reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ankzoc - cieszę się, że się odezwałaś :-):-):-):-):-):-):-):-).
Kochana - wydaję mi się, że wszystkie tu o Tobie pamiętają - także proszę nie łap doła z tego powodu..:-(
Pisz kiedy tylko bedziesz miała okazję - nie przejmuj się nadrabianiem - ja Ci sama z chęcią wszystko skróce - i jak chcesz bedziesz miała codziennie na gg streszczenie - tak abyś nie przejmowała się tym byciem "nie na bieżąco".

Widzę, że Majeczka nadal absorbuje Was jak może... :dry: Mam nadzieję, że masz duże oparcie w M i nie walczysz z Niunią sama :sorry2:. To jej nocne wstawanie musi w końcu minąć!! A powiedz mi - czy Ona śpi z Wami czy osobno? Bo może jakbyś ją wzięła do łóżka to byś się wyspała (ja tak mam)
 
reklama
Dziękuję kochane mamusie za odpowiedz na mojego posta myslałam że pozostanie on bez echa i troche się zasmuciła, zreszta ostatnio strasznie sie dołuje.... chciałabym trochę zaczerpnąć życia kulturalnego, znajomości, restauracja, kino, teatr a tui nic!!!1

nina2003- Moja Maja nigdy nie zasypiała przy cycu.... także od tej strony nie miałam problemu, tylko, że ona po kapieli czasami zrobi sobie drzemkę 30 minut a póxniej buszuje do 23, a ja padam na pysk, mam ostatnio takiego nerwa, no i tu też sama sobie narobiłam problemu bo mała spi ze mną, ale to poprostu moje lenistwo, ale nie wyobrażam sobie wstawać do niej do łóżeczka co godzinę :-(
Chciałabym żeby Maja spała w łóżeczku, może coś by to dało, ale ona nie chce.., a jak zaczyna płakać to mój m ja bierze i tak zamyka sie nasze kółeczko

marzena80- wiesz co u nas w firmie strasznie krzywo się patrzy na takich co chodzą na l4, a co do zmniejszenia czasu pracy, cóż powiem ci szczerze, że byłoby mi szkoda kasy :( a teraz mamy trochę wydatków eh zawsze coś kosztem czegoś :-(Dziekuje muaaaaaaaaa

agakm- dziekuje kochana ale ostatnio wszytsko mnie dołuje..... ehh i tak się trochę rozkleiłam.... no ale w końcu po to was mam , pani moderator też czasami może się zdołować :-p, co do spania kochana Maja spi własnie z nami w łózku od początku ehhhhh
 
Izunia zdrowa więc ok.
Jagodziana-czy Jagodziana daIej bierze syrop wykrztusny? JesIi tak to myśIę,ze to od niego charczy jej w kIatce.
Ankzoc, nie pytamy bo wiemy,ze wpadniesz w woInej chwiIi.
JoIa ,koniecznie załatwcie sobie pomoc. Wykonczysz się kochana.
Co do kremu to i ja muszę cos zakupic.
 
reklama
Do góry