reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej,

a ja nie potrafię kręcic hula hopem:zawstydzona/y::no:, najwyżej 3 okrążenia robię:-D

a u nas brzydko:crazy:

Roksi, nie stresuj się będzie ok:tak:

Agutek, co jutro wolne:confused:,

u nas smok cały czas na tym samym etapie, zasnąć bez niego może, ale w nocy jak sie obudzi, to nie mam siły i daje mu go, w końcu trzyma go tylko przy zasypianiu, a potem wypluwa, szkody nie narobi, więc daje sobie spokój:sorry:
 
reklama
hej :-)

ooo kuxa dzieki za info :tak::-) bede sie starac :tak:probowalam wcziraj i faktycznie wiecej schylania niz krecenia :zawstydzona/y::rofl2: ale co tam bedzie lepiej ;-)a czy ten ryz to cos daje? czy jak? :confused:
 
sandi mi tez hula pomagalo a tera mam takie bardziej wypasine z wyoustkami masujacymi i daje na brzucho i talie ostro .
ale dla mnei sie nei nadaje . szybko robia mi sie siniaki i musze je sprzedac
ale wiem ,ze dziewczyny ( kolezanka ) tak sobei ladnei tym kolem wyprofilowala figurke ,ze szok
 
aa tak ,tak widzialam takie hula-hop o ktorym piszesz Miloku :tak: ale ja to obawialabym sie ,ze to bedzie mi sprawialo bol :sorry:albo tak jak Tobie since :sorry:
 
Sandi , ryz sie wsypuje zeby dociążyc kółko, zupelnie inaczej sie wtedy kreci. a napewno sie nauczysz prędko, ja tez zaczynalam od 3 kółek ;-)

Miloku jak mi sie stare popsuło kupiłam sobie wlasnie to wypasione z masażerami.... i stoi za szafą i sie kurzy... skonmczylo sie hulanie, okropne jest to kółko a te masażery z masażem nie mają nic wspólnego. zdecydowanie wolałam to zwykłe dociążone ryżem...
 
Ewelina tak jutro mam wolne :tak: Ale weekend zapowiada się bardzo zajęty i raczej nie odpocznę.

roksi oczywiście babcia nie posłuchała :angry: powiedziała jednak, że lada dzień pozbędzie się smoczka, ciekawe :dry:Dobrze, że jest weekend teraz to może zapomni o nim u nas.

Moja dzisiaj ma radochę z ściągania sobie majtek, robienia siku na nocnik i zakładania znowu, pełna samoobsługa :-D Tylko co jakiś czas trzeba jej przypominać trochę.

U nas dzisiaj cały czas lało, masakra jakaś :eek: Śpiąca jestem strasznie :baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej!

U nas też pogoda ładniutka:-)

agutekto weekend imprezowy się szykuje? czy remontowy?

aiwylsa co się dzieje takiego, że potrzebujesz pomocy choćby on line?;-)

roksii jak dziś dzienna drzemka? skracasz faktycznie?
Z śpi czasem 2 h, ale na noc przed 20 i pobudka przed 7:-):-)

Pisałyśce kiedyś o trampkach z Cocodrillo...te zapinane na rzepy wydają mi się lepsze bo...my mamy sznurowane, bardzo trudno je założyć mimo rozsznurowania, Zosi się wkurza, trzeba naprawdę mocno pchać, na dodatek noga sie poci strasznie, more skarpety ma i te ozdoby z przodu zaraz pospadały. Dla mnie nothing special:no:

a befado Wam się podobają BEFADO - wygoda i zdrowie naszych stóp ?
ciekawe w jakiej cenie bo na stroni nie ma....

Chciałam ogromnie podziękować za wszystkie nocnikowe rady!!! przydały się ogromnie:-):-):-)
Zosia juz kilka dni bez pieluchy, zdarzają się tylko 2 wpadki dziennie:-) na początku w ogóle nie wołała tylko sama wysadzałam co jakiś czas i ładnie robiła na nocnik, na drugi dzień już na kibelek w obcym miejscu i na trawę. Od wczoraj woła sama:-):-) nie, że 100 % skuteczności ale woła często:-)
Kupa przez te dni była jedna, w majty:sorry:

i teraz pytanie....co z wyjściem do sklepu? do kościoła, na miasto? już nie zakładac pieluchy, prawda? bo się pomiesza wszystko... mówię o takich krótszych wyjściach bo na długie podróże to założę, ale do hipermarketu na przykład??? jak to ugryźć:shocked2:
 
reklama
madzik - ja zakladalam na poczatku na spacerki itp. ale jej sie "mieszalo" i wtedy wpadki sie zdarzaly w domciu ,od czasu jak przestalam zakladac na spacerki itp. jest ok :tak: i wpadek nie ma :-) pampers jest u nas tylko na nocke :tak:
 
Do góry