reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dzień dobry, u nas piękne słońce,ale podobno na weekend pogoda ma sie zepsuć :( a my planowaliśmy wycieczkę do torunia!
Wczoraj była próba nocnikowa,wytrzymał 10 min w majtkach a potem zaczął prosić że chce pampisia i zrobił siku zaraz po założeniu hm chyba poczekamy :)
 
jutro to mam być w ogóle zimno 13 stopni:szok: może jakoś wycieczkę zorganizujemy do ikea bo planuje zmiany w sypialni;-) już zamówiłam nową narzutę;-) a więc zasłonki nowe muszą być i jeszcze kolor ścian mi nie pasuje ale może nie będę mężowi podnosić ciśnienia i wytrzymam z malowaniem do wakacji;-)
 
Dzień Dobry
roksi, ty mnie tu zimą nie strasz, przeczytałam -13 ale ja dzisiaj mało przytomna jestem bo moje dziecko wstało o 6.30 nie wiadomo po co:angry: i wył samochodami a jak mu zabrałam auta to naparzał czym sie dało w kaloryfer, ogólnie im wcześniej i więcej hałasu tym fajniej :confused2::crazy:
potem się trzy razy rozebrał i żadne argumenty nie trafiały żeby się ubrał lub żeby nie rozbierał się jak go już ubiorę :baffled:
 
dzień dobry

U nas z miejscami w przedszkolach też nie za ciekawie :baffled: W tym roku nie mamy szans ale mam nadzieję, że w następnym się dostanie.

Fredzik moja Madzia też uwielbia "robić hałas", jak dorwie jakiś kubek albo cokolwiek innego i zacznie stukać to jak bym jej nie przerwała to by tak naparzała dłużsżą chwilę aż by jakiś sąsiad przybiegł ze skargą:baffled:

Ewelina po spacerze moja sama każe włożyć się do łóżeczka na spanie ale tylko jak jest z nianią. Ze mną jak jest to też mam problem z uśpieniem jej bo łazi po łóżeczku i chyba sama nie wie czego chce.
 
reklama
A ja z ciężkim sercem złożyłam wniosek o przyjęcie córci do przedszkola od wrzesnia. Marne szanse na przyjęcie, bo jest jedną z młodszych, jeśli nie najmłodsza na liście. Poczekamy zobaczymy.
 
Do góry