 2 miesiące chociaż ostatnio troche zaniedbaliśmy a teraz chłopcy chorzy:-(.Jak tylko dojda d siebie to wybieramy się do Wisły do Tropicany:tak:

aaaa - i bardzo się cieszę, że forumowa przyjaźń między Tobą i confi przeistoczyła się w realną. Fajnie, że macie siebie blisko. Ja jedynie mogę poszukać dolnośląskich forumowiczek... I tym sposobem najbliżej miałabym do Kasi1208 - jakies 45 km.. Później Marzena - jakieś 250 km, i chyba mamamatysia - ale nie wiem jaka odległość...
Aga do mnie ok 270 km;-)
Ja też bym się chętnie spotkała z jakaś mamusią niestety najbliżej to chyba mmatysia a to i tak dla mnie prawie 100 km w jedną strone przy mojej pracy teraz nie ma szans żebym udala się z Kamilkiem do Katowic co prawda studiuje tam ale jak jade to bez Kamilka
no chyba że ktoś przyjedzie do mnie :-D
Latem często jestem w Żywcu bądź okolicy więc spokojnie mozemy sie spotkać:tak:
witam mamusie my już po zabiegu podcięcia więzidełka nie wiem czy pamiętacie, nawet nie było tak strasznie , trwało to może pół minutki ale jak znieczulenie przestało działać to już kolorowo nie było teraz śpi zobaczymy jak wstanie trochę się obawiam
Biedny maluszek:-( Mam nadzieję że jak się obudzi to będzie dobrze.Przecież Filipy to dzielne facety;-)
 
reklama
I ja jestem. Nie mam dzisiaj czasu. Od rana Iatam jak szaIona.W poIudnie miaIam pogrzeb.Po powrocie w chacie totaIny burdeI.Do tej pory się jeszcze nie obrobiIm.Tatuś z dziecmi w domu to i sajgon w domu.Dopiero obiad robię.
 
Do góry