reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej dziewczynki - już jestem z powrotem :tak::-)
rety jaka tu zima :szok::szok: znaczy się w Irlandii - prasa donosi że tak zimno nie było od..bardzo dawna :baffled: normalnie podkręciłam kaloryfery w domku:cool2: najgorzej bo młodemu w nocy zmarzły tak ręce że postanowiliśmy przenieść go do naszego łóżka i spał z nami, dzięki temu kontrolowaliśmy ciepłotę jego ciałka...

ech mam dużo do opowiedzenia - ale muszę się najpierw zaaklimatyzować - zarówno w domku, jak i na forum :tak::tak: powolutku sukcesywnie będę wam opowiadała co i jak :-)

czasem jak mi się udało to was podczytywałam, za dużo mi nie było dane - bo co trochę ktoś przyłaził i się tylko pytał kiedy z kompa zejdę :baffled: ech tak to jest jak korzysta się z czyjegoś :dry:

czekam się pranie skończy bełtać i uciekam do wyrka bo spać mi się chce jak cholerka :-( i chyba bierze mnie coś - bo siedzę blisko kaloryfera i trzęsie mną jak nie wiem co...

iwona, słońce, ja cię pamiętam z czasów ciąży :tak:
strasznie mi przykro co cię spotkało...brak słów by opisać twojego ex... jestem z tobą!! domyślam się że ci ciężko.. ale myślę że lepiej bło się rozejść z facetem który zdradza niż udawać że nic się nie stało... czas leczy rany... powoli dojdziesz do siebie, ułożysz sobie wszystko.. i dziewczyny mają rację - OSKUB GNOJA ZE WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA!! i alimenty mu takie zasądź że się nie pozbiera!!

 
reklama
boooziu kobitki potrzebuję pilnie kopa na dupsko...
kompletnie nie mam weny...czytam co piszecie...cytuje po czym rezygnuję. Nie umiem dobrac słów :baffled:
what the f%&#???
Macie tak czasem ,że ogarnia was taka niemoc? Totalny brak weny twórczej?
Noszsz...:wściekła/y:

Iwona...ja ci mówię kobieto, urwałabym mu jaja i powiesiła na ścianie jak trofeum. Żyłam z takim pajacem 7 lat i zrobił mi to samo, szczęście ,że dzieci z nim nie miałam. Jestem z Tobą , bądź silna i nie daj się. Jak dziewczyny radzą , oskub go do gołej dupy i niech bierze całą winę na siebie za to niepohamowane libido. Pfff....faceci, bożesz jakie to głupie jest czasami...aż żal.

AgA...tak a propos basenu . Super ,że Ci pasuje. W takim razie jesteśmy umówione. Ja już teraz nie będę odwoływać bo juz bardzo chcemy iść. Wyślę PM do Malgoss może się skusi :tak:
a co do godziny to jeszcze się zdzwonimy :tak:,ale pewnie będzie podobnie jak ostatnio.
 
Ostatnia edycja:
hEJ KOBIETKO :-)
a co do tej zimy to ich zaskoczyła... przeciez ich domy to istna katastrofa nieszczelne i dotego udowane ot tak na odpierdziel- - sama mieszkałam tam rok wszędzie wilgoć i gdzie szczelości brak tam grzyb na grzybku siedzi.... bry...czym grzejecie w centralnym - bo z tego co pamietam my olejem chyba...
Eh Polacy przyzwyczajeni do takich warunków a oni jak sobie radzą ??? odnajduja sie - mi było tam trudno kupic dobrze oceplone buty ... nie dziwie sieże w szoku sa.
no my mieszkamy w dość dobrym budynku, nie jest nowy, ale mury ma całkiem grube, szyby też podwójne :tak: ja mam centralne - grzeje landlord (wszystko jest opłacone w czynszu), i powiem ci że jest dość ciepło w domku, jedyny minus to taki że drzwi wejściowe z dworu mam szklane :szok::szok:
a kozaczki na kożuszku to ja mam z Polski :happy2::happy2:
grzybek jest w domku (właśnie przy tych cholernych drzwiach!!)- niestety :zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam preparaty chemiczne i walcze z tym dzadostwem :wściekła/y:

 
Dzień Dobry DZIEWCZYNKI :)

