reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kasia - u mnie podobne widoczki za oknem:tak::-D:-D:-D

Akurat jak dzis wieczorkiem wybywam z domku, to bede musiala zmagać się ze śnieżycą i zimnicą....:baffled::dry: no ale może sobie grzańca zaserwuję (a co;-):-D??!!).
To bedzie moje pierwsze wyjście z ... koleżanką (bez Jagi i M - ta dwójeczka jedzie do Teściów, a ja bede miała z 1,5 - 2 godz. dla siebie i funfeli - wiem wredna ze mnie istota, tak sobie wyjść w urodziny M...ale...wynagrodzę Mu to później ;-):-D:-D:-D)
 
reklama
Haj,witajcie....ja dopiero teraz zajrzałam do Was.....jestem u mamy i znów buszowałam po sklepach:zawstydzona/y:...to obsesja jakaś,ale już koniec. oczywiście znów młodej nakupowałam pare ciuszków a sobie:no::wściekła/y::sorry2:

Jolu...Ty to masz z dziewczynkami cieżko...nie wiem juz co napisać a nie chce sie powtarzać:sorry2:minie:tak::tak: Ale takie podwójne szczęście....i też już "mama" usłyszałaś,super:tak::-)
Kurcze ja to już 3 miesiące z małą u lekarza nie byłam i muszę się w końcu wybrać....bo nie wiem czy wszystko prawidłowo sie rozwija. aco do zezowania to słyszałam że wielu dzieciaczkom się to zdarza ale mija:tak:
Madzia....dobrze ze wszystko z Zusem skończyło się po Waszej myśli...bo oni to popaprani są strasznie:baffled:
Kornasia... Wszystkiego Dobrego dla Diany
AgA...udanej koledy zycze...i niech mąż sie trzyma daleko od wody święconej....mój to ucieka przed klerem gdzie pieprz rośnie:sorry2::-D
Tsarina...co z tż Dodą:confused: Jestem w szoku że oni się zaręczyli...nie bardzo pasują do siebie:baffled::sorry2::baffled: Masz jeszcze obiadek.....uwielbiam rybke,chętnie bym wpadła:confused: mniaaammmm
Aga_km....gratuluje 3000 posta:tak::tak::-) No i Sto Lat dla Marcza...to pewnie dzisiaj imprezujecie;-):tak:
Monika....ja się cały czas zastanawiam nad tymi pneumokokami...nie wiem co zrobić. Chyba poczekam jeszcze z pół roku....chociaż moja kumpela szczepiła córke jak miała 18 miesięcy i dopiero wtedy zaczęła jej mała chorować:baffled: nie wiem moze zbieg okoliczności:baffled: No i mam mały dylemat:sorry2:
Kasia1208....A ja dzisiaj słyszałam że dopiero ma zacząć padać snieg:szok: i to najbardziej dziś w nocy i jutro...maja być zamiecie śnieżne:szok::baffled: zwariować można:sorry2: Ja już tak jak M&m,s chce słońca i wiosny...mam dość kurtek i ciepłych butów:no: Po prostu chcę się rozebrać:sorry2::-D

Aga-km...wlaśnie teraz doczytałam że jednak sama imprezujesz....no ładnieee:-D Udanej zabawy życze.....no a potem tego wynagradzania też;-):tak:;-)

Ja jeszcze u mamy ale za niedługo jade do domku...i mam zamiar zameldować się na AA....będzie ktoś dzisiaj:confused:

Acha...Jolu...pokazuj zakupki...nie znudziły sie nam na pewno nie:tak::tak::tak:;-)
 
Malinko....ja jeszcze odnośnie telefonu....ja mam nokie N95 8GB..jestem z niego bardzo zadowolona..mam go już 2 lata. Ale on jeszcze jest troszke drogi...i nie wiem czy mają w abonamencie
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:


Dasz radę,kobiety to siIne stworzonka.Wiem co pisze ,miaIam takiego IoweIasa na swoim koncie.No i tez byI moim mężem.
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:

Przykro mi bardzo, że tak się ułożyło u Ciebie wszystko, trzymaj się, poradzisz sobie, na pewno dasz sobie ze wszystkim radę
...
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
kochana tak mi przykro musisz dać sobie teraz radę i napisz czasem co u ciebie trzymam za ciebie kciuki
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
Hej Iwonka a ja Cię pamiętam jeszcze z czasów ciąży:blink: a co do sytuacji o której napisałaś- ściskam Cię z mocno !!! Pisz do nas kiedy tylko będziesz chciała z kimś pogadać... nawet się z Tobą napijemy. Buzi :***
 
reklama
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
Iwona...och współczuje Ci bardzo....na klawiature cisną mi sie nieprzyzwoite słowa pod jego adresem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dasz sobie radę...musisz być silna i pokazać że jesteś super babką:tak:Trzymaj sie cieplutko...no i pisz częściej,pomożemy i tak jak Malinka napisała....wypijemy też:tak:;-)
 
Do góry