reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy-mamom: wymienię, oddam, sprzedam, kupię

Dziewczynki, poszukuję eleganckiej kiecki na Majutka bo idziemy na wesele, teraz nosi 68, a wesele w połowie czerwca więc coś na 74 by się przydało. Jakby któraś coś miała to poproszę :-)

ja chyba mam jakaś sukienkę,idealną na wesele,9-12 miesięcy,firmy LADYBIRD,ale wiesz jak to jest z tymi rozmiarami,najlepiej trzeba byłoby je sprawdzić ,poniżej są zdjęcia,kolor to jaśniutki róż,składa sie z 3warstw,z tyłu guziczki i paseczek
 

Załączniki

  • P1040893.jpg
    P1040893.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 206
  • P1040895.jpg
    P1040895.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 195
  • P1040896.jpg
    P1040896.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 186
  • P1040894.jpg
    P1040894.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 192
reklama
Mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część wcale lub prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć, wiem, że niewiele widać detali, ale nie chcę bardziej wątku zaśmiecać, zawsze mogę dosłać zdjęcia konkretnych ubranek. Może już nie dla naszych maluszków, ale kto wie, może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany.
Przy zakupie większej ilości dorzucę laktator ręczny LOVI używanny niespełna 2 tygodnie :)Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)

 
mam do ODDANIA 2 opakowania GERBER3 ;-) więc jeżeli któraś z Was byłaby chętna to zapraszam na pw.
My się enfamilem "raczymy", więc nawet nie próbowałam go otwierac i dawać Alicji :laugh2:
 
KANIA zależy ;-) młoda samego mm nie toleruje, więc dostaje jakieś dania własnie z mm na śniadanie i kolację ale u nas tylko enfamil w grę wchodzi gdyż np. płatki z nim zjada ze smakiem a jak jej dałam gerbera to pluła :eek: natomiast piers idzie "w ruch' raz - w nocy. A i to już się całkowicie wyeliminować staram. Alergia zniknęła to możemy szaleć :laugh2:
 
Witam.
Sprzedam ubranka po synku H&M, reserved, F&F, next (roz 62-74) w stanie idealnym bądź bardzo dobrym.
Kontakt: ewkaa27@wp.pl
Dla zainteresowanych, zdjęcia podeślę na pocztę.
Pozdrawiam :)
 
Witam. Mam do sprzedania łóżko piętrowe pod spodem znajduje się biurko z 5 szafeczkami na ubrania + do tego zestawu dodaje szafę 2drzwiową, wszystko w cenie 800zł. Meble nadające się dla dziewczynki, są z motywami fioletowymi. Proszę o kontakt zainteresowanych na maila as_1982@o2.pl lub na numer tel:886393477 oraz sms-em :-) mogę przesłać zdjęcie jak one wyglądają mms lub na pocztę
 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry