reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

okruszku - pieknie dziękuję za te pioseneczki - rzeczywiście chwytają za serce :tak::-):-):-)

Iwonko - Barmanka wyraziła moją obawę - a co jeśli rzeczywiscie Twój Ex "macza" w tym paluchy??? Tymbardziej, ze ciągle mam przed oczami zdanie, ktore napisałaś, że jako "porzucona miałabyś za dużo praw..." . Raz jeszcze Kochana napiszę - uważaj na siebie... Bo i ja jakaś podejrzliwa się zrobiłam :sorry2::dry::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Okruszku...kurcze mam zepsuty,tzn mój P coś skasował i nie mam głosu w laptopie:wściekła/y: i nie pmogę posłuchać...kurcze a tak bym chciała:wściekła/y:

Iwonko...dziewczyny moga miec racje...nie pomyślałam o tym.
 
aga_k_m dołączyłam zdjęcia Wzgórza Mordoru, żebyś wiedziała w co się pakujesz... no i mnie mąż zmusił, żebyście mu racje przyznały że nazwa trafiona

kurcze - nie widzę fotki ani tutaj, ani na przepisach, ani na Twoim blogu :-:)-:)-( ale poczekaj.... bo Ty pewnie edytowalaś przepis...wiec jeszcze raz lece looknąć ;-)

a ja dziś bede robila szarlotkę :Szarlotka z bitą śmietaną :tak::-):-):-)
jak mi wyjdzie - to przedstawię Wam foteczki :tak::-D:-D:-D albo to co z szarlotki zostało ;-)
 
Okruszku piosenki chwytają za serducho a tą kołysankę uwielbiam:tak:
tsarina dobrze że małeństwo już zdrowe aby tak dalej:-)
Iwona faktycznie to co powiedziały dziewczyny daje do myślenia ...:sorry2:
ankzoc po tym jak pisałaście ostatnio że brak wam czasu, postanowiłam nie wypytywać się o was, bo wiem że w wolnej chwili zajrzycie do nas;-) niestety to już nie czasy ciąży że wszystkie mogłyśmy bestrosko pisać a szkoda :-(
 
Jolu Nie wiem czy dotarłaś do mojego posta z wczoraj....ale skopuję go i wkleję :sorry2: bo właśnie o tym mówiłam...nie będzie lepiej.... będzie trudniej moja Kochana... Postaraj się myśleć pozytywnie, bo nikt niczego złego nie pomyśli ani o Tobie ani o Twojej rodzinie...Nie mam pojęcia czym się kierujesz, że do tej pory o tę pomoc nie poprosiłaś....ale...
Jolu... pomoc innym to ludzka rzecz...dziś ktoś pomaga Tobie, kiedyś Ty pomożesz komuś...i nie ma w tym nic 'głupiego-wstydliwego' :tak: Piszesz o swoim zmęczeniu...o zbawiennych chwilach kiedy jest M w domu, więc z pewnością wiesz jak wiele mogła by Ci pomoc taka osoba...Poza tym zawsze możesz z niej zrezygnować...nic na siłę... Ale przynajmniej daj sobie szansę...:biggrin2: Jesteś najwspanialszą Mamusią bez wątpienia, nikt tak się nie zajmie Dziewczynkami jak TY, ale przecież będziesz tam wciąż z nimi... pomyśl o tym....Myślę, że kolejne dni będą trudniejsze z uwagi na to, że zacznie się łazikowanie po całym domku ;-) No ale to musi być Twoja decyzja :biggrin2:
Co do nocek....A znasz tę książkę "Język niemowląt" - Tracy Hogg - Sklep internetowy KDC.pl - Aktualna cena: 12.90 zł (cena rynkowa: 34.90 zł). Tania i szybka wysyłka: Warszawa, Opole, Poznań, Lublin... ja z niej dużo się nauczyłam.... :sorry2: Powodzenia.
 
Dzięki dziewczynki...cieszę się, że piosenki sie podobają.... eh jakoś choć tym poprawiam soebie nastrój, bo wyjść z domu nie mogę :baffled::sorry2:

MARCELKU dużo dużo zdrówka...radości i wielu sukcesów czym prędzej!!! :-):-):-):-) Przytulam Cię Barmanko!!!
 
reklama
Jolu Język niemowląt" - Tracy Hogg ja z niej dużo się nauczyłam.... :sorry2: Powodzenia.

chyba anzoc nam ja kiedyś na pocztę rozysłała, gdybyś jolu chciała to może ona albo któraś z mam ją ma... ja jej nie mam na tym kompie, ale jeszcze poszukam,,,

mam na poczcie, gdybyś chciała e-booka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry