reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NADII Z OKAZJI UKOŃCZENIA 8 MIESIĄCA!!!

tort-lala.jpg
 
reklama
Kornasiu....Ona dzisiaj też nie chciała za bardzo spać...ale ja mam ostatnio sposób....włanczam jej projektor i to działa superowo:tak:jest zafascynowana migającymi gwiazdkami na suficie....i zasypia:tak::tak::-):-)
 
bohaciefka - bardzo dziękuje Ci za dobre i pomocne rady
Na prośbę córki i abym mogła spojrzec w lustro zaproponowałam mu powrót - przyznaje ale na moich warunkach i wspólnej pracy nad sobą - powiedział NIE
Ale jak corka za kilka lat zapyta czy próbowałam bedę mogła z czystym sumieniem powiedzieć że TAK
Ode mnie odchodzi się tylko raz i juz dla mojego M droga jest zamknięta
Byłam u prawniczki 31.12.2009 - chciałam to zrobić w starym roku
Pozew jest w trakcie przygotowywania
Zbieram paragony, mam dowody - bilingi rozmów męża (udało mi sie je przechwycić)
Mam juz świadków min. siostre męża która będzie zeznawać na moją korzyść - rozmawiała z tą jego babą i ma od niej sms-sy
Właśnie zaczynam sobie notować jego telefony i wizyty oraz ich okoliczności

Czy ktos się może orientuje czy pozew składa sie w miejscu zamieszkania czy zameldowania?
 
Bohaciefka - żebyś Ty wiedziała jak ja lubię czytać Twoje, rady :tak::tak::tak: jesteś git babka i wszystkim zawsze pomożesz :tak:( mi z resztą też pomogłaś :***)

zgadzam sie z malinka :tak::tak::tak: tez uwielbiam czytac Twoje rady. zawsze sa dobrane do danej sytuacji i osoby...

MALINKA jak juz pisalam bede w Polsce w lutym moze sie spotkamy? W Toruniu bede co prawda krotko, bo bede sie relaksowac u rodzicow na wsi :tak::-) ale gdybys chciala moglybysmy sie wybrac np do mojej ulubionej kawiarni LENKIEWICZ... (PYSZNE MAJA TAM CIASTA mniam mniam...:zawstydzona/y:) co myslisz :confused:
 
Kornasiu....Ona dzisiaj też nie chciała za bardzo spać...ale ja mam ostatnio sposób....włanczam jej projektor i to działa superowo:tak:jest zafascynowana migającymi gwiazdkami na suficie....i zasypia:tak::tak::-):-)

ACHA....:-) no to u Was przynajmiej to dziala... u nas niestety Diana wogole nie chce zasnac w lozeczku od razu przekreca sie na brzuch i placze... wiec jedyna opcja jest uspanie w naszym lozku i przeniesienie jej do lozeczka.:zawstydzona/y::shocked2:czeka mnie sporo pracy w nauczeniu jej spac... ale to moja wina niestety...:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
ACHA....:-) no to u Was przynajmiej to dziala... u nas niestety Diana wogole nie chce zasnac w lozeczku od razu przekreca sie na brzuch i placze... wiec jedyna opcja jest uspanie w naszym lozku i przeniesienie jej do lozeczka.:zawstydzona/y::shocked2:czeka mnie sporo pracy w nauczeniu jej spac... ale to moja wina niestety...:zawstydzona/y::wściekła/y:
Ale wiesz....ta opcja działa tylko wtedy jak się w nocy przebudzi... bo jak zasypia wieczorem to muszę ją bujać aż nie zaśnie i dopiero wtedy odkładam do łóżeczka:zawstydzona/y: i też muszę ją tego oduczyc ale na razie nie mam sumienia:tak::zawstydzona/y:
 
malinka- no ja kochana klade sie ok 22,23 a maly zasypia ok 21.. takze w tych 2 godzinach wykapie sie i troche z mezem posiedze a czasami nawet filmik obejrzymy i ide lulu.. a nocka dzis byla koszmarem kuba od 23 budzil sie co godzine..:///

roxy: dla nadusi:*

iwona- ojej wspolczuje ,, kurcze faceci to sa swinie jednak.. no moze nie wszyscy.. dziewczyny dobrze radza o separacji i alimentahc... trzymam kciuki zebys dala sobie sama rade...narazie a pozniej z kim:)
 
reklama
Witajcie....
Zosia zasneła, M. na probie zespołu a ja zamiast sprzatac paplam na gg z moim byłym.... dobrze ze M. tego nie widzi bo byłoby krucho:baffled::zawstydzona/y:
Barmanko...super ze juz jestes z nami...dłuzyła sie nam Twoja nieobecnosc...jestem ciekawa Twoich opowiesci w szczegolnosci z T. w roli głównej
Iwonko - witaj i trzymaj sie dzielnie...qrcze ja bym chyba zapadła w kilkumiesieczne otepienie jakby mnie cos takiego spotkało...widac ze jestes silna kobieta
Marzenko...ja tez od jakiegos czasu ogladam filmy...koniecznie zobacz "Kac Vegas" - usmiałam sie do łez...a na Terminatorze 4 ryczałam jak bóbr....
"Narzeczony mimo woli" z Sandrą Bullock :)baffled:) tez fajny
Roxy....masakra...nienawidze takich syt.

My wczoraj przezylismy kolede...chociaz "czarny kleszcz" :sorry2:jak mawia moj M. probował go nawracac...miałam tego dosyc w koncu moj M powiedział "gdyby nie Ja ksiadz nie miałby co robic"....
ehhhh......
Zosia tez kiepsko spi tzn dzis od 4 do 5 było czworakowanie po mnie i po łózku oraz zabawa:baffled:
chyba jednak zaczne sprzatac.....
 
Do góry