reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy-mamom: wymienię, oddam, sprzedam, kupię

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Wątek ten powstaje specjalnie dla mam z października 2010. Ogłoszenia innych użytkowniczek forum z poza tej grupy będą od razu usuwane i traktowane jako spam.

Możecie w nim umieszczać ogłoszenia o chęci oddania, wymiany, sprzedaży lub kupna.

W tym tez wątku dopytujcie o daną rzecz, umawiajcie się. Gdy dojdzie do sfinalizowana zakupu/wymiany/oddania osoba która otrzymała daną rzecz niech o tym poinformuje .

Po takiej informacji wszelkie posty dotyczące danej transakcji zostaną przez ulisię usunięte.
Dzięki temu wątek nie będzie zaśmiecany.

Pozdrawiam
 
reklama
SPRZEDAM

Butelka Medela Calma (używana 1 raz) cena: 35 zł, nowa kosztuje 60 zł.

komplet 3 smoczków dr Brown's rozm.1 do butelek z szeroką szyjką, (nowe) cena: 5 zł, w sklepie 12 zł.

Śpiworek do chrztu rozmiar 68, taki: http://allegro.pl/item1349654918.html użyty 1 raz, bez śladów używania, cena 80 zł.

Chusteczki Babydream z Rossmana różowo-białe 3 paczki za 3 zł

A tu są moje aukcje Allegro:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
no to ja sie tez dalaczam, sprzedam, nowe
butelka nuk z serii z kubusiem 0-6msc, poj.150ml 3 szt, po 10zl
anatomiczny smoczek nuk z serii z kubusiem 0-6msc, 3 szt. po 5 zl

smoczki 1.jpgbutelki.jpg
 
Ostatnia edycja:
1. Koszulka do karmienia biała Medela M 90zł

2. Smoczki uspokajające Avent sensitive 0-6 biały i błękitny 10zł

3. Pojemnik do przechowywania pokarmu Avent 5zł

4. Butelka ze smoczkiem 0m+ 125ml Avent 7zł

5. Butelka Tommee Tippee 150 0m+ - otwarta i wygotowana ale nieużywana 7zł


Zdjęcia wyślę na maila jeśli ktoś byłby zainteresowany. Wszystko jest nowe.
 
Ostatnia edycja:
Przypominam, że wątek służy do prezentowania ofert do wymiany/sprzedaży/oddania oraz do uzgadniania szczegółów tego dotyczących. Wszelkie dyskusje nie dotyczące tego proszę prowadzić na głównym lub PW.

Wiadomości przenoszę, a nieaktualne usuwam, aby wątek pozostał czytelny.
 
reklama
A czy ja mogę napisac ,ze cos potrzebuję?
Akurat zbliza się u nas chrzest i potrzebuję buciki biale i moze biale rajstopki. Wiem ,ze niektóre z Was są juz po tej uroczystosci wiec jakbyscie chcialy odsprzedac to ja chętnie :-)
 

Podobne tematy

Do góry