reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hejka :-) u nas dzis znow piekna pogoda :cool2: bylismy z Mala na placu to myslalam ,ze splone :shocked2:

dzisiaj ide jeszcze do pracy ,ale jutro wieczorkiem juz hula napewno pojdzie w ruch :tak::-D tylko na poczatek z 10-15min bede "krecic" wiecej nie dam rady :zawstydzona/y: zobaczymy z czasem jak to bedzie ;-)

Ailwys - a dziekuje milo ,ze pytasz :tak: z Mala juz ok :tak:to bylo takie jednodniowe rozwolnionko :tak: tylko nadal nie wiem po czym :confused2:
 
reklama
Witam:tak:
o masakra jak leje:szok: będziemy się kisić w domu:baffled:


miloku a Gabryś ma smoka:confused: może dlatego Trysianek buntuje się ze spaniem:baffled:


gabis ma smoka ale tez tylko do spania
tristano mu jakos nei podbiera
nio nie wiem narzie walcze ,ale jak bede sma i bedzi emi dawal tak czadu to skapituluje i juz
on nawet juz nie wspomina o smoku
wychodzi z pokoju i sie smieje i oczy ma jak 5 zl
dzsiaj skonczylo sie na 10 wyjsciach to juz jakis postep

dziewczyny pamietacie jak w zeszlym roku zniknelam na dosc dlugo
teraz tez znikne do wrzesnia
tzn ajak bede tylko miala sznse gdzies si epodlaczyc to zaraz sie odezwe
ale rzecz w tym ,ze wyjezdzam nad jeziorko juz 13 czerwca i wracamy we wrzesniu
wiekszosc czasu bede tam sama wiec dostane po kosciahc
nie licze ,ze uda sie poopalac ,ale moze akurat ... heheheh
 
Dobry wieczór :-)
Szukałam dziś po sklepach hula i nie znalazłam, będę szukac nadal :tak:

Roksi to ja juz nie wiem, co ci doradzić, a stanowcza jesteś ?
Czasem siła perswazji pomaga ;-) znaczy się, podnieśc głos i pokazywac swoje wielkie niezadowolenie, ale jak pisałam, dużo mówiłam, mała zrozumiała.

Sandi może cos nie siadło córci z jedzenia, czasem tak bywa,moja czasem tez ma jednorazowo wolna kupeczkę.

ewelina u nas też pogoda do kitu.

Miloku nad jeziorko, ale ci dobrze mimo wszystko :-)

Ja poopalam się w tym roku tez nad czymś, co może nie przypominac będzie jeziorko, bo to tylko mały basenik, ale co tam :-p
 
Witam porannie!
Za oknem paskudnie, od wczoraj już zresztą. Się chyba pozabijamy w domu jak tak trzeba będzie cały dzień kisić.

roksi
u nas też straszny problem z nocnikiem. Wojtek na niego czasem siada, czasem nie chce. Wie , że do niego siusiu i kupkę ale za skarby świata nie chce robić. Ostatnio jak było cieplej zakładałam mu tylko majteczki. Ale to , że był obsikany nie robiło na nim żadnego wrażenia. Sama nie wiem już.
Może tak odpuścić na dwa tygodnie wogóle i potem znowu zacząć. Ja wiem, że mojej winy w tym sporo bo niekonsekwenta jestem...
A poza tym jak idziemy na spacer i go kładę na drzemkę to też zakładam pieluchę a tu chyba nie trzeba nie? A na spacerach i drzemce to nam praktycznie cały dzień upływa a w domu raptem godzinę rano i może z dwie wieczorem. ech...

Madzik gratulujemy pozbycia się pieluchy!:)

Michał, odpukać ostatnie trzy noce jakoś spał . Tylko dwie pobudki. Da się zyć.

Ewelina jak u Piotrusia ze spaniem? Poprawiło się?

Dziewczyny a Wasze dzieci ubierają się samodzielnie ?

A tak poza tym to wczoraj wyskoczyłam " na miasto" i kupiłám sobie w Zebrze dwie pary butów i jestem cała happy. Jedne klapeczki , super wygodne w kolorze ciemnego złota a drugie na wysokiem obcasie, koturnie klapki. Mrau. Pierwsze zakupy od stu lat chyba. Wojtek sie przy okazji też załapał na kredki, ciastolinę i sandałki.
 
Witam:tak:
my wczoraj wybrałyśmy się do sąsiadki na naukę nocnikowania;-) 3 latka pokazywała Natalce jak siadać na nocniku:tak: efekt taki że młoda opowiada że Karolinka robiła sisi do jej nocnika i tyle:sorry:

miloku jeśli tylko się da odpoczywaj jak najwięcej:tak:
kaskada fajnie się tak czasami odchamić;-)
 
hej, hej,

u nas paskudnej pogody ciąg dalszy:no::wściekła/y:

Kaskada ze spaniem może lepiej, 2-3 razy wstaje, tylko na utulenie, sporadycznie na dłuższe niunianie, ale mam inny kłopot:-(

mały dostał wysypki na rączkach i tylko tam jest od tygodnia, nie wiadomo od czego, lekarz podejrzewa, że miał kontakt z czymś toksycznym, czego dotknął rączkami, ale co dalej:-(, wapno nic nie daje, dostał maść na noc, ale chyba ją odstawie, bo mały strasznie się drapie, dziś przez północy mu drapałam łapki:-(, jak nic nie będzie lepiej, to pójdziemy do dermatologa:-(
 
Roksi, lekarz wypytał mnie o różne rzeczy i nic nie przyszło mi do głowy, stawiamy na piaskownicę i coś czego nie widać:eek::sorry:, czyli kocie, psie, ptasie odchody:crazy:
 
reklama
Roksi, lekarz wypytał mnie o różne rzeczy i nic nie przyszło mi do głowy, stawiamy na piaskownicę i coś czego nie widać:eek::sorry:, czyli kocie, psie, ptasie odchody:crazy:
pewnie tak:crazy: dlatego moja mało bawi się w piaskownicach jedynie u babci ma piaskownice która jest zamykana zawsze ja nas nie ma:tak:
czasami widzę z okna jakieś bezdomne koty załatwiające się do piachu lub psy których właściciel udaje że nic nie widzi:wściekła/y: no ale to jest nie do opanowania:no:
 
Do góry