Na razie musze tu zostać bo Natalka chodzi tu do szkoły i musze poczekac do czerwca
Ale nie wiem jak długo mąż będzie mi dawał kase na wynajem, jak przestanie płacić to nie będzie ciekawie
Do rodziców nie wiem czy wróce bo mają się przeprowadzać na wiosnę
Męża chce wydoić i doic będę :tak:
Na razie karze mi znaleść pracę i wynająć nianie do Michałka
bo chyba tak sobie se swoją kochanicą wymyslili
Ale o tym nawet mowy nie ma :-) Jakaś obca baba nie będzie mi syna wychowywać. Pójdę do pracy jak mały skończy 3 latka i będzie mógł normalnie do przedszkola pójść
Bo wg. niego jak będę zarabiać 2100zł a niani zapłacę 2000zł to mu w kieszeni zostaje 100zł i dlatego właśnie mam pójśc do roboty
Egoista mysli tylko o sobie a nie o tym co dla dziecka jest najlepsze
Na razie jestem w bojowym nastroju w stosunku do niego
Od miłości do nienawiści cieńka nić

Bardzo dziękuję wam dziewczynki za wsparcie :)
 
Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
Iwona współczuję tej sytuacji, ciężko Tobie i dzieciom. Musisz sobie poradzić pzrede wszystkim nie wmawiaj sobie, ze coś zrobiłaś nie tak. Widać bycie odpowiedzialnym facetem to za trudne wyzwanie dla twojego M.
Teraz potrzebny jest Tobie dobry prawnik co lubi takim facetom utrzeć nosa i skutecznie dobrać się do kieszeni. Możesz wystąpić o ustanowienie separacji i alimenty na dzieci (o rozwodzie mowa kiedy brak pożycia przez 6 m-cy), ale przede wszystkim wystąp o alimenty teraz, będziesz potrezbowała dokładenj listy co jest potrzebne Tobie i dzieidiom, wpisuj wszyssko: od pasty do zębów, leki, żywność, ubrania, opłaty, zajęcia dodatkowe, przedszkole itp. i nie te z najniższej półki z biedronki (te jakościowe lepsze produkty), pójdź do psychologa (jak któreś z dzieci bardzo przeżywa rozstanie).
Iwona a masz swoje źródło dochodu? A gdzie masz rodzinę? Czy M daje Wam teraz na życie? Zapisuj kiedy i ile widuje się z dziećmi, jak daje na życie też zapisuj kiedy i ile, zbieraj paragony potwierdzajace wydatki na zycie itp. Najlepej to prawnik by Tobie powiedział co robic aby łatwiej uzyskac zadawalajace alimenty.

No i musisz sobie poukładać czy dasz szansę M jak wróci (tzn. sobie bo nie lada odwagi i dojrzałości wymaga decyzja o wpólnej pracy nad zwiazkiem po zdradzie - oczywiscie bez terapii małżeńskiej poprowadzonej przez specjaliste nie ma mowy) czy rozwód. I co najtrudniejsze to ty musisz podjąć decyzję czy chcesz spróbować czy definitywnie koniec. Koniec tego małżeństwa to praca nad sobą, aby nie pozostać ofiarą i nie rozpamiętywać co by było gdyby, pożegnać się z tym co było bo na to wpływu nie masz, wpływa na to co będzie czyli jak popracyjesz i pokierujesz swoją przyszłością. A dzieci, lepiej będą rozwijac się widząc przy boku na co dzień jednego spokojnego rodzica niz dwoje zgorzkniałych i mijających się rodziców.
Może coś potrzebujesz to w miarę swoich mozliwości pomogę. Pisz jak sobie radzisz. Myślę o Tobie ciepło.
 
QUOTE=patusia44;4769346]Roxy-Bo tak z nami mamami jest zawsze sobie myślimy na końcu ja dzisiaj byłam na 4 godzinnym wykładziku w Bielsku przy okazji kupilismy z M buciki oczywiscie po parze dzieciakom przy okazji oddałam do reklamacji torebkę bo szlak trafił ramię[/QUOTE]
Patusia...ja dopiero teraz zauważyłam że bliziutko mieszkamy....:tak::-)
Confi zawsze tak mam jak wchodze na otwarty i tyle tegggggo:szok: i jeszcze po tej przerwie tu na tym otwartym to sie nieswojo czuję korensponduje zazwyczaj z dziewczynami które mnie znaja i cosik mi zawsze odpiszą choć czasem chetnie zachaczam o tematy zaczęte przez poznane nowo co dziewczyny , choc jeszcze nie mam tej pewnosci czy moge w ten czy w inny sposob sie do danej mamuski zwrócic czy nie bedzie miala za zle ze wtrace 2 słow ...ciezko sie mi wdrazyc ale mam nadzieje ze z czasem mi sie uda i moja obecnosc zostanie zaakceptowana
my się chyba nie znałyśmy i jeżeli o mnie chodzi to pisz kobieto ile chcesz i co chcesz.....nikt nie będzie zły jak wtrącisz nawet 10 słów:-D:tak:;-) No i już jesteś zaakceptowana:tak: Tu sa same fajne babki:tak::tak::tak:

Confi....z moja wena też jest różnie....czasami nie wiem co napisac bo niby nic specjalnego sie nie dzieje:baffled::sorry2: Przejdzie;-):-)

Barmanko...Witaj w domku....jak sie udał wyjazd????

