reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Wszystkiego co Najlepsze,
Co Dobre i Miłe,
Co Budzi Uśmiech na Twarzy,
Co Kryje się w Maleńkim Słowie-Szczęście
Oraz Sto Lat!!!!
551_515551_534.jpg
JOLU DLA CIEBIE
 
reklama
Dziewczyny muszę wam cos opowiedzieć :)

Wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka z prośbą abym ugościła jego znajomego do czasu aż ona nie wróci (pojechała odwieźć swoją teściową na dworzec)
A że wieczorem miałam iśc do teatru na "upiora z operze" to się elegancko ubrałam - w małą czarną i tak przyjęłam gościa :-)
Do pilnowania dzieciaków miał przyjechac mój mąż i jak wszedł to stanął i nie wiedział jak ma się zachować :-D
Jedynie co z siebie wykrztusił to " może ja wyjdę i nie będę wam przeszkadzał ":-D:-D:-D
Ale byłam wredna i wcale nie powiedziałam mu kto to jest (tylko imię gościa)
W środku skręcałam sie ze śmiechu jak mój (niedługo ex) był zmieszany i myślał że to jakis mój kochanek :-D:-D:-D
Dopiero wszystko się wydało jak przyszła moja koleżanka :-D:-D:-D
Ale mojemu prawie ex było głupio :-D:-D ale udawał twardziela
 
Mamstud....kochana ale miałaś brzusio:tak:wiieeeelki:-) No i niestety muszę przyznać że przebiłaś mnie z wagą....ups...do tej pory myślałam że ja najwięcej przytyłam w ciąży ale widze że da się jeszcze więcej:tak:;-):-)

Paula....sukienka że tak powiem odważna:tak: ale do getrów to spoko:-)

Jola....w końcu sobie odpoczniesz w Polsce,co? Świetnie,rodzina się nacieszy dziewczynkami a Wy sobą:tak::-)

No i czytałam Was z pól godziny bo internet to mi w weekendy tak kiepsko chodzi:no: i nie pamiętam co dalej miałam napisać...wybaczcie kobiety;-):-)

Moje plany na dzisiejszy dzień znacie także się nie powtarzam....buziaki,miłego dnia Wam życze.Postaram się zajrzeć wieczorkiem:-)
 
Hej hej,
Marzenko, Kasiu, Monika dzięki za zainteresownie moim wczorajszym brakiem. buziaki dla was.

Iwona, wyobrazam sobie minę twojego ex. Hi hi hi.

i wogóle to tak sobie myślałam, że ja nie wiem jak wygląda Monika i Malinka. Proszę o pomoc.
 
Confi.....ups,przykra sprawa z tym twoim byłym:sorry2:
Ech...no co Wy z tym zapominaniem,ja tam rozumiem pracujące mamusie:tak::-)

Iwona....ciekawe co sobie myślał:sorry2: Niezły numer:-D
 
cześć Roxy, co porabiasz?:happy2::happy2:

u mnie dziś pogoda jakiej od półtora roku chyba nie widziałam!!! leje tak że noramlnie aż trudno uwieżyć, szaro jest jakby ktoś farbę wylał na wszytsko!!! normlanie szok!!
 
Confi super, że zajrzałaś do nas bo tęskniłyśmy okrutnie! Kurcze, te zmiany po 12 h są okropne... Współczuję! Przykro mi z powodu Twojej straty, trzymaj się dziś na tym pogrzebie, myślami będziemy z Tobą!
 
cześć Roxy, co porabiasz?:happy2::happy2:

u mnie dziś pogoda jakiej od półtora roku chyba nie widziałam!!! leje tak że noramlnie aż trudno uwieżyć, szaro jest jakby ktoś farbę wylał na wszytsko!!! normlanie szok!!
Cześć kochana....:-)
Siedze na podłodze z dzieciem....czekam na chłopa bo na siłowni i jade do mamy:tak::-D A wieczorkiem na imprezke;-)
Hej Mamstud:-)
 
reklama
Do góry