reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

jestem!!!

nigdzie nie polazłam... bo kolezanka godzine przed spotkaniem złamała rękę przed swoją klatką:baffled::-:)dry:...
Więc siedzimy sobie w trójeczkę w domku - Jaga i tatuś śpi... a jak wstaną, to się jakaś imprezowa pizza szykuje, jakieś 3 filmiki i może winko - w ten jeden dzień mogę pogrzeszyć ;-):-D

Iwonko - tak mi przykro...:-:)-:)-:)-(
Zatłuklabym Twego M... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Playboy od siedmiu boleści... Obedrzyj go Kochana ze wszystkiego co sie da.... Cham jeden!!! Jak coś to możesz liczyć na nasze wsparcie. A w Wa-wie mamy pewną fajną mamuśkę, która podniesie Cię emocjonalnie z tego dołka, no i wydaje mi się, że nawet poradzi sobie z Twoim Ex....:tak::-)
 
reklama
Dzięki wam dziewczyny z całego serca za słowa otuchy :)
Ciesze się tylko z jednego - że mój M nie widział żadnej mojej wylanej łzy i tego że cierpie
Zawsze zaciskam zęby i udaję twardą
Zrobiłam nalot na sklepy i zmieniłam styl ubierania
zmieniłam nawet fryzurę, ale czasem sił mi brak
Byłam juz u adwokata i pozew jest w trakcie przygotowywania
Powiedziałam swojemu M że rozwód chce z orzeczeniem winy i będzie czuł mój oddech na swoich plecach do końca życia
Nigdy mu tego nie daruje, musze zacząć nowe życie i zaczne je
ale nie wiem czy komuś będę potrafiła jeszcze zaufać
 
Iwonka i super że poczyniłaś jakieś kroki !!! Wszystkie będziemy Cię wspierać !!! I zniszcz frajera !!!! Masz racje bądź twarda nie pokazuj mu jak Cię zranił- podziwiam nie wiem czy była bym na tyle silna. Super że się zmieniłaś ( fryzjer, zakupy) to kochają wszystkie kobietki :sorry2:
 
Oj Iwonko a to sku.... juz nie wspomne o niej :wściekła/y: Trzymaj sie wszystko sie ulozy zobaczysz. Bedziemy wspierac Cie tak dziewuszki ?? :-)Na mnie mozesz liczyc
 
Eluś Witaj Kochana, ostatnio nic się tu nie dzieje... Ja dziś będę ale mąż zaraz wraca (dziś miał zjazd) więc mogę na bieżąco nie odpisywać ale jestem :-p
 
moj siefdzial w domu wiec wpadaam na sekundke, mniej wiecej czytalam, bardziej mniej niz wiecej. A ja postanowilam od nowego roku wziasc sie za siebie(cwiczenia, jutro fryzjer i oczywiscie zakupy w zlotych tarasach)musze dokonczyc projektowac ciuzki dla dzieci wiec nie mam czasu a moj m jak wejde do Was to juz slysze gadanie za uchem:wściekła/y: a po co , smieszna jeses nie zrozumie tego nigdy.:-)
 
reklama
Do góry