Iwona....no co za h.... on Ci jeszcze mówi jak masz sie dzieckiem zajac i nianie sugeruje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A specjalnie bym do pracy nie szła niech płaci palant jeden...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Faceci sa beznadziejni...nie daj sie kochana:-)


Witajcie.....ja nawet dzisiaj wyspana...choc mala robila takie akrobacje w nocy że spałam z przerwami...oczywiście 2 razy jadła:baffled: ale pospałyśmy do 9:30:tak:
Dzisiaj mamy w planie z P wspólne sprzątanie.....ciekawa jestem:-D narazie trenuje mięśnie na silowni:-D:-D:baffled:

Miłego dnia życze...buziaki:-)
 
Dzień Dobry DZIEWCZYNKI :)

Na razie musze tu zostać bo Natalka chodzi tu do szkoły i musze poczekac do czerwca
Ale nie wiem jak długo mąż będzie mi dawał kase na wynajem, jak przestanie płacić to nie będzie ciekawie
Do rodziców nie wiem czy wróce bo mają się przeprowadzać na wiosnę
Męża chce wydoić i doic będę :tak:
Na razie karze mi znaleść pracę i wynająć nianie do Michałka
bo chyba tak sobie se swoją kochanicą wymyslili
Ale o tym nawet mowy nie ma :-) Jakaś obca baba nie będzie mi syna wychowywać. Pójdę do pracy jak mały skończy 3 latka i będzie mógł normalnie do przedszkola pójść
Bo wg. niego jak będę zarabiać 2100zł a niani zapłacę 2000zł to mu w kieszeni zostaje 100zł i dlatego właśnie mam pójśc do roboty
Egoista mysli tylko o sobie a nie o tym co dla dziecka jest najlepsze
Na razie jestem w bojowym nastroju w stosunku do niego
Od miłości do nienawiści cieńka nić

Bardzo dziękuję wam dziewczynki za wsparcie :)
No i to mi się podoba !!! Kurczę będę śledzić pilnie Twoją walkę i codziennie będę trzymać kciuki !!!!

Bohaciefka - żebyś Ty wiedziała jak ja lubię czytać Twoje, rady :tak::tak::tak: jesteś git babka i wszystkim zawsze pomożesz :tak:( mi z resztą też pomogłaś :***)
Barmanko- witamy witamy i czekamy na streszczenie wyjazdu :blink:
Confi- wena przyjdzie :sorry2:
Tikanis, M&m`s i jak nocki ??? O której kładziecie się spać ??? Mam nadzieje że nabieracie sił :tak::tak::tak:

Nie pamiętam komu jeszcze miałam odpisać :baffled::baffled::sorry2: najwyżej zrobię to później :-p My dziś jedziemy do moich rodziców na kluseczki bo mąż w szkole, tylko że troszkę nas zasypało i będzie ciekawa przeprawa przez miasto :shocked2: ale wolę to niż siedzieć w domciu, no i oczywiście klusek nie odpuszczę:evil::evil::evil:
 
Witam!!!
Widzę, że klub ostatnio szwankuje... Tylko 2 strony miałam do przeczytania... A pogoda za oknem nie nastraja do niczego:no: Deszcz u nas padał i pewnie tafla lodu jest...

A kryzys 8 miesiąca chyba tylko mi jest nie znany :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czy ktoś jeszcze ma anioła nie dziecko ???:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
ciiiiii... ja też.... ale żeby nie usłyszała....

Marzenko...ja też jeszcze tych filmów nie ogladałam...a mam wszystkie na kompie ale weny nie mam ani do czytania ani do oglądania:baffled:
no ja od urodzenia Młodej widziałam tylko "Kochaj i tańcz" i "Złoty środek"... a teraz stwierdziłam, że chciałabym coś w końcu zobaczyć. no i trochę ponadrabialam...
A "Miłość na wybiegu" taka średnia.... fajerwerków nie było... ale można popatrzeć. "Idealny facet dla mojej dziewczyny" był fajny, no i "Złoty środek" bardzo mi się podobał...
 
AGA KM, kasia1208, Roxy31, Martalis , Malinka dziekuje bardzo za zyczenia dla Diany i dla mnie :-) milo ze pamietalyscie :tak::happy2:
nie - nie sadzilam, że mój 3000 post będzie poświecony Dodzie ;-):-D:-D:-D
ale... Wszystkiego dobrego dla tej parki zyczę - bedzie Im to potrzebne ;-):tak::-)

a tak na serio - to dedykuję te 3000:
- mojej Niuni (bez której nie trafiłabym na forum),
- Wam moje Kochane Przyjaciółeczki,
- 1 rocznicy na BB, bo zaczelam pisac z Wami ok. połowy stycznia 2009r. (szukałam dzis przez godzine swojego powitalnego postu na BB...ale wcielo/wycieło go gdzies:baffled: ale znalazłam się na stronie 536;-) )
- no i mojemu M, który ma dzis urodziny (Jezusowe 33):-D
AGA gratuluje 3000 posta, mi jakos sie ciagna te posty a wydaje mi sie ze juz tyle napisalam... ale strzez sie bo niedlugo Cie dogonie :-D:-p:cool2:wszystkiego najlepszego dla MARCZA :-)

Witam dziewczynki znowu po przerwie
U mnie sie tyle dzieje że nie mam czasu tu zagladać
Przeprowadzka do Warszawy bo męża przenieśli (wojskowy)
a do tego tuż przed świętami zostawił mnie dla innej
Więc zostałam sama z Michałkiem i córcią Natalką
W obcym mieście i nie wiem co dalej robic
Jak się okazało zdradził mnie 2 razy jak tylko Michałek przyszedl na świat

Mam nadzieje że WY miałyście lepsze święta niż ja :tak:
no poprostu brak mi slow na Twojego M :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale ciesze sie ze jakos dajesz sobie rade i nie pokazujesz ze Cie zranil. tak trzymaj .... no i zycze Ci z calego serca zebys wygrala sprawe, jak najlepiej dla CIebie i dzieci.:tak:

malinka- troche mi to smieszne ale moze tak byc .

kasia -to sie masz fajnie ,ja juz chce konczyc karmienie ale niewiem jak ,troche mi

szkoda ale i tak tam nic prawie niemam,xavko jest bardzo za cycolemaz mi go zal

bedzie jak sie skonczy
ja tez sie czesto zastanawiam nad odstawieniem Diany od piersi ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac. wiem ze to bedzie nie tylko ciezko dla niej ale i dla mnie, bo to byla dla mnie oromna wygoda. jestem ciekawa jak tam MAMSTUD sobie daje rade??

ach połaziliśmy dziś z mężem po centrum handlowym i tak zeszło do 19.30. szybki powrót do domu i kąpiel Młodej... teraz ja postanowiłam Was poczytać, a On coś tam z anteną robi... ale za chwilę mamy włączyć film, więc Was opuszczę... Postanowiłam ponadrabiać zaległości filmowe... Dopiero co obejrzałam - Galerianki, Idealny facet dla mojej dziewczyny, Ile waży koń trojański... A dziś w repertuarze - Miłość na wybiegu...
my sobie z moim E tez czesto robimy takie seanse filmowe. oboje jestesmy maniakami filmowymi. ostatnio ogladalismy dziewiec, podejmowanie pelhama123, surrogates( mimo ze to jest sf bardzo mi sie podobal, polecam)
:-)

BARMANKO WITAJ SPOWROTEM... :-):-):-) barzdo jestem ciekawa jak Ci minal urlop w polsce i chrzciny przede wszystkim.:-):-) oprocz tego chcialabym sie Ciebie zapytac o kilka sparaw:zawstydzona/y:, jak Ci poszlo zalatwianie PESEL dla MARCELITKA i wpisanie AKTU URODZENIA? czy to jest duzo zalatwiania? i czy oboje rodzice musza przy tym byc bo moj E raczej z nami nie pojedzie do POLSKI ..:-(

ROXY zazdroszcze ci wyspania... u nas pobodka co godzina i zabawa od 4 do 5 :shocked2::baffled::-(
 
reklama
Kuzwa.. a mi właśnie zalało kuchnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zmywałam i chyba cos z kolankiem bo wszystko wyleciało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i na dodatek jestem sama....rozłozyłam reczniki,przyjdzie P niech sprząta...w d.... to mam:wściekła/y:
 
Do góry