reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

blue chyba bardziej stawiałabym na klimę, ale sie nie znam. Moja wcina od dawna lody i nie miała po nich kataru jeszcze.

soppana my mamy już 1,5 roku nebulizator. Kupiliśmy po zapaleniu płuc, bo trzeba było inhalować, a potem ze względu na katar trwający pół roku. Katarów brak.
 
reklama
hejka :happy:

moja dzisiaj z rana jakies rozwolnionko miala :-( siedziala na nocniczku juz chyba z 4razy :-(nie mam pojecia od czego :no:


Blu - ja tez stawiam na klime :tak:
 
My mamy chyba firmy Nebby. Kupowałam w sklepie medycznym. Dawałam chyba 169zł. Ma kilka końcówek, w tym dla dziecka.
 
ja oglądałam mecz:sorry:
ćwiczyłam z hula hop ale jakoś nie widziałam poprawy:no: ale chyba trochę trzeba pokręcić by były efekty:tak:
 
Hej :-)

Odliczam godziny do 15.00 :-p
Nic mi się nie chce :sorry:


P.S. Mamy drugą nockę za sobą bez smoczka. Tylko babcia jeszcze mało współpracuje i daje jej na drzemkę dzienną :baffled: Kazałam dzisiaj nie dawać, ale jak jej mała się rozpłacze to na bank da :angry:
 
Witam
Agutku babcia jak nie będzie słuchała to może trzeba zabrać babci smoczki:sorry:

stresuje się bo dziś idę na usg połówkowe:baffled::tak:
 
reklama
Sandi, ja pisalam o Hula
mi po mogło
zwykłe ze sklepu tylko takie wieksze min 85cm srednicy
nasyp ryżu suchego zaklej i kręc
najlepiej dojsc do 40-60 min dziennie
na poczatku to będą sekundy i wiecej schylania, ale nieszkodzi.
wazne zeby krecic.
leci średnio 1cm tygodniowo z talii i oponki
ja w miesiac stracilam 6cm w talii i 8 w oponce
 
Do góry