reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
chyba anzoc nam ja kiedyś na pocztę rozysłała, gdybyś jolu chciała to może ona albo któraś z mam ją ma... ja jej nie mam na tym kompie, ale jeszcze poszukam,,,

tak - dokladnie Ania nam ją rozsyłała - przyslij mi na PM swojego maila a ja Ci ją z chęcią prześlę :tak::-):-):-)
 
agus- a mi przeslesz??? ja tez chce:(

a my po lekarzu.. maly wazy 10 500kg a mierzy 79cm,, ciemiaczko ma peawe zarosniete tak ma na opuszek palca a powinien miec troszke wieksze,, i tym sie troszke zmartwilam.. bo najwczesniej ciemaiczko powinno zarastac od ok 10 mc... ale kuba ma obwdo glowy w nromie 45,5 obwod klatk 48cm .. ale musimy kontrolowac obwod glowki.. oby wszytsko bylo i rozwijalo i roslo ok juz sie martwie,,, z chrypka to byc moze to suche powietrze zaczyna sam juz siadac,,, raczkuje juz od ok 3 tygodni:) mi acc ciagle , mama i tata baba,,, jest maly smieszek zniego..
 
agus- a mi przeslesz??? ja tez chce:(

a my po lekarzu.. maly wazy 10 500kg a mierzy 79cm,, ciemiaczko ma peawe zarosniete tak ma na opuszek palca a powinien miec troszke wieksze,, i tym sie troszke zmartwilam.. bo najwczesniej ciemaiczko powinno zarastac od ok 10 mc... ale kuba ma obwdo glowy w nromie 45,5 obwod klatk 48cm .. ale musimy kontrolowac obwod glowki.. oby wszytsko bylo i rozwijalo i roslo ok juz sie martwie,,, z chrypka to byc moze to suche powietrze zaczyna sam juz siadac,,, raczkuje juz od ok 3 tygodni:) mi acc ciagle , mama i tata baba,,, jest maly smieszek zniego..

Nie martw się .Poczytaj posty z wczoraj aIbo przedwczoraj(chyba) tam Roxy pisaIa na temat ciemiączka.:tak:
 
przepraszam, ale widziałyście to.......najwyższy i najniższy człowiek na świecie.

niesamowite!!!!!!!!

Najmniejszy_najwiekszy_3818448.jpg


http://fakty.interia.pl/galerie/ciekawostki/najnizszy-i-najwyzszy/zdjecie/duze,1189186,1,271
 
M&Ms co do kremu pod oczy to ja używam, ale taki dotleniający skórę, żeby cieni nie było i podków, bo ja zawsze miałam podkowy(taka juz moja uroda).O przeciw zmarszczkowym jeszcze nie myślałam.
Jesteś rocznik 1983? cz 1982?

Nina, witaj w klubie ja też mam takie sińce że normalnie szok!!! boże jak ja ich nieznoszę. teraz ta kosmetyczka poleciła mi taki nowy krem, więc będę próbować, ciekawe czy pomoże. :confused::confused:

a co do rocznika, to ja jestem 83, końcówka roku.
 
reklama
Do góry